999 rezultate për

nuse

Nuse shembullore! Marrëdhënia e Elitës me vjehrrën është si e dy shoqeve të ngushta (FOTO LAJM) Që Elita është princesha e Gjikos, këtë e dimë të gjithë dhe madje po presim me kuriozitet të mësojmë emrin e bebushit n
Shqipja nuk i ndahet Teas: Nuse nuk të kam harruar, do të dalësh me fishekzjarre! (VIDEO) Shqipe Hysenaj, ish konkurrentja e “Për’puthen” i është rikthyer sërish sulmeve ndaj konkurrentëve aktualë të këtij show
Dikur i martuar me Klaudia Pepën, i ati i ndalon Albi Nakos nuse balerinë (FOTO LAJM) Koreografi dhe balerini i njohur Albi Nako ishte së funmdi i ftuar në emisionin "Wake up" në Top Channel. Ai rrëfeu shum
Siç e do tradita, Fifi i kërkon motrës nuse atë që kërkojnë të gjitha vajzat beqare (FOTO LAJM) Fifi ka martuar motrën. Lajmin e ka bërë të ditur këngëtarja me një foto ku motra e saj, Edona shfaqet nuse dhe duket ka
Nën petkun e nusërisë, motra e Fifit merr vëmendjen e mediave (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Filloreta Raçi ose ndryshe Fifi, ditën e sotme ka marrtuar motrën e saj. Edona Raçi ka kurorëqzua
Historia e nuses dhe vjehrrës në Tiranë që ngelën duke telefonuar policinë, por në burg është djali Deri ku mund të arrijnë marrëdhëniet e këqija mes një nuseje dhe një vjehrre? Kinematografia i ka treguar të gjitha ekst
E quan "nuse", mamaja e Mevlanit i "vë vizën" Sindit: Nuk shkon me djalin tim! Nëna e Mevlanit, Flutura i është bashkuar sot Përputhen në Top Channel për të dhënë kritikat e saj. Komentet e saj i
Kërcënoi se do të vritej në shtëpinë e vjehrrit, prindërit e Elton Metas rrëfejnë si nisi e gjitha Në shtator të këtij viti, 33-vjeçari Elton Metas nga fshati Zhupan, shkoi te shtëpia e ish-bashkëshortes së tij dhe i mo
Vjehrri për nusen: Ajo mbante era kërmë, nga e gjeti atë budallaçkë Një baba i quajtur Dilaver ka ardhur tek “Shihemi në Gjyq” që transmetohet në Tv Klan, për t’i kërkuar llogari djalit të
Do blinit një shtëpi, sa i kushton veshja biznesmenit që kërkon nuse në ekran (FOTO LAJM) Saimirin, një djalë simpatik 33 vjeç ka vendosur të gjej dashurinë e tij në emisionin "Love Story" ku është vënë përball
34 vjeçari nga Lushnja rrëfen historinë e jetës: Prindërit s'më pranuan nusen se ishte parukiere Në studion e emisionin “Historia ime” Tv Klan.al ka ardhur një djalë 34 vjeç ka Lushnja i cili tregoi për jetën e tij pr
Familja korçare nuk lë nusen të shkojë në dasmën e vëllait e as në varrim Në emisionin “Historia ime” në Tv Klan ka qenë nëna e një djali autik Antigona. Ajo ka rrëfyer se është nga Burreli dhe
"Fustani i nusërisë po bëhet", Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku dasëm së shpejti (FOTO LAJM) Pavarësisht vitit të vështirë të të gjithëve, për Rudina Dembacajn, 2020-a ka qenë një vit me shumë ngjarje, të trishta
Myslim Murrizi: Ka nga ata që në komunizëm kanë spiunuar të atin, mamanë, nusen apo djalin Deputeti, Myslim Murrizi është shprehur se shqiptarët nuk kanë nevojë që të kenë frikë nga persona të cilët më herët në
Djali i paska gjetur "nuse", Valbona Selimllari u bë vjehrrë kaq shpejt? Ish-miss-i Valbona Selimllari ishte një nga të ftuarat e gazetarit Ervin Kurti në rubrikën “N’Fermë” këtë të dielë. N
Historia e Saimirit, djalit të pasur me prindër të divorcuar që kërkon nuse në televizion (FOTO LAJM) Njihuni me beqarin e “Love Story”, princi modern që do të rrëmbejë zemrat e shumë vajzave. Kështu e bëri produksioni nën
Ndjekësit i ka zënë meraku kur do të martohet, Fjoralba shfaqet me fustan nusërie (FOTO LAJM) Kohët e fundit Fjoralba Ponari ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave, sidomos pasi u zbulua identiteti i të dashurit
Një nuse si Dua Lipa, këngëtarja uron publikisht vjehrrin përt ditëlindje (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare Dua Lipa po shijon prej kohësh lidhjen e saj të dashurisë me vëllain e motrave Hadid, Anwar-in.
Gruaja shoqe e ngushtë apo nuse për shtëpi? Çfarë zgjedh Ermal Fejzullahu (FOTO LAJM) Tashmë siç ka ndodhur rregullisht në këtë sezon të "Shiko Kush Luan", moderatorja Luana Vjollca kryen intervista me të f
Kështu u dukën nuset që vendosën të krijonin vetë fustanet e tyre të dasmës (FOTO LAJM) Amerikanët shpenzojnë mesatarisht 33,391 dollarë në ditën e martesës. Dhe ndërsa shumica e zogjve të dashurisë janë t