999 rezultate për

nxirret

Nxirret një trup i pajetë nga lumi Vardar Pasditen e sotme, një trup i pajetë u nxorr nga ujërat e Vardarit në dalje nga fshati Çegran në Gostivar, ndërsa identit
Nxirret pas 65 orësh nga rrënojat 3 vjeçarja në Turqi, çfarë kishte ndodhur me familjen e saj (VIDEO) Një mrekulli mund të konsiderohet ajo që ka ndodhur në orët e para të kësaj të hëne në Turqi, ku është nxjerrë e gjallë
Momenti kur nxirret i gjallë 77 vjeçari nga rrënojat e tërmetit në Turqi (VIDEO) Ekipet e shpëtimit kanë nxjerrë të gjallë pas 33 orësh një 77-vjeçar, i cili ndodhej nën rrënojat e një ndërtese të shem
Momentet emocionuese kur një vajzë nxirret nga rrënojat në Izmir (VIDEO) Momente emocionuese ato kur një vajzë, nxirret e gjallë nga rrënojat e një pallati të shembur në Izmir. Duartrokitje
U ekzekutua nga RENEA, nxirret nga banesa trupi i pajetë Lefter Zhidru në Elbasan Disa orë pas ekzekutimit është nxjerrë nga banesa për tu dërguar në morg trupi i pajetë i 71-vjeçarit Lefter Zhidru.
Të shtënat në Shtëpinë e Bardhë, Trump nxirret me urgjencë nga konferenca për shtyp Presidenti amerikan, Donald Trump u nxorr befasisht nga salla e konferencës së shtypit së Shtëpisë së Bardhë, pak pasi p
Pamje shprese mes tragjedisë, nxirret i gjallë burri nga rrënojat e Bejrutit (VIDEO) Ditën e djeshme në Bejrut ndodhi një shpërthim i madh i cili sheshoi qytetin duke shkaktuar 108 viktima e gati 4000 të p
Haaland nxirret me dhunë nga klubi i natës në Norvegji (VIDEO) Ylli i Borussia Dortmund, Erling Haaland, po kalon pushimet e tij në vendlindje, në Norvegji. Këtë kohë, lojtari po s
Përfundon kërkimi, nxirret i pajetë trupi i të riut që përfundoi bashkë me kamionin në liqen Pas disa orësh kërkime, polumbarët e RENEA-s kanë gjetur trupin e shoferit të kamionit që përfundoi në liqen. Ngjarja
Ofendoi rëndë, miku i Ramës nxirret zvarrë si kurrë më parë nga Kuvendi italian (VIDEO) Vittitio Sgarbi, i njohur në Shqipëri si miku i kryeministrit Edi Rama është nxjerrë zvarrë nga Kuvendi Italian pasi ka
Dy fëmijë bien në një pus në Milloshevë, njëri nxirret i vdekur Dy fëmijë kanë rënë në një pus në fshatin Milloshevë. Deri më tani, njëri nga ta është nxjerrë pa shenja jete, kurse për
Përdhunoi shqiptaren për 48 orë, momenti kur ''dragoi i Kavos'' nxirret me barrelë (FOTO LAJM) Ditën e djeshme, policia greke arrestuar Dimitris Aspiotis, i njohur si “dragoin e Kavos”, në një përrua në zonën e Agio
Me vinç, kështu nxirret nga banesa i sëmuri obez me koronavirus (FOTO LAJM) Zjarrfikësit në Londër përdorën një vinç për të nxjerrë nga banesa e tij një pacient obez, i cili dyshohet se ishte i pr
Bremen në kolaps financiar, Rashica nxirret në shitje Werder Bremen është duke kaluar nëpër një krizë financiare dhe me ndalimin e futbollit ajo është bërë edhe më e madhe.
E FUNDIT/ Një grua nxirret nga lumi i Tiranës, shkaqet akoma mister Një numër i madh forcash policie gjenden tek zona e quajtur si Ura e Babrrusë në Tiranë duke nxjerrë një person nga ujër
PAMJET/ Studenti i mjekësisë që i ngriti zërin Ramës nxirret me dhunë nga garda (VIDEO) Kryeministri Edi Rama sot ka marrë pjesë në një takim me studentë të mjekësisë, dhe gjatë takimit është hasur me një sit
Pamje të rënda: Viktima nxirret nga makina në lumin Gjanica (VIDEO) Një aksident i rëndë ka ndodhur paraditen e sotme në aksin Fier-Ballsh. "Ford"-i ka dalë nga rruga duke perfunduar e
12 orë nën rrënoja, nxirret e gjallë gruaja shtatzënë Së paku 21 persona kanë humbur jetën nga një tërmet i fuqishëm në lindje të Turqisë. Ndërkohë, raportohet se mbi 1 m
Ndodh "mrekullia", foshnja nxirret e gjallë nga rrënojat e avionit me 12 viktima Një foshnje është nxjerrë gjallë nga rrënojat e një aeroplani që u rrëzua në një shtëpi, duke vrarë të paktën 12 njerëz.
5 orë në greminë me brinjë e duar të thyera, nxirret efektivi i RENEA-s Pas pesë orësh në greminë, është nxjerrë më në fund oficeri i RENEA-s, Bledar Beluli. Ky i fundit kishte rënë në një