999 rezultate për

nurmagomedov

Khabib zbulon futbollistin e tij të preferuar Kampioni i UFC, Khabib Nurmagomedov ka zbuluar futbollistin e tij të preferuar. Kampioni i peshave të lehta është shpreh
Babai i Khabib i kërkon falje dhe e fton McGregorin për darkë në shtëpi Khabib Nurmagomedov mposhti me nokaut irlandezin Khabib Nurmagomedov në finalen e madhe që u zhvillua në Las Vegas.
Khabib vjen në Kosovë?! Del fotoja në kafe me artistin shqiptar (FOTO LAJM) Khabib Nurmagomedov është kthyer në një nga sportistët më të komentuar të momentit pas ndeshjes me Connor McGregor në du
E konfirmon xhaxhai, Khabib refuzon 15 milionë euro për t'u ndeshur përsëri me McGregorin Khabib Nurmagomedov i cili mposhti Conor McGregor në ndeshjen e 229 të UFC-së nuk do të përballet më me irlandezin. S
Çudit Khabib: Ai as që më pa në sy, si e kuptova që McGregor kishte mbaruar (FOTO LAJM) Khabib Nurmagomedov po shndërrohet në një ndër sportistët më të ndjekur në botë pas fitores ndaj Conor McGregor. Rusi
Khabib: Nuk mund ta mbyllësh një shqiponjë në kafaz Khabib Nurmagomedov i cili triumfoi ndaj Conor McGregorit në raundin e katërt në kuadër të ‘UFC 229’ në garën për titull
Khabib kërkon të rrahë sërish McGregor-in Kampioni i botës në UFC, Khabib Nurmagomedov ka reaguar pas kërkesave të shumta të McGregor për të dueluar sërish. Ish-k
Babai i Khabib i kërkon falje McGregorit (FOTO LAJM) Babai i Khabib Nurmagomedov i ka dërguar një mesazh në Instagram Conor McGregorit. Abdulmanap Nurmagomedov ka thënë s
E BUJSHME/ McGregor rrezikon dënimin e rëndë Pas ndeshjes së humbur ndaj Khabib Nurmagomedov, Conor McGregor ka marrë edhe një goditje tjetër. Irlandezi është pe
Presidenti i UFC: Nuk do të ketë kurrë një revansh mes McGregor dhe Nurmagomedov Presidenti i UFC-së, Dana White, ka thënë që fansat të mos mendojnë për një një ndeshje tjetër mes Khabib Nurmagomedov d
Reagon për herë të parë babai i Khabibit, çfarë paralajmëroi ai? Khabib Nurmagomedov ruajti titullin kampion të peshës së lehtë,në UFC 229 pasi mposhti MCGregor. Por fitorja nuk e k
A është kjo arsyeja pse McGregor nuk e paditi Khabibin (VIDEO) Incidenti që ndodhi pas përfundimit të eventit UFC-229 vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes të sportit amerikan, me Ko
I pamposhtur në ring dhe mysliman i devotshëm jashtë tij, një ditë me Khabib Nurgmagomedov (VIDEO) Khabib Nurmagomedov do të përballet pas pak me Conor McGregor në Las Vegas për të mbrojtur titullin e peshës së lehtë në
Kuptimi dhe arsyeja e kapelës së famshme e Khabib Nurmagomedov Kampioni i peshave të lehta në UFC, Khabib Nurmagomedov, do të mbrojë titullin e tij ndaj Conor McGregorit. Rusi që ë
"Do ta shtyp! Khabib sfidon publikisht McGregorin Nesër në orën 04:00 të mëngjesit do të zhvillohet finalja e madhe për titullin kampion botë në UFC mes Conor McGregor dh
Dueli me Nurmagomedov, analisti: Nëse humbet, McGregor pensionohet Dueli i parashikuar midis Conor McGregor dhe Khabib Nurmagomedov mund të jetë ndeshja e fundit për irlandezin, nëse humb
Ronaldo nderon yllin e UFC-së me përshëndetje islame (FOTO+VIDEO) Cristiano Ronaldo ka festuar triumfin mbresëlënës të Real Madridit ndaj Real Sociedadit (5-2) duke u shoqëruar me njërin