999 rezultate për

nusja

Kur tersi të ndjek edhe ditën e dasmës, nusja thyen këmbën (FOTO LAJM) Njerëzit kalojnë vite duke imagjinuar ditën e dasmës. Por fatkeqësia më e madhe i ndodhi një nuseje e cila theu këmb
Një vit më parë, nusja që helmoi për vdekje vjehrrën tentoi të vetëvritet Marjana Cmeta e akuzuar për vrasjen e vjehrrës së është dërguar drejt burgut të grave pas vendimit të gjykatës. Ditë
Krimi makabër në Kamzë, del videoja ku nusja rrëfen krimin (VIDEO) Janë zbardhur detaje të reja nga vrasja e Lirie Lamit nga nusja e djalit të saj, Marjana Cmeta. Ka qenë vetë nusja q
Nusja e familjes Hoxha bën gjetjen perfekte, nuk do vuani më (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Rezarta Shkurta shquhet si një nga VIP-at më aktivë në rrjete sociale. Këtë herë ajo ka treguar
Vrau vjehrrën, lihet në burg nusja dhe hoxha për krimin makabër Gjykata ka lënë në burg 21-vjeçaren që helmoi me fostoksinë vjehrrën e saj. Kjo masë është caktuar edhe për Agim Lam
Pas 13 viteve martesë, nusja e Donald Trump kërkon divorcin (FOTO LAJM) Vanessa Trump, bashkëshortja e Donald Trump Jr djalit të Presidentit Trump ka kërkuar divorcin ditën e djeshme. Vanes
Dasmat e VIP-ave ndër vite, kush është nusja shqiptare më e bukur? (FOTO LAJM) Moria e dasmave VIP që pushtuan mediat dhe rrjetet sociale këtë vit padyshim që shkaktoi bujë të madhe në botën e show
Kunati tregon skemën e tmerrit: Si e gjeta Lirinë të vrarë nga nusja (FOTO LAJM) Vazhdojnë hetimet në lidhje me vrasjen e vjehrrës, Lirije Lami në Kamzë nga nusja e saj e re, 21-vjeç. Në polici, Ma
Djali zbulon motivin e tmerrshëm: Pse nusja më vrau nënën (FOTO LAJM) Janë zbardhur detaje rrëqethëse nga vrasja e Lirije Lamit në Kamzë nga nusja e re e shtëpisë. Ditën e djeshme polici
E dinte magjistare, pse e helmoi për vdekje nusja vjehrrën në Kamzë (FOTO LAJM) Gjashtë ditë pas vrasjes se Lirije Lamit, Marjana Cmeta, asokohë 20 vjeçe shkoi në shtëpinë e Hysen Shehut, i njohur si
Vrau vjehrrën se po i prishte martesën, kjo është nusja vrasëse (FOTO LAJM) Vajza që shikoni në galerinë më sipër është nusja e cila akuzohet se vrau vjehrrën në Kamzë, një vit më parë. Autorja
Nusja e Enver Hoxhës uron festën me pamjet magjike të vajzës së Ermalit (VIDEO) Dita e sotme është një ditë feste për shqiptarët pasi festohet Dita e Verës. Një urim i veçantë është bërë nga Teuta
Video 72 minuta e nuses: Më ndjekin xhindët pasi vrava vjehrrën Janë zbardhur detaje të reja mbi ngjarjen e rëndë në Kamzë ku nusja e re 21-vjeçare ka vrarë vjehrrën e saj. Ngjarja
Vrau në mënyrën më makabre vjehrrën, sa vite burg rrezikon nusja Vazhdojnë hetimet në lidhje me krimin makabër në Kamzë ku nusja e re, 21 -vjeçe vrau vjehrrën e saj. Ngjarja ka ndodh
Vrau vjehrrën se po i prishte martesën, si u zbulua vrasja makabre në Kamzë Janë zbardhur detaje të reja mbi ngjarjen e rëndë në Kamzë ku nusja e re 21-vjeçare ka vrarë vjehrrën e saj. Ngjarja
Nusja vrau vjehrrën e burri mbuloi krimin, flasin fqinjët në Kamzë 1 vit pas vdekjes së saj, policia zbardhi ngjarjen dhe vuri në pranga nusen vrasëse e cila helmoi për vdekje vjehrrën.
Nusja i vrau nënën, fjalët e djalit do t'ju përlotin (FOTO LAJM) Ditën e djeshme Policia e Shtetit zbardhi vrasjen makabër në Kamzë ku nusja e re vetëm 21-vjeç helmoi për vdekje vjehrrë
Nusja vrau vjehrrën e u rrëfye tek hoxha, detajet nga krimi monstruoz në Kamzë Ditën e djeshme Policia e Shtetit zbardhi vrasjen makabër në Kamzë ku nusja e re vetëm 21-vjeç helmoi për vdekje vjehrrë
Vrau vjehrrën me fotoksinë, arrestohet nusja monstër në Tiranë Ka kaluar rreth një vit që nga vdekja e 48 vjecares Lirije Lami. Vetëm tashmë është zbardhur se në fakt, vdekja nuk i
Po shkonte në dasmën e saj, arrestohet nusja Një nuse është arrestuar ndërsa po shkonte në dasmën e saj dhe u akuzua se kishte aksidentuar dy makina në efektin e alk