999 rezultate për

nurmagomedov

Kjo është shuma e parave që përfitoi nga ndeshja e mbrëmshme Khabib Nurmagomedov Khabibi mbrëmë arrit të fitoj meçin ndaj Gaethje, duke e vendosur atë në gjumë qysh në rundin e dytë. Kampioni i MMA-
Pas pensionimit të Khabib, pa reaguar nuk mbeti dhe McGregor Khabib ka arritur që mbrëmë të triumfoi ndaj Gaethje, në një ndeshje të madhe të UFC-së. Edhe pse e fitoi këtë takim,
Fitoi duelin me Justin Gaethje, Khabib përfundon në spital Presidenti i UFC, Dana White, ka zbuluar se cila ishte gjendja e Khabib Nurmagomedov pas duelit me Justin Gaethje. Kh
Me pikën e tij më të fortë, ky është momenti kur Khabib lë pa ndjenja Gaethje (VIDEO) Khabib Nurmagomedov është treguar i pamëshirshëm edhe një herë tjetër. Në duelin e sontëm kundër Justin Gaethje, Khab
E BUJSHME/ Khabib Nurmagomedov pensionohet nga UFC Ylli rus i UFC, Khabib Nurmagomedov, ka shtuar një tjetër fitore në rekordin e tij, duke lënë pa ndjenja Justin Gaethje.
Khabib Nurmagomedovit i mjaftojnë dy raunde për të mbyllur "hesapet" me Justin Gaethjet Khabib Nurmagomedov ka shënuar fitoren e tij të 29-të. Ylli rus i UFC, Nurmagomedov, ka arritur të regjistrojë një tj
Khabib Nurmagomedov zgjedh futbollistin më të mirë të të gjitha kohërave Kampioni i peshave të lehta në UFC, Khabib Nurmagomedov zgjodhi futbollistët më të mirë të të gjitha kohërave. Lista
Nuk ia doli të mposhte koronavirusin, ndahet nga jeta babai i Khabib Babai i Khabib Nurmagomedov, Abdulmanap, ka ndërruar jetë pas një beteje të gjatë me koronivirusin. Abdulmanap, i cil
Babai i Khabib në gjendje të rëndë, McGregor ka një mesazh Abdulmanap ka rënë në gjendje kome pas përkeqësimit të shëndetit, dhe mediet në Rusi kanë raportuar se ai është dërguar
Babai i Khabib Nurmagomedov po lufton me jetën Babai dhe njëherit trajneri i Khabib Nurmagomedov, raportohet se ka rënë në gjendje kome dhe po qëndron në një spital us
Khabib ka një propozim të çmendur për tu përballur me Mayweather Lufta që ndryshoi historinë e boksit dhe arteve marciale u zhvillua në gusht të vitit 2017, mes Floyd Mayeather dhe Cono
Khabib "shokon" McGregor: I bëra çfarë desha, më jepni 100 milionë dollarë për të rrahur sërish atë idiot Khabib Nurmagomedov nuk shfaq interes për një tjetër ndeshje me Conor McGregor, nga e cila do të përfitonte shumë para.
McGregor kërkon sfidë të re, pret fituesin e Khabibit e Fergusonit Rreth 1 vit e gjysëm më parë, McGregor u ndesh me Khabib Nurmagomedov ku triumfoi boksieri nga Degestani. Së fundmi,
McGregor – Cerrone, konfirmohet ora e meçit Connor McGregor po rikthehet në UFC. Ylli i madh irlandez do të ballafaqohet me Donald ‘Cowboy’ Cerrone në UFC 246 në
Nuk do të ketë rimeç mes Khabib dhe McGregor, e konfirmon menaxheri Presidenti i UFC, Dana White, është duke këmbëngulur që të ketë përsëri një meç mes Conor McGregor dhe Khabib Nurmagomed
Khabib pranon që nuk është më i miri (VIDEO) Kampioni i botës në peshën e lehtë, Khabib Nurmagomedov, gjatë një konference shtypi të zhvilluar në Rusi, ka pranuar se
Jo në ring por në Twitter, McGregor dhe Khabib përplasen keq (FOTO LAJM) Conor McGregor dhe Khabib Nurmagomedov u përfshin në një sherr virtual duke këmbyer replika mes njëri tjetrit. "Lufta
Khabib Nurmagomedov i pandalshëm, mposht Dustin Poirer (VIDEO) Khabib Nurmagomedov ka ruajtur titullin e tij të të botës në pesha të lehta nëUFC me një fitore mahnitëse ndaj Dustin Po
Khabib e konfirmon: Do të ketë një rimeç me McGregorin Khabib Nurmagomedov ka thënë se rimeçi i tij me Conor McGregorin do të ndodhë, mirëpo ai shtoi se ky rimeç do të ndodhë
McGregor fyen keq gruan e mbuluar të Khabibit pasi i kërkoi rimeç (FOTO LAJM) Conor McGregor ka njoftuar për pensionimin e tij, por ai nuk ka hequr dorë së kërkuari për rimeç me Khabib Nurmagomedov