999 rezultate për

nxorri

SPIN-i: Si e nxorri "bllof" Veliaj-Pampurin me të vdekurin tek Unaza (FOTO & VIDEO) Përplasja prej një viti tek Unaza është shoqëruar edhe me një luftë të madhe mediatike si edhe element të fortë të propa
Zbulohet detaji që nxorri zbuluar autorin e atentatit ndaj Arjan Ndojt: Syzet Ditën e sotme policia vuri në pranga Redjan Rrajën si i dyshuar për atentatin ndaj prokurorit Arjan Ndoj. Gazetarja
Shoku i ngushtë, kush është personi i shpallur në kërkim nga policia për Eri Zefin Policia shpalli në kërkim Mikel Alinë duke e akuzuar se ai çoi në pritë Eri Zefin tek hasmi. Organet e rendit thonë se e
Shpërndante "bar jeshil" në Tiranë, një çantë e zezë e nxorri zbuluar Policia e Tiranës ka goditur një tjetër rast të shpërndarjes së lëndës narkotike në doza të vogla. Eshte kapur dhe nd
Si ndryshojnë edhe personazhet e animuar nga një shtet në tjetrin (FOTO LAJM) Ndonjëherë shfaqjet e animuara ndryshohen në vende të ndryshme kur përkthehen. Përveç kësaj, shumë personazhe të anim
Borchard nxorri gishtin e mesit, reagon Këshilli i Ambasadorëve: Do merren masa displinore përkatëse Këshilli i Ambasadorëve Shqiptarë dëshiron të sjellë në vëmendjen e opinionit publik Shqiptar dhe trupit Diplomatik në T
Iu gjetën 26 kilogram drogë, detaji që nxorri zbuluar44 vjeçarin Policia ka goditur një tjetër rast i prodhimit dhe shitjes së lëndëve narkotike dhe ka arrestuar nje person gjate nje op
Protestuesja e Unazës: Ambasadori më nxorri gishtin e mesit Banorët e Unazës së Re kanë treguar se ambasadori Borchardt u ka nxjerrë gishtin e msit banorëve të Astirit. “Teksa n
Me videon e fundit, Kiara i nxorri të gjitha të palarat e VIP-ave në Instagram (VIDEO) Moderatorja Kiara Tito prej disa javësh ka hapur vlogun e saj ku bën video me këshilla ose humor. Ditën e sotme ajo k
S'ka dyshim që janë ndarë, detaji që nxorri zbuluar Mozzik dhe Loredanën (FOTO LAJM) Prej disa kohësh, rrjeti po zien nga lajmi se Loredana dhe Mozzik s’janë më bashkë. Ata nuk ishin parë më në shoqërin
I nxorri sytë dhe i preu veshët motrës së saj, del videoja para vrasjes mizore (VIDEO) Ka bërë bujë në të gjithë botën rasti makabër kur një vajzë ka vrarë motrën e saj më të vogël që ishte modele për shkak
Lufta në Nikël: Telefonata që nxorri Hakën nga shtëpia ku edhe u sharrua me 85 plumba Plot 85 plumba kallashnikovi, nga 3 armë të ndryshme të cilat kanë krijuar një situatë lufte në zonën e Niklës është qël
Si ndryshojnë edhe personazhet e animuar nga një shtet në tjetrin (FOTO LAJM) Ndonjëherë shfaqjet e animuara ndryshohen në vende të ndryshme kur përkthehen. Përveç kësaj, shumë personazhe të an
Nxorri telefonin në kamera, Çanit i vjen SMS skandaloz (FOTO LAJM) Moderatori dhe gazetari i njohur Arian Çani në nisje të sezonit të ri të emisionit të tij “Zonë e Lirë”, i ka ndodhur nj
Arrestohen administratorët e urbaneve të Tiranës: Hileja që i nxorri zbuluar (VIDEO) Policia ka arrestuar 8 persona të cilët shpërndanin bileta dhe abone false për urbanet e kryeqytetit. Arrestimi i kët
Rrugët tona u ndanë...! Rama "shet" Valdrin Pjetrin pasi PD nxorri dokumentet e arrestimit në Itali Kryeministri Rama ka "lëshuar" Valdrin Pjetrin pas nxjerrjes së dokumenteve të arrestimit të tij për drogë në Itali. Par
Valdrin Pjetri reagon pasi PD nxorri dokumentet e arrestimit në Itali Kryetari i Bashkisë së Shkodrës i zgjedhur në 30 qershor, Valdrin Pjetri ka reaguar pas akuzave të PD sipas të cilave ai
Luana Vjollcës i ndodh e papritura, për pak desh i nxorri të gjitha sheshit (VIDEO) Luana Vjollca është një nga personazhet më të ndjekura shqiptare në rrjetin social Instagram. Duke e ditur mirë influ
Ngjela: Nuk ishte Basha, kush i nxorri përgjimet e "Bild" Avokati Spartak Ngjela deklaroi në studion e Neës 24 se ndërkombëtarët do të bëjnë shumë shpejt Reformën në Drejtësi, du
Kush fshihet pas telefonatës që nxorri Ramën me shpejtësi nga Kuvendi (FOTO LAJM) Ndërkohë që sot mbahej seanca plenare e rradhës, kryeministri është shqetësuar nga një telefonatë e papritur e cila e ka