999 rezultate për

nurmagomedov

Nuk ia doli të mposhte koronavirusin, ndahet nga jeta babai i Khabib Babai i Khabib Nurmagomedov, Abdulmanap, ka ndërruar jetë pas një beteje të gjatë me koronivirusin. Abdulmanap, i cil
Babai i Khabib në gjendje të rëndë, McGregor ka një mesazh Abdulmanap ka rënë në gjendje kome pas përkeqësimit të shëndetit, dhe mediet në Rusi kanë raportuar se ai është dërguar
Babai i Khabib Nurmagomedov po lufton me jetën Babai dhe njëherit trajneri i Khabib Nurmagomedov, raportohet se ka rënë në gjendje kome dhe po qëndron në një spital us
Khabib ka një propozim të çmendur për tu përballur me Mayweather Lufta që ndryshoi historinë e boksit dhe arteve marciale u zhvillua në gusht të vitit 2017, mes Floyd Mayeather dhe Cono
Khabib "shokon" McGregor: I bëra çfarë desha, më jepni 100 milionë dollarë për të rrahur sërish atë idiot Khabib Nurmagomedov nuk shfaq interes për një tjetër ndeshje me Conor McGregor, nga e cila do të përfitonte shumë para.
McGregor kërkon sfidë të re, pret fituesin e Khabibit e Fergusonit Rreth 1 vit e gjysëm më parë, McGregor u ndesh me Khabib Nurmagomedov ku triumfoi boksieri nga Degestani. Së fundmi,
McGregor – Cerrone, konfirmohet ora e meçit Connor McGregor po rikthehet në UFC. Ylli i madh irlandez do të ballafaqohet me Donald ‘Cowboy’ Cerrone në UFC 246 në
Nuk do të ketë rimeç mes Khabib dhe McGregor, e konfirmon menaxheri Presidenti i UFC, Dana White, është duke këmbëngulur që të ketë përsëri një meç mes Conor McGregor dhe Khabib Nurmagomed
Khabib pranon që nuk është më i miri (VIDEO) Kampioni i botës në peshën e lehtë, Khabib Nurmagomedov, gjatë një konference shtypi të zhvilluar në Rusi, ka pranuar se
Jo në ring por në Twitter, McGregor dhe Khabib përplasen keq (FOTO LAJM) Conor McGregor dhe Khabib Nurmagomedov u përfshin në një sherr virtual duke këmbyer replika mes njëri tjetrit. "Lufta
Khabib Nurmagomedov i pandalshëm, mposht Dustin Poirer (VIDEO) Khabib Nurmagomedov ka ruajtur titullin e tij të të botës në pesha të lehta nëUFC me një fitore mahnitëse ndaj Dustin Po
Khabib e konfirmon: Do të ketë një rimeç me McGregorin Khabib Nurmagomedov ka thënë se rimeçi i tij me Conor McGregorin do të ndodhë, mirëpo ai shtoi se ky rimeç do të ndodhë
McGregor fyen keq gruan e mbuluar të Khabibit pasi i kërkoi rimeç (FOTO LAJM) Conor McGregor ka njoftuar për pensionimin e tij, por ai nuk ka hequr dorë së kërkuari për rimeç me Khabib Nurmagomedov
Ky është kundërshtari i McGregor për të siguruar sfidën me Khabibin Conor McGregor duket se i ka siguruar vetës një duel i cili do t’i mundësonte revanshin me Khabib Nurmagomedov. Conor
Zyrtare: UFC dënon Khabibin dhe McGregorin Kampioni i peshave të lehta në UFC, Khabib Nurmagomedov dhe Conor McGregor janë suspenduar nga Komisioni Atletik Shtetër
Khabib Nurmagomedov publikon video të përleshjes me Diaz (VIDEO) Khabib Nurmagomedovi ka publikuar në llogarinë e tij në Twitter një video të përleshjes me Nate Diazin, i cili së fundi
Presidenti i UFC: McGregor dhe Khabib do të përballen sërish Presidenti i UFC-së, Dana White, ka thënë se mund ta organizojë një përballje tjetër mes, Conor McGregor dhe Khabib Nurm
Kjo është oferta marramendëse për Khabibin që të ndeshet përsëri me McGregor Një ofertë marramendëse ka ardhur në drejtim të Khabib Nurmagomedov për të zhvilluar një ndeshje tjetër me Conor McGrego
Khabib Nurmagomedov zbulon sekretet e tij Kampioni i botës në peshën e lehtë në artet marciale mikse, Khabib Nurmagomedov ka bërë të ditur se së shpejti do të dal
Khabib drejt dënimit me 10 vite? Luftëtari rus, Khabib Nurmagomedov ka theksuar se ai nuk do të shkojë në Komisionin e Sporteve kur të merret vendimi në