999 rezultate për

nxjerre

Mbërrijnë në Rinas 4 fëmijët dhe gruaja të nxjerrë nga kampi i "ferrit" Avioni me katër fëmijë dhe një grua të riatdhesuar sapo është ulur në pistën e Rinasit. Mes tyre është edhe Endri Dumani
Askush nuk guxon t'ia nxjerrë në tavolinë, 3 ushqimet që mbretëresha nuk fut kurrë në gojë Kur ishim të vegjël, një ndër shprehjet që përdornim për t'i ururar natën e mirë shokëve e shoqeve ishte ''Pafshi në ënd
Veliaj sqaron qëllimin e fjalës "zdromsa": E kanë nxjerrë nga konteksti Kryetari i bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj ka shpjeguar qëllimin e fjalës “Zdromsa”, e cila bëri jo pak zhurmë në medi
U ekzekutua nga RENEA, nxirret nga banesa trupi i pajetë Lefter Zhidru në Elbasan Disa orë pas ekzekutimit është nxjerrë nga banesa për tu dërguar në morg trupi i pajetë i 71-vjeçarit Lefter Zhidru.
Fuga: 30 propozime alternative për ta nxjerrë ekonominë nga mizerja Nga Artan Fuga 1. Ekonominë shqiptare e ka shkatërruar tej-popullimi i disa qyteteve kryesore, kryesisht i Tir
U mbyt masdite, kërkimet për trupin e 19 vjeçarit do të vazhdojnë nesër Një 19-vjeçar i identifikuar si Sejmir Bajrami, u mbyt pasditen e sotme në rezervuarin e fshatit Novosejë. Mësohet s
Sekuestrohet kanabis gati për tu nxjerrë në treg, katër të arrestuar në Mat Policia e Matit ka sekuestruar një sasi kanabisi në fshatin Stojan, njësia Baz të Matit dhe ka arresuat katër persona.
TRAGJIKE/ Mbyten dy persona në lumin e Bunës Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Shkodër, ku dy persona janë nxjerrë të pajetë nga lumi i Bunës. Mësohet se ngjarja
Ali Ahmeti nuk tërhiqet, skema që mund të nxjerrë jashtë loje Zaev Kreu i partisë BDI në Maqedoninë e Veriut Ali Ahmeti tha në “5 pyetje nga Babaramo” në Report Tv, se mund të bëjë koalic
Do nxjerrë gjithë sekretet e Shtëpisë së Bardhë, miratohet publikimi i librit të mbesës së Trump Një gjykatës i Neë York hoqi të hënën masën e përkohshme që i ndalonte mbesës së Presidentit Donald Trump të botonte një
Brataj jep lajmin e keq: Testi për COVID-19 mund të të nxjerrë negativ edhe nëse je! Në një intervistë për Euronews, shefi i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj ka treguar se, rritja e infektimeve vjen si
Xhaxhai i motrave Josifi: Do ishte mirë mos ta kisha parë atë darkë Xhaxhai i Blerta Josifit ka dhënë dëshmi tronditëse sot në emisionin “Me zemër të hapur” të gazetares Evis Ahmeti në New
Njeri i besuar apo racional? Gishti i madh i dorës mund t'ju nxjerrë "zbuluar" Njerëzit nuk gjejnë qetësi duke lexuar gjatë gjithë kohës për tipare të personalitetit, çfarë tregojnë flokët, fytyra, f
Nga Ivanka te Melanie, gati libri që do t'i nxjerrë të palarat Shtëpisë së Bardhë Përpjekjet për të zbuluar të vërtetën rreth Melanie Trump kanë qenë gjithnjë aty pasi shumë pak njerëz janë të bindur në
Vjehrra: I bleva dyshek të flinte rehat zonja e Pukës, por ma shpërbleu duke më nxjerrë jashtë Një grua ka akuzuar nusen dhe djalin se kanë “hedhur në rrugë”, pasi e kanë nxjerrë nga shtëpia. Në rubrikën “Shihemi
Jo vetëm alkooli, edhe kjo ëmbëlsirë mund t’ju nxjerrë pozitiv në timon Nuk është e thënë që të keni konsumuar vetëm alkool që testi t’ju dalë mbi normën e lejuar. Një studim i ri ka tregu
Denoncimi: Ministri Bledi Çuçi po ndërhyn të nxjerrë nga burgu mikun e tij Ish-kryeministrit Berisha ka postuar në Facebook një denoncim të një qytetari. Qytetari digjital ka zbardhur disa të
Protestuesit i vënë "flakën" Minnesotës për Floyd, Trump paralajmëron se do nxjerrë ushtrinë në rrugë Ditën e sotme u vu në pranga polici që vrau George Floyd në SHBA. Nëse shpallet fajtor, Derek Michael Chauvin mund të
Aktorja rrëfen ndërhyrjen e policisë: Ishte si aksion terrorist, ishim në taracën e Teatrit kur nisi shembja Aktorja Juli Emiri, tregon momentin kur efektivë të policisë ndërhynë në Teatër për të nxjerrë prej godinës artistët.
Peshkatarët gjejnë një kufomë në det në Durrës Në Durrës është gjetur në det një kufomë mëngjesin e sotëm. Ka qenë një anije peshkimi që ka pikasur kufomën, duke p