999 rezultate për

nxjerr

Ish-konkurrentja i nxjerr zbuluar: Shqipe Hysenaj në një lidhje me Fation Kuqarin (FOTO LAJM) Shqipe Hysenaj, në një lidhje me Fation Kuqarin – skenari më i paimagjinueshëm që u hodh në “E Diell”, gjatë rubrikës “T
Rama nxjerr videon nga projekti i hekurudhës Tiranë-Rinas-Durrës (VIDEO) Kryeministri Edi Rama e ka nisur javën me pamjet nga projekti i hekurudhës së re, Tiranë-Rinas-Durrës. Përmes një vid
Liverpool e nxjerr në shitje, ja sa kushton Shaqiri Ditët e Xherdan Shaqirit në Liverpul janë të numëruara. Sipas asaj që raporton “Football Insider”, klubi dhe lojtari kan
Tritan Kalo nxjerr zbuluar Ramën: Vendimet i merr qeveria, jo Komiteti i Ekspertëve! Mjeku i njohur Tritan Kalo me anë të një statusi në Facebook ka folur sërish mbi ditët e vështira që po kalon bota, sfid
Mbytet në afërsi të portit një marinar Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në zonën e portit në Durrës, ku një person është mbytur. Dyshimet j
Hyundai nxjerr modelin Ioniq 5 "Hyundai" ka shpalosur veturën e parë tërësisht elektrike nën brendin "Ioniq". Me disenj të veçantë që paralajmëron elek
"Kur Nano shpallej i pafajshëm", gazetari Artan Hoxha nxjerr fotot e 21 viteve më parë (FOTO LAJM) Gazetari investigativ Artan Hoxha ka bërë një publikim në rrjetin social Facebook ku ka publikuar disa imazhe të 22 vite
Rusia nxjerr vaksinën e tretë kundër COVID-19 Rusia ka regjistruar vaksinën e saj të tretë kundër Covid-19 njoftoi Kryeministri i vendit duke premtuar të përshpejtojë
Sherr te Atalanta: "Boll u ankove", Gasperini nxjerr nga loja yllin e ekipit Atalanta u mposht ndaj Real Madrid në ndeshjen e parë 0-1, por përveç humbjes, bergamaskët duhet të shqetësohen edhe për
Sony nxjerr aparatin fotografik FX3, kaq do të kushtojë FX3 mund të regjistrojë pamje 4K me marrjen e mostrave me ngjyra 10-bit 4: 2: 2 ose të nxjerrë video RAW 16-bit mbi port
SKANDAL! U tha se po vaksinohen të moshuarit, shoferi i Bratajt i nxjerr bojën qeverisë Prej ditësh në Shqipëri ka nisur me bujë vaksinimi i njerëzve me dozat e Pfizer për anti covid. Fillimisht u vaksinu
Turqia nuk ka ndërmend të ndalet: Nxjerr 87 anije për stërvitje, aeroplanë e helikopterë lufte Mediat greke raportojnë se Turqia "po i vë zjarrin" skenës diplomatike në pritje të një raundi të ri të kontakteve ekspl
Pedagogë e mjekë, Topalli nxjerr emrat e kandidatëve për Tiranën Jozefina Topalli ka prezantuar 10 emrat e listës së kandidatëve që do të garojnë në zgjedhjet e 25 Prillit në Tiranë për
Një "familje", Bora Zemani nxjerr zbuluar lidhjen e Romeos me vajzën e ministrit? (FOTO LAJM) Një nga gjërat që ngjall më shumë kuriozitet në rrjet janë çiftet që nuk i kanë ditur më parë. Kjo ndoshta lidhet ed
Studimi nxjerr të dhëna befasuese, zbulohen për herë të parë 2 ngjashmëritë midis njerëzve dhe delfinëve Delfinët kanë zhvilluar një numër të tipareve të ngjashme të personalitetit me njerëzit, pavarësisht se kanë evoluar në
Rama mburret por nxjerr zbuluar veten: Shihni pamjet skandaloze të spitalit të Krujës! (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama ka publikuar në Facebook disa pamje nga si ishte Poliklinika e Krujës dhe si është sot. Post
Nxirren trupat e pajetë të dy elektriçistave, familjarët: Kërkimet nisën me vonesë (VIDEO) Mëngjesin e sotëm janë nxjerrë nga lumi Drino trupat e pajetë të dy elektriçistëve të cilët humbën jetën tragjikisht pas
Rrjeti e nxjerr zbuluar, Orinda Huta shtatzënë për herë të parë? (FOTO LAJM) Pasi dëbora zbardhi pas shumë vitesh kryeqytetin, rrjeti u mbush me fotot të gjithësecilit që gëzonte në mënyrën e tij.
"Babai na tha të japim para për ta nxjerrë", QSUT hedh poshtë deklaratën e vajzave të së ndjerit QSUT ka reaguar pas akuzave të bëra nga vajzat e pacientit të ndjerë Rifat Lalo, të cilat pretendojnë se babai i tyre ës
"Flet me këngëtarin me famë botërore", shoqja e ngushtë i nxjerr sekretin Kiara Titos (FOTO LAJM) E ftuar nw "Why Not", Kiara Tito zhvilloi lojwn karakteristike tw wmisionit, "5 sekonda" tw cilws i’u bashkua dhe shoqja