999 rezultate për

nxjerrjen

Plas sherri mes autostradës, agravon debati në nxjerrjen e armës (VIDEO) Një konflikt mes dy personave ka ndodhur këtë të shtunë në Kosovë. Në pamjet e bëra publike shihet një I ri I cili
DETAJET/ 8-vjeçari bie në rezervuar e gjen vdekjen, policia zbardh ngjarjen e rëndë Një fëmijë 8 vjeç është mbytur në një rezervuar tek “Parku Japonez” në Korçë. Policia bën me dije se shërbimet e zja
"Mos u bë mbeturinë", aksion për nxjerrjen e gomave të hedhura në lumin e Vardarit Nisma Qytetare "Mos u bë mbeturinë" në bashkëpunim me palombarë të "Akuatek" nga Ohri, shoqata speleologjike "Vrelo" nga
Prokuroria merr si të dyshuar katër prokurorë për nxjerrjen e të vërtetës Të paktën 20 është numri i personave të dyshuar për rrjedhjen në media të përgjimeve të dosjes “339”, ku kryebashkiaku i
EMRI/ Gjendet një person i mbytur në Durrës Një trup i pajetë është gjetur mëngjesin e sotëm në portin e Durrësit. Mësohet se bëhet fjalë për një person të mbytu
Frikë për nxjerrjen e horlliqeve, asnjë prokuror nuk aplikon për SPAK Asnjë prokuror nuk ka aplikuar deri më tani për të qenë pjesë e organit të prokurorisë që do të jetë tmerri i politikanë
Temperatura ekstrem e ujit ndërpret operacioni për nxjerrjen e trupit të peshkatarit Në Pogradec u ndërpre përkohësisht operacioni për kërkimin dhe nxjerrjen e trupit të peshkatarit e mbytur dje në rezervu
Nis operacioni për nxjerrjen e peshkatarit të mbytur në Pogradec Ka nisur në Pogradec operacioni për nxjerrjen e trupit të peshkatarit tjetër që u mbyt dje në rezervuarin e Bradomirës.
Komplikohet aksioni për nxjerrjen e fëmijëve nga shpella Zyrtarët thanë se do të merrnin deri në katër ditë për të përfunduar aksionin për të shpëtuar tetë djem dhe trajnerët e
Rusia do të dyfishojë nxjerrjen e arit Rusia po planifikon që të dyfishojë nxjerrjen e arit, duke u bërë kështu prodhuesi i dytë më i madhe në botë. Aktuali
Fillon puna për nxjerrjen e qymyrit në Obiliq Pas 16 muajsh është ndezur ekstravatori për të filluar punën në nxjerrjen e qymyrit në zonën e Obiliqit. Ministri i Zhvi
Pas dy dekadash kërkime, Kina arrin sukses në nxjerrjen e "akullit të djegshëm" Zyrtarët kinezë kanë njoftuar se kanë arritur më në fund të nxirren me sukses kampione “akulli të djegshëm” në Detin e K
Vlorë / Gjendet një makinë duke notuar në det Një makinë është gjetur nga policia në mes të detit tek Plazhi i Vjetër në Vlorë. Sipas policisë, makina është pikasu
Aksident tragjik në Greqi, humb jetën mësuesi shqiptar Një aksident ka ndodhur në fshatin Strovili 23 km nga Igumenica, e për pasojë ka humbur jetën në mënyrë tragjike ish-dre
Nis operacioni për nxjerrjen e helikopterit nga liqeni Polumbarë dhe ushtarë nga Tirana, të ndihmuar edhe nga Drejtoria e Policisë së Shkodrës, kanë nisur operacionin për nxje
Ikën nga policia ngatërrohet në koshin e basketbollit (VIDEO) Tentativa për të ikur nga policët përfundoi duke u ngatërruar në një kosh basketbolli. Djaloshi mendoi se kjo do të i
Vjedhja e BSH, Braçe: Do propozoj analizën dhe nxjerrjen e përgjegjësive Kryetari i komisionit kuvendor të Ekonomisë Erion Barçe ka reaguar sot lidhur me skandalin e vjedhjes së Bankës së Shqip
Mbytet në Okshtun një 35-vjeçar Një 35-vjeçar ka humbur jetën pasditen e sotme në Bulqizë, pasi është mbytur në ujërat e lumit Okshtun. Ngjarja ka ndodh
Amazon paralajmëron nxjerrjen në treg të një smartfoni Amazon paralajmëron nxjerrjen në treg të një smartfoni i cili do të trondisë tregun e smartfonëve dhe të rrisë gjigantin
Aksion për pastrimin e liqenit të Fierzës Rreth 1000 forca të ushtrisë, nxënës shkolle, punonjës të administratës i janë bashkuar sot aksionit për pastrimin e liq