999 rezultate për

nxor

U "fundos" pasi nxorri emrat në hetim, shtyhet me tri muaj pezullimi i kreut të OFL-së SPAK ka marrë vendimin për zgjatje me tre muaj pezullimin nga detyra te ish numrit një të OFL, Artan Shkëmbi. Ky i fund
E nxorrën në pritë, si dy persona të maskuar qëlluan me breshëri ndaj 45 vjeçarit në Milot Të tjera detaje zbardhen nga ngjarja që ndodhi ditën e sotme në Milot, ku një 45 vjecar mbeti i plagosur. Mësohet se
Arjoni e nxorri bllof për gjyqin, reagon edhe njëherë Ana Pas historisë që bëri bujë në media, Ana deklaroi se ka nisur menjëherë procedurat gjyqësore për cënim privatësie dhe dë
Fustani e nxorri "zbuluar" në Festival, Xhesika Polo: Mendje të sëmura (FOTO LAJM) Fustani i Xhesika Polos në gjysmëfinalen e "Festivalit të Këngës" ka marrë shumë vëmendjen. Në portale u shkruajt se kën
Vrau e copëtoi trupat e çiftit nga Vlora? Detaji që e nxorri zbuluar të fejuarën e djalit Misteri i valixheve me trupat e dhunuar të Shpëtim dhe Teuta Pasho dhe deklaratat e disa qiramarrësve që kujtojnë se e k
I nxorri Anës foton në krevat, vjen reagimi i Arjonit: Nuk keni parë ende videon (FOTO LAJM) Fotoja ku Ana, konkurrentja e “Për’puthen” shfaqej në shtrat me Arjonin, bëri shumë bujë në rrjetet sociale. Pamja u
Nxorri jashtë Shqipërisë vëllain e mitur që të përfitonte azil, procedohet 24 vjeçarja Policia Kufitare e Rinasit ka proceduar penalisht një 24-vjeçare pasi ka nxjerrë në vendet e BE-së vëllain e saj, me qël
Zbardhet ngjarja e ndodhur në Elbasan: Të rinjtë u zunë dhe nxorrën armët Policia e Elbasanit ka ngjarjen e ndodhur mesditën e sotme në Elbasan, e cila fatmirësisht përfundoi pa pasoja për jetën
Çfarë supergoli! Si ky shumë rrallë keni parë (VIDEO) Një super gol është shënuar në ndeshjen Beit Safata-Al-Quwaat, shkruan Albeu.com. Sulmuesi vendas, Alhlessy Khader, i
Rama nxorri në dritë raportin e Dick Martyt, Meta: Kërkon të heqë vëmendjen Presidenti Ilir Meta e ka quajtur kërkesën e socialistëve për të ngritur komision parlamentar për raportin e Dick Martyt
Trump hedh akuza: Nuk e nxorrën vaksinën kundër COVID-19 që unë të humbja zgjedhjet Donald Trump, ditën e djeshme akuzoi Administratën e Ushqimit dhe Barnave në SHBA, si dhe prodhuesin e barnave Pfizer se
Koço Devole u nxorr nga Infektivi për shkak të tejmbushjes? Manastirliu përlotet në studio Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu, e ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin Opinion, foli në lidhje me aludimet e
Berisha sqaron mesazhin që nxori Ramën nga "binarët": I them çoji lule Anetës Ish-kryeministri Sali Berisha ka komentuar mesazhin që dërgoi për nënën e kryeminsitrit, i cili u zemërua keq dhe e cilë
Fevziu i nxori pamjet e kanabisit, Rama: Fillove me filmat ti, ky muhabet ka vdekur Kryeministri Edi Rama, në studion e “Opinion” tha mbrëmjen e djeshme se fenomeni i kanabisit në Shqipëri ka vdekur. K
Debat i ashpër në studio! Çfarë tha Basha që nxorri nga vetja Ramën: Ik fli o zemër (VIDEO) Një debat i ashpër u zhvillua mbrëmjen e sotme në "Opinion" ku ishte i ftuar kryeministri Edi Rama. Pavarësisht refu
Nga e dashura e Billës, tek ish-Miss Skrapari: Bukuroshet që nxorrën para pritës të dashurit e tyre Adiola Lakra nuk është e vetmja vajzë që ka 27-vjeçarja që u bë e njohur për publikun shqiptar si kurthi i Hekuran Bill
"Pushtojnë" rrjetin, por këto foto nxorrën bllof motrat Kardashian-Jenner (FOTO LAJM) Prej vitesh, vajzat e familjes Kardashian pushtojnë rrjetet dhe tabloidet në mbarë botën por ajo çka ka rënë në sy në fo
Meta i nxorri videon, Rama: Pse s'pushon së ngatërruari dynjanë Pak pasi Presidenti i Republikës, Ilir Meta, publikoi një video të 20 viteve më parë, ku kryeministri aktual Edi Rama, i
Tha se nxorri në pritë Azem Hajdari, ish-kreu i SHISH: Berisha po rrjedh! Ish-kreu i SHIK, Fatos Klosi ka reaguar pas deklaratës së mbrëmshme në ‘Opinion’ të ish kryeministrit Sali Berisha kur t
Nxorri sekretin hetimor, si u pezullua nga detyra kreu i OFL Ditën e djeshme, Artan Shkëmbi kreu i task forcës “Forca e Ligjit” u pezullua nga detyra. Urdhri për pezullimin e tij