999 rezultate për

numeruara

Mbi 70% e votave të numëruara në Mal të Zi, sa mandate fitojnë shqiptarët Parashikimet e para të mandateve në 72.5% të votave të numëruara tregojnë se DPS e Milo Gjukanovic ka 29 mandate, koalic
Pothuajse 100% të numëruara, këto janë votat dhe mandatet e fituara në Maqedoni (FOTO LAJM) Në faqen zyrtare të Komisionit Shtetëror Zgjedhor (KSHZ) në Maqedoninë e Veriut janë publikuar të dhënat me rezultatet e
Numërimi drejt fundit: Rezultatet e 97.75% të votave të numëruara Nga përpunimi i rezultateve të 97.75 % të votave, koalicioni “Mundemi” i udhëhequr nga LSDM-ja prin me 35.86 përqind, VM
Të gjitha rezultatet e rreth 60% të votave të numëruara Mësohet se nga përpunimi i rezultateve në 2,274 vendvotime deri në ora 23:00, respektivisht nga rreth 60 për qind e vend
Mustafi i ka ditët e numëruara, klubi i Seria A interesohet për të Ditët e Shkodran Mustafit tek Arsenali janë drejt fundit. Paraqitjet e dobëta në fushën e lojës apo dhe humbja e besimit
Emery i ka ditët e numëruara, shefi i Arsenal është takuar me Mourinhon Arsenali raportohet se është duke bërë bisedime për ta sjellë Jose Mourinhon si trajner i londinezve. Shefi i Arsenal
62 për qind e votave të numëruara, kryeson Vetëvendosje Në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve janë numëruar deri më tash 62 përqind e votave. Në bazë të numërimit të deritashë
Opozita e sigurt: Qeveria i ka ditët e numëruara Këtë javë pritet takimi i liderëve të opozitës, kështu për një mocion votëbesimi për qeverisjen aktuale. Opozita janë në
Nga 93,31% e kutive të numëruara, kryeson Pendarovski me 52,24 % Nga rreth 93,31% e kutive të numëruara deri më tani, ose e përthyer në vota 756.961 të tilla, kryeson kandidati i mazhor
MOST: Nga 46 % e votave të numëruara, udhëheq Pendarovski me 51.51 %, Siljanovska 44,96 Darko Aleksov president i asociacionit qytetar MOST, në një deklaratë për mediat dha rezultatet e para. Sipas këtij asoc
Ndryshon rezultati në Maqedoni, sa është diferenca? (FOTO LAJM) Po vazhdon numërimi i votave në Maqedoninë e Veriut. Albeu.com mëson se nga rreth 20% të kutive të votimit të numëruara
Sarri i ka të numëruara orët në Londër Aventura e Maurizio Sarrit te Chelsea duket se është në orët e fundit, pasi humbja e bluve ndaj Evertonit dhe vetë dekla
Istog, nga 82 për qind e votave të numëruara, kryeson Gani Dreshaj me 3 vota Pas përfundimit të rivotimit në balotazhin e zgjedhjeve lokale në Istog, ka nisur tashmë procesi i numërimit të votave t
Ish-mbrojtësi i Arsenalit: Wenger i ka të numëruara ditët tek Arsenali Ish-mbrojtësi i Arsenalit, Martin Keown, beson se ditët e Arsene Wengerit në “Emirates” tashmë janë të numëruara. Ars
Gara për Kavajën, PS-PD me diferencë të ngushtë votash Kavaja do te mësoje sot emrin e kryetarit te ri te Bashkise pas shkarkimit te Elvis Roshit. E ndersa po shkohet drejt fu
PS siguron 8 mandate në Vlorë, ja si janë rezultatet për PD dhe LSI Vijon normalisht procesi i numërimit të votave në Vlorë. Sipas të dhënave zyrtare, nga numërimi i 398 kutive nga 447 ne
146 kuti të numëruara Gjirokastër, PS vazhdon të kryesojë me 53.6% të votave Vazhdon numërimi në Gjirokastër ku PS vazhdon të jetë në avantazh e ndjekur nga PD dhe LSI. Gjithsej në këtë qark pri
Elbasani numëron 76 kuti, kryeson PS me 50% të votave Edhe ishte njoftuar se numërimi i votave në Elbasan do të nisë në orën 07:00 të mëngjesit, procesi i numërimit ka nisur
Numërohen 21 kutitë e para në Durrës, udhëheq PS Vazhdon numërimi i votave në qarkun e Durrësit. Nga 21 kutitë e numëruara deri më tani nga 460 kuti që janë në total
96 kuti të numëruara në Gjirokastër, ja cilët hyjnë deputetë Nga numërimi i 96 kutive te votimit nga 235 gjithsej ne Gjirokastër, PS kryeson me mbi 54% te votave, ndërsa LSI ka sigu