999 rezultate për

nxehet

Sindi shkon provokuese në emision, nxehet Murati: E ke bërë për inatin tim?! Në takimin e tyre pak javë më parë, Murati i tha Sindit se është shumë xheloz dhe nuk do e lejonte të vishej me të shkur
Nuk ju gjenden ilaçet? Ja me çfarë ta ulni temperaturën në kushtet e shtëpisë Ka disa produkte ushqimore që ulin temperaturën e lartë, njësoj si medikamentet e posaçme. Patate Grijeni pataten,
Nxehet situata në "Love Story", Saimiri puthet në buzë me njërën prej binjakeve (FOTO&VIDEO) Në puntatën e djeshme të "Love Story", Saimiri ka zgjedhur sërish për një takim të gjatë një nga motrat binjake, Silvanë
Nxehet situata në "Love Story", çfarë ndodhi në takimin intim mes Saimirit dhe Enxhit (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshme në "Love Story" në Tv Klan, Saimiri ftoi njërën ndër vajzat, Enxhin në një dhomë masazhi. Vajza i
Nëse nuk ju gjenden ilaçet, me çfarë ta ulni temperaturën në kushtet e shtëpisë Ka disa produkte ushqimore që ulin temperaturën e lartë, njësoj si medikamentet e posaçme. Patate Grijeni pataten,
Pa përdorur asnjë ilaç, produktet që ju ulin temperaturën Ka disa produkte ushqimore që ulin temperaturën e lartë, njësoj si medikamentet e posaçme. Patate Grijeni pataten,
Tensione në Kuvend: Ruçi nxehet me Hajdarin, ndërpret seancën Kryetari i Kuvendit Gramoz Ruçi ka ndërprerë seancën për 15 minuta, pas bllokimit që deputetja Rudina Hajdari i ka bërë
Rama i nxehet qytetarit: Sot do të kishim qindra të vdekur, ti ke hallin e linjave ajrore Kur do kalojë kjo situatë këtë nuk e di askush. Kur do të mund të qetësohet situata? Kryeministri Edi Rama gjatë komu
"Nxehet" keq Mesdheu, anije ushtarake nga e gjithë bota mblidhen në jug të Qipros (FOTO LAJM) Mesdheu është një ndër detet më të militarizua kohët e fundit dhe kjo e ka një shpjegim. Konflikti në Siri si edhe përpl
"Po i shkruajte më Elgitit tim do të kap prej flokësh", nxehet keq Klea Huta (FOTO LAJM) Elgit Doda dhe Klea Huta prej tre vitesh tashmë janë në një lidhje dashurie dhe hera herës nuk ngurrojnë të bëjnë dediki
Ironizoi publikisht motrat Vjollca, Getoari nxehet keq me Alketa Vejsiun (FOTO LAJM) Shkrimi për Marina dhe Luana Vjollcën në Instagramin e Revistës Class të Alketa Vejsiut, që fliste për “jetën e sheikëve
Gramoz Ruçi nxehet me gazetarët: Na lini të llafosemi (VIDEO) Deputetët socialistë kanë filluar tashmë të flasim sa më pak në media.Këtë gjë e ka konfirmuar sot edhe Gramoz Ruçi i c
Tayna nuk ia pranoi faljen, Melinda nxehet keq (FOTO LAJM) Pas ofendimeve e thumbimeve me vargje këngësh, reperja Melinda Ademi vendosi që nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale
Nxehet Balliu: Mos e krruani me motrën time Deputeti Klevis Balliu është nxehur dje seancën plenare në Kuvend, pasi i kanë përmendur të motrën, e cila sipas mediave
Haradinaj nxehet me BE-në: Trepça është e jona, mos na cënoni pavarësinë I pari i ekzekutivit, Ramush Haradinaj, ka komentuar qëndrimin e Bashkimit Evropian sa i përket Trepçës. Haradinaj ka de
Përse nuk duhet ta lini motorin e makinës të nxehet Ekspertët kanë zbuluar mënyrën më të mirë për të ndezur makinën gjatë ditëve të ftohta dhe për shumë mund të jetë një fa
Bjondia kap avokatin në rrjetet sociale dhe e fton në shtëpi, aty nxehet situata (FOTO LAJM) Një eksperiment social është bërë për të treguar se sa keq mund të shkojë një takim online. Një mashkull që thuhet se
Gara ushtarake ruso-amerikane nxehet në Ballkan, shqiptarët dhe serbët armatosen (FOTO LAJM) Për një kohë të gjatë, baza e vetme ushtarake e huaj në Ballkan ishte baza e Marinës sovjetike në ishullin e Sazanit të
Imami nxehet me Bashën dhe del nga mbledhja, e akuzon rëndë Një ditë para mbledhjes së Kuvendit Kombëtar të Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka mbledhur Kryesinë, e cila është sho
Ambasadori britanik nxehet kur i përmendet copëtimi i trojeve shqiptare Ambasadori i Britanisë së Madhe në Kosovë, Ruairi O'Connell, shpesh praktikon në Facebook-un e tij një sesion me pyetje-