999 rezultate për

nxit

Enver Sekiraqa dënohet me 30 vjet burg për nxitjen e eleminimit të Triumf Rizës Enver Sekiraqa, të hënën, është dënuar me 30 vjet burgim për shtytje të vrasjes së ish-policit Triumf Riza. Ai akuzoh
Beogradi fajësohet për nxitje tensionesh te serbët e Kosovës Beogradi zyrtar e ka rritur presionin ndaj qytetarëve serbë të Kosovës që në zgjedhjet e parakohshme parlamentare të 6 t
Çfarë do të ndërtohet: Zbulohet e vërteta e nxitimit të Ramës për t'i shembur restorantin Kokëdhimës Një projekt hotelesh e resortesh me 5 yje duket se fshihet pas aksionit qeveritar për rrëzimin e lokalit “Panorma” në Po
Drake bën tatuazh Beatles, kuptimi nxit debat në rrjet (FOTO LAJM) Drake ka bërë tatuazh të ri në dorën e tij. Kwngwtari bëri tatuazh grupin e njohur nga Liverpool Beatles në dorën e t
Luana Vjollca shtatzanë? Fotoja që nxit dyshime (FOTO LAJM) Luana Vjollca tërheq gjithnjë vëmendjen me fotot që poston në rrjete sociale dhe kështu ka ndodhur edhe me setin e ri fo
Aksident spektakolar, makina fluturon në ajër pasi shoferi e kishte me "nxitim" (VIDEO) Një i ri britanik duke vozitur me shpejtësi marramendëse, ka humbur kontrollin mbi veturë dhe ka fluturuar jashtë rrugës
"Nxitoni, të marrim më shumë vota", dalin bisedat private të Rilindasve për zgjedhjet e 30 Qershorit (FOTO LAJM) Debati i zgjedhjeve të 30 qershorit vazhdon ende dhe sot, teksa fituesit e rinj po betohen si kreytarë të bashkive përka
Vajza 6-vjeçare Kim Kardashian në hapat e mamit, nxit reagime me imazhin e fundit (FOTO LAJM) Fëmijët e familjes së famshme Kardashian kanë realizuar disa fotografi së bashku. Me këtë rast familja e njohur kanë
Nëna e re nxit debat, e pranon se lan jastëkët 1 herë në 10 vite Një grua e re ka nxitur një debat të nxehtë në internet pasi ka pranuar se nuk i ka larë jastëkët e saj që kur i ka bler
Përplasjet në Shkodër, reagon PD: Sot nxite vëllavrasjen Partia Demokratike ka dalë në një deklaratë ku ka dënuar dhunën e Policisë së Shtetit ndaj protestuesve në Shkodër, ku n
OSBE: Të gjithë autorët dhe nxitësit e dhunës do përballen me ligjin Në një deklaratë për mediat, OSBE thotë se të gjitha proceset politike dhe administrative duhet të zhvillohen në përputh
Protesta e opozitës, reagon ambasada gjermane: Asnjë formë e nxitjes së dhunës nuk është e tolerueshme Pak orë përpara nisjes së protestës kombëtare të opozitës ka reaguar dhe ambasada gjermane në Tiranë. Ambasadorja Schütz
Nxitoni pasi bukuroshja bën apelin: Meshkuj, ejani se nuk duroj më (FOTO LAJM) “Meshkuj, ejani” ka bërë apeli i Charlize Theron, një nga gratë më të bukura në botë, njëherësh edhe aktore. Këtë th
Serbët po përdorin edhe fëmijët për të nxitur urrejtje ndaj shqiptarëve Mediat serbe tashmë janë duke hulumtuar edhe rrjetet sociale prej nga “nxjerrin” lajme edhe tema, këtë e kanë bërë me fo
Shtatë do vdesin, i teti....! Ishulli mistik ku legjenda e thesarit po nxit këdo të kërkojë (FOTO LAJM) Ishulli i vogël Oak ndodhet fsheh një mister që askush nuk mund ta gjejë. Ka thashetheme se thesaret janë të fshehura në
Fotografitë më të çuditshme, a janë reale apo të improvizuara? Në epokën e smartfonëve dhe kamerave njerëzit po bëjnë fotografi të çdo momenti të jetës së tyre. Falë kësaj nxitjeje
Rudina Hajdari flet për ftesën e Patozit: Nuk marr vendime të nxituara Deputetja, Rudina Hajdari, e pyetur rreth një ftese adresuar asaj nga Astrit Patozi për t’iu bashkuar Bindjes Demokratik
Zgjedhjet lokale, ambasada e SHBA "nxit" këdo të regjistrohet Në Shqipëri, ambasada amerikane tha sot se ajo “nxit këdo që mendon të kandidojë që të regjistrohet në zgjedhjet vendore
Historia që nxiti debate në rrjetet sociale, adoleshenti fejohet me nënën e shokut Një adoleshent, i cili është i fejuar me nënën e shokut të tij të ngushtë thotë se mezi pret të martohet me të, ndonëse
Të nxitur nga raportimet në rrjetet sociale, emigrantët në tentativë për të kaluar kufirin, përplasen me policinë greke Këtë të shtunë një grup migratësh të vendosur afër kufirit me Maqedoninë për të lëvizur drejtë Europës hasën kundërshti