999 rezultate për

nuses

Të gjithë të angazhuar në dasmën e Brooklyn Beckham, përveç babait David (FOTO LAJM) Në mediat e huaja shkruhet së fundmi se djali i David dhe Victoria Beckham, Brooklyn do të martohet verën që vjen me par
Mendoi se dashuria do t'a ndryshonte, vrasësi i merr jetën nuses ditën e tyre të dasmës (FOTO LAJM) Një vrasje makabre ka ndodhur në Rusi. Një dhëndër i dënuar më parë për vrasje, ka vrarë barbarisht nusen në ditën e tyr
Gazetarja zbardh historinë e trishtë: Vjehrra i kërkoi nuses të ndahej nga djali pasi nuk bënte fëmijë Kohët e fundit është cilësuar si cënim privatësie të pyesësh një person se kur do të sjellë në jetë një fëmijë. Kjo temë
Man.City bën ofertën e parë për Koulibaly, e papërfillshme për Napolin Që kur CAS mori vendimin për të hequr pezullimin e Machester City-n nga kompeticionet europiane, ka ndryshuar me 360 gra
Upss! Vjehrra i prish dasmën nuses, pamjet po bëjnë xhiron e botës (VIDEO) Rivaliteti mes nuses e vjehrrës nuk ka as moshë, fe dhe as kombësi. Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Kaliforni t
Një vjehrrë si e Elita Rudit, i thur nuses fjalët më miqësore për ditëlindje (FOTO LAJM) Moderatorja shumë e dashur për publikun, Elita Rudi festoi ditëlindjen. Ajo ka mbushur 27-vjeç dhe në ditën e saj të veç
As në varr nuk e zbuti shpirtin: Zbardhet testamenti i Nexhmije Hoxhës, i bën të papriturën të birit dhe nuses Në letrën e testamentit të Nexhmije Hoxhës që publikoi sot gazetari Xhevdet Shehu i gazetës DITA, vihet re fakti që në a
Nëna me kancer i jep unazat djalit dhe nuses në emision Rubrika ”Ka një mesazh për ty” në Tv Klan ka sjellë sot historinë e dhimbshme të zonjës Valbona. Ajo është diagnostikuar
Dhëndri hakmerret ndaj nuses, i nxjerr pamjet e tradhtisë në mes të dasmës (VIDEO) Dasma u zhvillua javën e kaluar në provincën e Fujian në Kinën juglindore. Në fillim, shfaqen video që tregojnë mome
Gruaja ndërpret dasmën se dashuronte dhëndrin, i bie nuses me grusht (VIDEO) Një grua ka ndërprerë një dasmë dhe filloi t'i bërtiste dhëndrit se ai nuk mund të martohet sepse ajo e donte atë. Po
Pak orë të martuar, dhëndri rrihet me shkop bejsbolli nga vëllezërit e nuses dhe gjen vdekjen Një dhëndër ka gjetur vdekjen si pasojë e dhunës që vëllezërit e nuses së tij ushtruan ndaj tij. Joe Melgoza kishte vetë
Shumë moderne për shqiptarët, plasin komentet në rrjet për nusen e Kreshës (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshme reperi shumë i dashur për publikun shqiptarë, MC Kresha kurorëzoi dashurinë me Erzina Shehu në martes
Urdhëroi të ftuarit të mos postojnë, del fotoja e nuses moderne të Kreshës MC Kresha do të martohet sot me vajzën që prej kohësh është në një lidhje të cilën e kishte mbajtur fshehur. Ajo quh
Martesa më e shkurtër në histori (FOTO LAJM) Një çift i ri i dha fund martesës së tyre pak orë pas ceremonisë së dasmës, duke vendosur kështu ndoshta një rekord.
Vjehrra- nuses: S’dua ta takoj, se më ngrihen nervat dhe vetëm të vritem me atë Historia e komplikuar midis nuses dhe vjehrrës së saj ishte sot pjesë e “Ka një mesazh për ty”. Shumë faktorë kanë çu
Dhëndri i bën dhuratën perfekte nuses, fotot pushtojnë rrjetin (FOTO LAJM) Dasma është padyshim dita më e lumtur e një çifti. Dhe në fakt janë suprizat që i bëjnë ato edhe më madhështore. Histori
Vajza merr për shoqërueset e nuses katër gjyshet, “thyhet” rrjeti (FOTO LAJM) Lyndsey Raby dëshironte që dasma e saj në shtator me Tanner Raby të ishte e veçantë për familjen e saj. Ajo u kërkoi
Nga kërcimi seksi i nuses, te të ftuarit VIP: Brenda dasmës së vëllait të Gjikos ( VIDEO) Një vit pas dasmës së madhe në familjen Gjikolli, vëllai i Gjikos, Arbëri, i njohur me emrin artistik Big Bang si produc
Shkon për darkë në shtëpinë e nuses së ardhshme, goditet me armë të ftohta nga kunati Një darkë familjare u shndërrua në një sherr me fjalë e më pas me thika, çka u desh ndërhyrja e karabinierëve dhe ambula
Rrahën barbarisht nusen! Flet vjehrra: Pi ilaçe dhe nuk di çfarë flet jehrra e nuses e cila denoncoi pak ditë më parë dhunën që ajo bashkë me bashkëshortin dhe djalin e saj kishin ushtruar n