999 rezultate për

oberhansley

E FRIKSHME/ Vrau ish të dashurën, më pas i hëngri trurin, zemrën dhe mushkërinë Një vrasës “kanibal” akuzohet se ka masakruar ish të dashurën e tij 12 vite më të madhe dhe më pas i hëngri trurin, zemr
Një tjetër "kanibal", 36-vjeçari vret dhe ha zemrën e të dashurës (FOTO) Një burrë nga Indiana akuzohet për vrasjen e ish të dashurës së tij dhe ngrënies së pjesëve të trupit të saj por që mend