999 rezultate për

numrit

Rritje e numrit të të infektuarve, Filipçe: Nuk do të ketë orë policore (VIDEO) uk do të ketë orë policore edhe përkundër asaj që sot kishim 52 raste të reja me Covid-19. Filipçe shtoi se nuk mund
Filipçe tregon kur mund të ketë zgjedhje në Maqedoninë e Veriut Lidhur me rritjen e numrit të rasteve të të infektuave për 33 persona në Maqedoninë e Veriut gjatë 24 orëve të fundit, M
Të mbërthyer kokë e këmbë, dalin fotot brenda Klinikës Infektive të Kosovës Virusi COVID-19, deri tani në Kosovë ka prekur 799 persona, 249 nga personat e infektuar janë shëruar kurse 24 kanë ndër
Shpresë nga Italia, kisha e varrezave në Bergamo për herë të parë pa arkivole (FOTO LAJM) Kryebashkiaku i Bergamos, Giorgio Gori na ka dhënë sot një lajm të mirë, pasi tregon se për herë të parë që pas shpërthi
Në Tetovë dhe Gostivar vazhdon të rritet numri i të prekurve nga Covid -19 Pas rritjes së numrit të të infektuarve me Kovid 19 në Tetovë dhe rajonin e saj dhe vdekjes së dy të infektuarve nga ky
Filipçe: Gjendemi në fazën kritike, e pritshme rritja e numrit të infektuarve me Koronavirus Gjendemi në momentin kritik me pritje të rritjes së rasteve me Kovid-19, duke e pasur parasysh faktin se po ecim drejt p
Alarmante! SHBA ia kalon Kinës me numrin e të infektuarve me koronavirus Shtetet e Bashkuara tani mbajnë rekordin e numrit më të madh të rasteve me koronavirus, pasi deri më tani mbi 84,404 pac
Rama reagon pas rritjes së numrit të të prekurve: Ju lutem si Krishtit dhe Muhametit Kryeministri Rama ka bërë një postim të ri në rrjetin social Facebook ku i lutet qytetarëve të rrinë brenda. Ky reagi
Italia në alarm, rritet frikshëm numri i të prekurve nga koronavirus Italia ka raportuar rritjen më të madhe të numrit të të infektuarve nga dita në ditë me koronavirusin e ri. Autoritet
AAC: Nëse keni blerë bileta fluturimi, duhet të bëni këtë veprim! Për të gjithë pasagjerët që kanë për të udhëtuar nga Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës drejt destinacioneve të tjera – pë
"Anuloji qeset nëse s'janë si i kërkove", zbardhen përgjimet e trafikantëve të drogës Detaje të tjera zbardhen nga dosja 339, pjesë e së cilës është edhe laboratori i gjetur në fshatin Brenogë të Hasi. R
Dhimbje koke për Simeonen para "derbit", Felix nuk ja del Ylli portugez i transferuar gjatë afatit kalimtar të verës për një shifër marramendëse u dëmtua në ndeshjen ndaj Leganes
Instituti Kombëtar për ndotjen e ajrit ngre alarmin: Urgjentisht të merren masa Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës ka njoftuar se në sezonin e dimrit, qyteti i Prishtinës po zhytet n
Ecja e ngadaltë e VV-së dhe LDK-së për marrëveshjen finale LVV-ja dhe LDK-ja janë duke i vazhduar diskutimet në kuadër të grupeve punuese, por krerët e këtyre dy subjekteve nuk ja
Si në vitet e arta, Serie A shënon rritje të numrit të tifozëve në stadiume Liga e Futbollit në Itali ka përditësuar të dhënat mbi numrin e tifozëve që kanë frekuentuar stadiumet në Serinë A, në k
PD Shkodër ngre alarmin: Ulje drastike e numrit të studentëve Ka nisur sot viti i ri akademik për të gjithë studentët në Shqipëri. PD Shkodër ngre shqetësimin se në auditoret e d
Akrobati në cirk humb jetën ndërsa po performonte numrin Një ngjarje e rëndë ndodhi në një cirk në Angli, ku një akrobat u pengua gjatë numrit të tij dhe humbi jetën. Khalid,
E fshehta pas numrit "765" për Ramën Në kushtet kur gara se kush do të administrojë punët lokale në secilën bashki është paraktikisht e parashikueshme (në 61
Më shumë aborte në 2018, rritet te gratë me arsim të lartë E ndërsa vit pas viti numri i bebeve që vijnë në jetë po bie me shpejtësi, në 2018-ën numri i aborteve (ndërprerje e sht
Popullsia e Shqipërisë vazhdon të tkurret Tkurret më tej popullsia e Shqipërisë. Të dhënat e Institutit të Statistikave tregojnë se më 1 janar të këtij viti, popu