999 rezultate për

nxihet

Kryemadhi parashikon fatin e Ramës: Atij do t’i merret fryma dhe do t’i nxihet fytyra Monika Kryemadhi ka përshkallëzuar akuzat në emisionin Open, kur publikoi një video ku ajo tha se votat e PDIU-së i janë
Trombozë në spital, farmacistes në Tiranë i nxihet jeta nga 70-vjeçari Gjykata e Tiranës ka dënuar me 1 vit burg një 70-vjeçar, pasi është kthyer në makth për një farmaciste. Bëhet fjalë
Me çfarë duhet ta lyeni një plagë në mënyrë që të mos nxihet Goditjet nëpër cepat e mobiljeve, dëmtimet e venave të gjakut, mund të na lënë me shenja aspak të këndshme dhe ajo që as
Prishtina nxihet nga retë, fillojnë rreshje të dendura (FOTO LAJM) Pas disa orësh nën masat ajërore të ashpëra Prishtina ka filluar të mbulohet nga re të zeza të cilat shkaktuan edhe shir
Arsyet përse lëkura ju nxihet shumë shpejt dhe nga goditjet më të lehta Të gjithëve na ka ndodhur të përplasemi me cepin e komodinës e të përfundojmë me shenja në këmbë, por disa njerëz përfun
“Do të të pres kokën”/ Shqiptares i nxihet jeta nga i shoqi dhe hidhet nga ballkoni Mediat italiane shkruajnë për një grua të re shqiptare e cila pak ditë më parë është hedhur nga ballkoni i shtëpisë së s
E pabesueshme, djathi nxihet dhe nuk shkrihet kur i vendoset flaka (VIDEO) Shpesh apelohet për kujdesin ndaj ushqimeve, por teksa të shikoni këtë video, do të kuptoni se djathi i picës që keni ko
Mumja 300 vjeçare nxihet për 1 orë (FOTO LAJM) Gjatë gërmimeve arkeologjike në Kinë, arkeologë angelz kanë gjetur tre trupa të mumjosur, të cilët ishin varrosur para 3