999 rezultate për

nxira

Pasi u fotografua me shenja dhe të nxira, reagon përfaqësuesi i Rihannës (FOTO LAJM) Rihanna u fotografua e mavijosur dhe me shenja në fytyrë teksa u shfaq në rrugët e Los Angelesit. Të premten në mbrëm
Keni të nxira pa shkak? Ja çfarë po ndodh me trupin tuaj (FOTO LAJM) Shpesh herë ndodh që trupi të na nxihet pa u vrarë, ose me një të përplasur shohim që lëkura mërr ngjyrën e zezë. Por
Keni të nxira pa shkak? Ja çfarë po ndodh me trupin tuaj (FOTO LAJM) Shpesh herë ndodh që trupi të na nxihet pa u vrarë, ose me një të përplasur shohim që lëkura mërr ngjyrën e zezë. Por
Kylie Jenner ''shokon'' fansat, shfaqet me të nxira në fytyrë (FOTO LAJM) Kylie Jenner është shfaqur për herë të parë në publik që pas sjelljes në jetë të vajzës së saj, Stormi. Ajo ka udhëtuar
Ukrainë, Tymoshenko futet në grevë urie Ish-kryeministrja e Ukrainës, Yulia Tymoshenko e cila vuan dënimin për korrupsion, është futur të premten në grevë urie.