999 rezultate për

nusen

Dhëndërr si ky nuk shihni kudo, ecën kilometra rrugë për të marrë nusen (FOTO LAJM) Një dhëndër ka ecur në këmbë të paktën 6 km në mes të dëborës për të marrë pjesë në ceremoninë e tij të dasmës. Të pa
Dhëndri nga Tirana la nusen se nuk doli e virgjër, histori nga e tashmja Nga Kujtim Xhaja Një përrallë nga e tashmja… Sot do të shkruaj për një ngjarje që më ka tronditur thellë… K
"Më dolën papritur...", flet i riu që përplasi për vdekje nusen dhe vjehrrën Tre ditë më parë një aksident tragjik ndodhi në Durrës, ku një mjet tip "BMW" përplasi për vdekje dy gra që po kalonin r
Vjehrra kritikon nusen pse nuk bënte punë, djali i tregon vendin me dy fjalë Shpesh vjehrrat janë apo ndjehen në konkurrencë me nuset e tyre. Protagonistët janë Clint dhe Mel, një çift i ri me 3 fë
Rrahën dhe kërcënuan me thikë nusen e djalit, burg për vjehrrit Një çift indian fluturoi 13 mijë kilometra, për të ndihmuar në disiplinimin, apo e thënë më thjesht, rrahjen e nuses së
Të qeshësh apo të qash, pa u martuar mirë burri godet nusen (VIDEO) Një video e publikuar në Facebook, shfaq momentin e pakëndshëm por qesharak në një dasmë. Videoja, tregon momentin ku
"Policia mori nusen shtatzënë", vijon protesta e banorëve të Unazës së Re (FOTO LAJM) Vijon edhe sot protesta e banorëve të Unazës së Re në Tirane, shtëpitë e të cilëve preken nga projekti i zgjerimit të rr
E rëndë brenda familjes: Vëllai i ngacmoi nusen, ajo merr dy fëmijët dhe ikën Arjani është babai i 2 vajzave të vogla të cilat prej disa kohësh nuk po i takon dot. Ai jeton në qytetin e Kuçovës
E rëndë, kosovari sulmon seksualisht nusen e tij Në Lipjan dje vjehrri ka sulmuar seksualisht nusen e tij. Policia thotë se i dyshuari është arrestuar dhe është dërguar
Situata del jashtë kontrolli, po prisnin tortën e dasmës, shikoni çfarë i bën dhëndri nuses (VIDEO) Po prisnin tortën e dasmës, shikoni çfarë i bën dhëndri nuses. Ky është momenti qesharak kur një dhëndër e gjuajti pë
Vjehrra akuzon nusen se i ka bërë magji, i biri befason me reagimin e tij Një histori sherresh familjare që ka mbërritur deri në dyert e gjykatës ka ardhur sot në emisionin “Me zemër të hapur” n
Dëshmia e frikshme e të moshuarës: Ja çfarë i bënte vjehrri nuses në shtëpi Tronditëse kanë qënë akuzat e nënës së moshuar e akuzuar nga bashkëshorti dhe djali se i kanë shkatërruar jetën. Bed
Vjehrra shqiptare kap mat nusen me dashnorin, ia nxjerr të gjitha në Facebook (FOTO LAJM) Një vjehërr e nëpërkëmbur sidomos kur i ke tradhtuar edhe djalin nuk duhet marrë asnjëherë lehtshëm. Rasti më i fund
Shkoi në dasmë me fustan transparent, fansat masakrojnë nusen e Medës Këngëtari Meda ëhst shumë i preferuar në Shqipëri dhe Kosovë ndaj edhe shpeshherë vëmendja bie te ta. Ama këtë herë k
Vjehrra e pret nusen me të shtëna pistolete, kështu ia kthen ajo (VIDEO) Gjuajtja me armë gjatë dasmës është një fenomen i përhapur në shumë shtete të lindjes, por jo pak edhe në trevat shqipta
Dhëndri braktis nusen ditën e dasmës sepse pa dikë në vështirësi Nuk është menduar dy herë 32 vjeçari Zac Edwards, 32 vjeç, i cili ndërpreu setin fotografik në plazh për t'u zhytur në u
Vlorë, vjehrra e motrës rreh nusen, teksa në Sarandë nusja rreh vjehrrën Raste e dhunës në familje, janë të përditshme. Protagonistë në të tilla ngjarje, janë të gjithë pjesëtarët e familjes, d
Dhëndri nga Elbasani helmohet në dasmën e tij, lë nusen dhe niset urgjent në spital Ushqimi i konsumuar në dy dasma të ndryshme në të njëjtin lokal në qytetin e Elbasanit, i ka shkaktuar probleme dhjetëra
I sekuestrohet limuzina, dhëndri me nusen transportohen me makinë policie Një burrë e përdorte limuzinën për dasma dhe ceremoni të mëdha, por nuk paguante sigurimet. Një cift nga East Midlands p
Do merrte nusen me helikopter, zbulohet arsyeja e rrëzimit që për pak sa nuk u kthye në tragjedi Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Korçë, ku është rrëzuar një helikopter. Mësohet se mjeti fluturues privat ishte fat