999 rezultate për

obamas

Ish-shërbëtori i Trump bën thirrje për vrasjen e Obamas Ish-shërbëtori i Donald Trump, ka bërë thirrje për vrasjen e presidentit, Barack Obama. Ndërkohë shërbimet Sekrete të SH
"Ground Force One", autobusi 1.1 milion dollarësh i Barack Obamas (FOTO LAJM) Nuk eshte nje autobus i zakonshem: eshte autobusi presidencial i Barack Obamas, i "pagezuar" si "Ground Force One" nga m
Letër nga mjeku norvegjez drejtuar njerëzimit dhe Obamas Të dashur miq, Nata e mbrëmshme qe ekstreme. “Pushtimi tokësor” i Gazës rezultoi në dhjetëra të vrarë dhe automjete të m
11 Shtatori, Ivanov letër Obamas Me rastin e 11 vjetorit të sulmeve terroriste të 11 shtator 2001 në World Trade Center, New York, Presidenti i Maqedoni
Afganistan, shpërthim pas largimit të Obamas Një makinë bombë ka shpërthyer në Kabul disa orë pas largimit të presidentit të Shteteve të Bashkuara Barack Obama i cil
Agjentet e Obamas ndëshkohen për sjellje negative Përfshirja e agjentëve të shërbimeve sekrete në një rrjet prostitutash ne Kartagjenë ka bërë që disa agjentë të cilët
Në qendër të fushatës së Obamas, punësimi Në qendër të fushatës së nisur nga presidenti amerikan Barak Obama është vendosur shtimi i vendeve të punës e cila do të
Chavez: Nëse fitoj një mandat të tretë i shtrëngoj dorën Obamas Presidenti venezuelian Hugo Chavez ka shprehur dëshirën për rindërtuar marrëdhënie më të mira më SHBA. Këtë gjë ai ka pl
SHBA, polemika për një foto të Obamas si majmun Një foto e montuar që paraqet presidentin amerikan, Barak Obama si majmun, ka hapur polemika të forta në SHBA. Fotoja ës
Foto e Obamës me gjyshërit, photoshop? Në SHBA janë hapur polemika për një foto të presidentit amerikan, Barak Obama, me gjyshërit e tij, Armour Dunham e Madel
Presidenca e Obamas paralajmëron kapitull të ri Mundësia e shumëpërfolur e nominimit të Rham Emanuelit, shef i stafit të Shtëpisë së Bardhë, për kryetar të Chicagos ësh
Strategjia e Obamas në Afganistan, s'do të ketë sukses Disa pjesëtarë të rëndësishëm të ekipit të sigurisë së Presidentit Barack Obama, në një libër të ri, janë përshkruar si
Sondazhi: Bie popullariteti i Obamas Vazhdon rënien e lirë popullariteti i presidentit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës Bar
Reagime te mediave konservatore ne SHBA per fjalimin e Obamas Televizioni konservator Fox News shtroi pyetjen kryesore për shumë amerikanë: a e ka bërë Obama
BDI ne kerkim te ekspertit nga shtabi i Obamas BDI është duke zhvilluar kontakte me qëllim të angazhimit të ndonjë eksperti që ka qe
Virusi i Obamas serish vershon internetin Tre milionë e gjysmë kompjuterë të infektuar brenda vetëm 24 orëve, është rezult
Kryetari i Presheves, ne ceremonine e Obamas Kryetari i komunës së Preshevës, Nadir Sadiku është i ftuar në ceremoninë e inaugurim