999 rezultate për

nurellari

Nurellari: Kurti e Osmani s’kanë të drejtë të kandidojnë Një dështim të koalicionit të shpresës e ka cilësuar analisti, Adri Nurellari, situatën më të fundit politike në Kosovë,
A do të dorëhiqen Thaçi dhe Veseli? Nurellari: Rastet të pakrahasueshme me Haradinajn, Specialja drejt dështimit "Një akt agresiv me prapavijë politike". Kështu i cilëson Adri Nurellari aktakuzat e Zyrës së Prokurorit Special në Ha
Tjetër vetëvrasje në Vlorë Një grua 40-vjeçare nga Vlora i ka dhënë fund jetës, teksa është hedhur nga kati i gjashtë i banesës ku jetonte. Ngja
Nurellari: Mediat po disinformojnë për largimet nga Kosova Këshilltari i Hashim Thaçit, Adri Nurellari ka fajësuar mediat opozitare, duke thënë se ata kanë disinformuar lidhur me
Nurellari: Kosova shkon në zgjedhje të jashtëzakonshme Këshilltari i kryeministrit Hashim Tha֛çi, Adri Nurellari ka thënë se Kosova po shkon në zgjedhje të reja dhe se a
Nurellari: Marrëveshje politike ose zgjedhje të jashtëzakonshme Këshilltari politik i Hashim Thaçit, Adri Nurelllari ka thënë se ose partitë duhet të ulen dhe të gjejnë një konsensus p
Nurellari: Blloku opozitar, mllef kundër Thaçit (VIDEO) Këshilltari politik i Hashim Thaçit, Adri Nurellari ka thënë se Haradinaj, Mustafa, Limaj dhe Kurti dolën të humbur në z
Nurellari: Veriu po integrohet Analisti nga Shqipëria dhe këshilltari personal i kryeministrit Hashim Thaçi, Adri Nurellari e ka konsideruar procesin e
Nurellari si agjenti 007 Adri Nurellari, këshilltari i Kryeministrit Thaçi është pajisur nga qeveria e Kosovës me një automjet i cili mban numrin
Ura të reja mbi lumin Ibër Në opinionin publik ndërkombëtar fatkeqësisht nuk po pasqyrohen sa duhet arritjet e shtetit të Kosovës në procesin e int