999 rezultate për

objekt

Rama ironizon PD-në: Nuk e kam harruar objektivin që 120 vota do ua sjell me avion nga Londra Kryeministri Edi Rama tha se shpreson që në pranverën e vitit 2021, aeroporti i Kukësit të jetë operacional. Me përmb
Shqipëria sot pa "senatorët" kërkon 3 pikët ndaj Kazakistanit, ky pritet të jetë formacioni Shqipëria do të luajë ditën e sotmë në orën 15:00, ndeshjen e tretë në grupet e Ligës së Kombeve përballë Kazakistanit n
Meta sulmon drejtpërdrejtë Ramën: Kë objekt të OFL-së kam takuar? Pas deklaratave të forta të ditëve të fundit, Presidenti Meta i është drejtuar Asamblesë së Partisë Socialiste duke sulm
IKMT vijon aksionin, shemb 17 objekte në Unazën e Madhe Inspektorati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit ka nisur sot fazën e re të prishjeve në gjurmën ku do të ndërtohet Unaza
Unulimi i miqësores me Armeninë, Dermaku: Më mirë që nuk do të luhet Mbrojtësi i Kombëtares, Kastriot Dermaku, u zyrtarizua ditën e sotme te skuadra e re e Lecces në Serinë B, duke u largua
Ndeshjet e tetorit, Reja: Jemi në një moment të vështirë, objektivat nuk ndryshojnë Trajneri i kombëtares shqiptare të futbollit, Edoardo Reja ka dalë sot në një konferencën për mediat, ku ka shpallur lis
Këto janë objektet fatsjellëse sipas shenjës tuaj të horoskopit Nëse mendoni se së fundmi nuk keni pasur fat atëherë ju duhet një hajmali. Por jo një hajmali çfarëdo. Ju nevojitet një
Për një veshje, David Beckham kthehet në objekt talljeje në rrjet (FOTO LAJM) David Beckham është kthyer në “objekt talljeje” në rrjete sociale për shkak të veshjes së tij në shfaqjen e fundit të mo
Vidal flet si lojtar i Interit, ky është objektivi te klubi "zikaltër" Arturo Vidal ka publikuar mesazhin e parë pas transferimit në Inter. Arturo Vidal ka publikuar mesazhin e tij të parë
Pesë arsyet pse Mbappe do t’i bashkohet Real Madridit Derisa jemi në start të edicionin të ri garues 2020/21, kjo nënkupton që ka mbetur vetëm edhe një vit në kontratën e cil
Pesë arsyet pse Mbappe do t’i bashkohet Real Madrid Teksa jemi në start të sezonit 2020/21, kjo nënkupton që ka mbetur vetëm edhe një vit në kontratën e cila e lidh sulmues
Interesimi i për Messin, Presidenti i Interit: Messi nuk ka qenë kurrë objektivi ynë Lionel Messi do të vazhdojë sërish të jetë pjesë e Barcelonës të paktën deri në vitin 2021. Së fundmi në një intervis
Dështimi i Suarez, Juventusi gjen sulmuesin e ri Juventus ka kthyer vëmendjen te një objektiv tjetër pas komplikimeve për transferimin e Luis Suarezit nga Barcelona.
Rama urdhëron shembjen e objektit ngjitur me shkollën që po ndërtohet: Hiqini nga këtu! "Duhet ta shihni këtë që t’i japim një mundësi, një shtëpi, një gjë këtyre dhe t’i heqim që këtu sepse nuk mund të jenë
"Dua që Juventusi të mbajë topin dhe të sulmojë", Pirlo shpalos objektivat Andrea Pirlo ka zgjedhur petkun e ri dhe jo vetëm në sensin figurativ. Trajneri i ri i Juventusit u paraqit në konfe
Shkrumbohet nga flakët banesa, 3 bombula gazi brenda objektit Një banesë është përfshirë nga flakët si pasojë e shpërthimit të një bombule gazi në fshatin Vloçisht të Maliqit. Zja
Një objekt misterioz gjendet në tokën shqiptare, arkeologët: S’po e besojmë dot Në zonën e Kaçanikut është zbuluar një objekt, i cili besohet të jetë qindra vite i vjetër. Banorët e kësaj zone nuk
Pentagoni publikoi pamjet zyrtare ku duken UFO-t, krijohet Task-Forca (VIDEO) Pentagoni po krijon një task forcë të re për të hetuar UFO-t që janë pikasur nga avionë të ushtrisë amerikane. Zëvend
Gjendet i vdekur në sheshpushim roja i pallatit në ndërtim Ditën e sotme një 50 vjeçar është gjetur i pajetë në sheshpushimin e një pallati. Ai mësohet se ishte roja i objektit
Sherr dhe dy të arrestuar nga policia, ish-lojtari i Anglisë objekt racizmi Tjetër problem me racizmin në Angli. Këtë herë është përfshirë ish-mesfushori i kombëtares angleze, Keiron Dyer. Gjithçk