999 rezultate për

numeruar

Kutia e fundit pa u numëruar, në Sarandë dalin 600 vota tepër (FOTO LAJM) Kur ka mbetur edhe njëj kuti për t’u numëruar në Saradnë, nga të dhënat paraprake rezulton se deri më tani kanë dalë rr
Hapen kutitë e para në Lushnje, Has, Belsh dhe Konispol: Sa vota morën kandidatët Kutitë e para janë hapur tashmë në disa bashki të tjera të vendit krahas Memaliajt, Tepelenës, Pusteçit dhe Kolonjës, re
Numërohen kutitë e para në Tepelenë, kush kryeson Janë numëruar tre kutitë e para në Tepelenë ku kandidojnë Tërmet Peçi i Partisë Socialiste dhe Gëzim Malko i Bindjes Dem
Opozita e sigurt: Qeveria i ka ditët e numëruara Këtë javë pritet takimi i liderëve të opozitës, kështu për një mocion votëbesimi për qeverisjen aktuale. Opozita janë në
Lufta e bandave mbush morgun, publikohen pamje të rënda (FOTO LAJM) Me dhjetëra kufoma shihen të hedhura nëpër dyshemetë e morgut të Tihuanës, në Meksikë. Luftërat e karteleve të drogës
Nga 93,31% e kutive të numëruara, kryeson Pendarovski me 52,24 % Nga rreth 93,31% e kutive të numëruara deri më tani, ose e përthyer në vota 756.961 të tilla, kryeson kandidati i mazhor
MOST: Nga 46 % e votave të numëruara, udhëheq Pendarovski me 51.51 %, Siljanovska 44,96 Darko Aleksov president i asociacionit qytetar MOST, në një deklaratë për mediat dha rezultatet e para. Sipas këtij asoc
Ndryshon rezultati në Maqedoni, sa është diferenca? (FOTO LAJM) Po vazhdon numërimi i votave në Maqedoninë e Veriut. Albeu.com mëson se nga rreth 20% të kutive të votimit të numëruara
Sarri i ka të numëruara orët në Londër Aventura e Maurizio Sarrit te Chelsea duket se është në orët e fundit, pasi humbja e bluve ndaj Evertonit dhe vetë dekla
Shihni se si lodhen policët duke numëruar 8 milionë euro (VIDEO) Në videon e bashkëngjitur lajmit mund të shikoni se si policët spanjollë po lodhen duke numëruar 8 milionë euro të sekue
Publikon paratë, kështu i numëron lekët e dasmës aktori (FOTO LAJM) Eglein Laknorit nuk i ndahet humori për asnjë çast, si në jetën e përditshme, ashtu edhe në atë artistike apo profesiona
Publikohet video! BabyGee duke numëruar 500-nëshet ''lejla'' (VIDEO) Kengetarja Gordana Kingji e njohur ne publik me emrin Baby G, e cila ishte pjese e On Records. Përveç imazheve nga pe
Istog, nga 82 për qind e votave të numëruara, kryeson Gani Dreshaj me 3 vota Pas përfundimit të rivotimit në balotazhin e zgjedhjeve lokale në Istog, ka nisur tashmë procesi i numërimit të votave t
Ish-mbrojtësi i Arsenalit: Wenger i ka të numëruara ditët tek Arsenali Ish-mbrojtësi i Arsenalit, Martin Keown, beson se ditët e Arsene Wengerit në “Emirates” tashmë janë të numëruara. Ars
Garë e fortë në Prishtinë: Sa vota kanë Shpendi dhe Arbani kur janë numëruar 94 % e kutive Shpend Ahmeti udhëheq garën për Prishtinën ndërkohë që deri më tani janë numëruar më shumë se 94 për qind të votave sipa
Rama ironizon keq Rajmonda Bulkun (VIDEO) Kryeministri Edi Rama nuk e ka përmbajtur ironinë ndaj aktores së njohur dhe ish-deputetes së demokratëve, Rajmonda Bulk
Edhe 440 kuti të votimit dërgohen në rinumërim Komisioni Qendror Zgjedhor në bazë të ankesave të PZAP ka marrë vendim për rinumërimin e 440 kutive, ku 70 prej tyre jan
KQZ afër fundit të numërimit, këto janë rezultatet në të gjitha komunat Komisioni Qendror i Zgjedhjeve është duke procesuar numërimin e fundit për zgjedhjet për kryetarë komunash. Si rëndom
PS pranon hapjen e kutive për të numëruar 65 votat e PDIU Që në nisja të mbledhjes përfaqësuesit e PDIU-së dhe PS kërkuan që të shtohet numri i qëndrave të votimit që duhet të nu
Gara për bashkinë e Kavajës, rritet diferenca mes kandidatëve Pas mbylljes së numërimit të votave për deputetë në Kavajë ka nisur procesi i numërimit të kutive për kryetar të Bashkis