999 rezultate për

nxehta

Modelet perfekte të flokëve për ditë të nxehta (FOTO LAJM) Tani që ditët e nxehta kanë mbërritur, është shumë e vështirë të gjesh mënyra të reja se si të kapësh flokët, pasi le ta
Ushqimet që duhen evituar menjëherë në ditët e nxehta Këto ditë të nxehta vere jemi në kërkim të pjatave të lehta në mënyrë që të ushqehemi pa u ndier në faj. Por përballë ap
2 receta pijesh freskuese për këto ditë të nxehta vere Gjatë verës pirja e sa më shumë uji, i bën mirë jo vetëm shëndetit, por edhe bukurisë sonë: parandalon mbajtjen e lëngje
4 vatrat e nxehta, një fëmijë 7 vjeç rezulton pozitiv me koronavirus Situata e infeksionit nga vala e dytë e koronavirusit COVID-19 që goditi vendin në territoret e Bashkisë Lezhë dhe Mirdi
Pushimet e nxehta të viteve '80, fotot e rralla të yjeve në ishujt e Italisë (FOTO LAJM) Përgjatë viteve, Capri ka tërhequr njerëzit të rëndësishëm në botë, që nga Mbretërit, yjet të Hollivudit, familje të pas
Kanë turbulluar rrjetin, puthjet e "nxehta" të liderëve të mëdhenj të botës (FOTO LAJM) Mjafton një gjest i tyre që të bëhët lajm botëror. Njerëzit më të rëndësishëm të botës patjetër që përbëjnë shumë int
Hetoi dosje të "nxehta", prokurori shkarkohet pasi nuk justifikoi dot pasurinë Një nga prokurorët që ka hetuar cështje të rëndësishme nuk i ka shpëtuar Vettingut. Blerim Tominaj, prokuror në Proku
Më në fund, me fotot e nxehta nga plazhi Eliona Pitarka prezanton të dashurin (FOTO LAJM) Më në fund, pasi ka pranuar shumë herë se është në një lidhje, Eliona Pitarka ka vendosur të publikojë foton e parë me p
Pas ditëve të nxehta në plazh, maska që duhet të përgatisni patjetër për fytyrën tuaj Pas një dite të gjatë në plazh është e domosdoshme që të bëni një maskë menjëherë pasi bëni dushin. Kjo maskë do t’ju
Në këto ditë të nxehta, kthejeni shtëpinë tuaj në "plazh" (FOTO LAJM) Duke i pasur parasysh rrethanat edhe pse izolimi ka mabruar, sivjet vështirë se do të shkojmë diku për pushime, mirëpo k
Shtohen pacientët tek Infektivi, cilat mbeten zonat më të nxehta të koronavirusit në Shqipëri Ka shkuar në 1263 numri i të prekurve nga koronavirusi në vendin tonë, ku gjatë 24 orëve të fundit kanë rezultuar poziti
Tayna "vjedh" sërish vëmendje, poza të nxehta gjatë setit fotografik (FOTO & VIDEO) Këngëtarja e njohur shqiptare Tayna, ka 2 vite që ka vjedhur zemrat e publikut, kur u shfaq për herë të parë më Columbia
Koronavirusi "hyn" tek UKT: Ku janë vatrat e nxehta? Tirana mbetet zona më e prekur nga COVID-19, me 11 të prekur vetëm sot nga 13 në të gjithë vendin. Pas fasoneve, call
Tirana vijon të "skuqet", ku janë vatrat më të nxehta të koronavirusit në vend Gjatë 24 orëve të fundit, kanë rezultuar pozitiv me koronavirus 15 persona, konkretisht 11 raste në Tiranë, 3 në Krujë,
Përfundon me debate të nxehta mbledhja e Këshillit Politik, s'ka marrëveshje Ka përfunduar pas 4 orësh mbledhja Këshilli Politik për Reformën Zgjedhore. Akoma nuk dihet nëse është arritur konse
Sot 6 raste të reja, ku janë vatrat më të nxehta të Covid-19 në vend Gjatë 24 orëve të fundit, ministria e Shëndetësisë ka konfirmuar 6 raste të reja me koronavirus ku konkretisht 4 në Tira
Sot nëntë raste të reja, ku janë zonat më të ''nxehta'' të koronavirusit në vend Gjatë 24 orëve të fundit, ministria e Shëndetësisë ka konfirmuar 9 raste të reja me koronavirus dhe në total shkon 998 n
Foto super të "nxehta", vajza e futbollistit legjendar shpërthen në Instagram (FOTO LAJM) Bianka, vajza e ish-futbollist të famshëm anglez Pol Gaskonj, tashmë ka filluar të mendojë për pushimet verore. Bukur
Poza të nxehta pranë makinës luksoze, Kim Kardashian tregon edhe njëherë "pikat e forta" (FOTO LAJM) Kim Kardashian nuk ngurron të shfaqë anën e saj të egër edhe gjatë ditëve të karantinës. 39 vjeçarja ka “tërbuar” 171 mi
Kaloi në dorë dosjet e ''nxehta'' të gjyqtarëve e prokurorëve, pezullohet anëtari i KPA-së Është pezulluar nga detyra anetari i KPA-së Luan Daci, për shkak se ndaj tij ka nisur hetimi për falsifikim dokumentesh