999 rezultate për

nuk

Nuk duhet që t’iu besoni shumë, këto janë shenjat më tradhtare të horoskopit Binjakët Ndër pesë shenjat më pak besnike të horoskopit janë Binjakët . Të lindurit e kësaj shenje kanë tendencë të l
Rossi nuk pensionohet, do të garojë me Petronas Petronas, skuadër satelite e Yamahas dhe italiani Valentino Rossi, nëntë herë kampion bote në MotoGP, kanë nënshkruar zy
14 vjeçarja tregon abuzimin nga njerku: Ndodhte kur mami nuk ishte në shtëpi 14-vjeçarja e abuzuar në Durrës nga bashkëjetuesi i nënës në durrës ka treguar detaje nga ngjarja tronditëse. Policia
Rangnick nuk i kursen elozhet për Havertz: Johan Cruyffi modern Havertz, Werner, Sancho, Haaland. Katër talent të mëdhenj që me siguri do të jenë protagonistë në vitet e ardhshme dhe k
Zidane koshient për merkaton, nuk pret transferime Real Madrid nuk po mendon për transferime të reja. Skuadra e Real Madrid duket se nuk kalkulon në përforcime të reja
Nuk njihet! "Zogu i Tiranës" bëhet i gjallë, tregon si e ka transformuar dënimi (FOTO LAJM) Pas shumë kohësh mungesë Hermes Nikaj është bërë i gjallë me një foto nga "Arresti shtëpiak" ku ndodhet. Hermes Nikaj
Simeone nuk ngopet me Suarez, Cavani shumë afër Atletiko Madrid është forcuar këtë verë me një sulmues si Luis Suarez, por duket se Diego Simeone nuk është i kënaqur ve
Meta i përgjigjet Ramës për Vjosën: Korrupsioni nuk e tjetërson dot! Pas deklaratës së Ramës për ccëshjtjen e Vjosës, Presidenti Ilir Meta është kundërpergjigjur me anë të një postimi në “F
Klopp me fjalë të mëdha për Shaqirin: Nuk kam dyshuar kurrë tek ai Xherdan Shaqiri është rikthyer nga lëndimi dhe ka luajtur titullar për Liverpoolin në kuadër të EFL Cup. Sulmuesi kos
Nuk ka takim mes Hotit dhe Vuçiçit, arsyeja Bashkimi Evropian ka konfirmuar se nuk do të mbahet takimi i nivelit të lartë që ishte parashikuar midis kryeministrit t
Ramës nuk i del inati me Metën: Pse nuk mbrojte Valbonën në kohën e Saliut Ditën e djeshme, Presidenti Meta doli kundër ndërtimit të HEC-eve në Vjosë pasi sipas tij, diccka e tillë do të sillte s
Fjalë speciale për Suarez, Messi: Nuk habitem si të dëbuan (FOTO LAJM) Largimi i Luis Suarez nga Barcelona nuk ka trishtuar vetëm tifozët katalanas, por edhe Lionel Messin. Uruguaiani ishte k
"Jam invalid, nuk rrihet më në çadër", banori nga Shijaku rrëfen vuajtjen Partia Demokratike ka vazhduar sërish me denoncimet me banorët e prekur nga tërmeti. Banori i Shijakut, Klodian Luku, ba
Elbasani nuk vë gjumë në sy, goditet nga tërmeti disa herë gjatë natës Të tjera pasgoditje kanë vijuar të ndihen gjatë natës në qytetin e Elbasanit. Pas tërmetit me magnitudë 4.2 i cili ra re
Ushqimet "e rrezikshme" që nuk duhen konsumuar asnjëherë në mëngjes Të gjithë e dimë që mëngjesi është vakti më i rëndësishëm i ditës dhe që nuk duhet evituar për asnjë arsye. Por një mëng
Erion Veliaj: Jap dorëheqjen nëse uji në Tiranë nuk është më i lirë se në Korçë "Nëse uji në Tiranë nuk është më i lirë se Pogradeci dhe Korça unë jap dorëheqjen si kryetar bashkie..." Kreu i Bashk
Shkëndija nuk ja del dot, eliminohet nga Tottenham (VIDEO) Nuk ka mrekulli ashtu siç shpresonin të gjithë shqiptarët dhe Shkëndija nuk ia ka dalë të eliminoj Tottenham, teksa Lond
Nuk tregoi të vërtetën, ish-gruaja e 71-vjeçarit mund të hetohet nga prokuroria Pasditen e sotme u ekzekutua nga RENEA Lefter Zhidru, pasi prej më shumë se 5 orësh gjendej i armatosur në banesë dhe nu
Gjeni përgjigjen e saktë? Nuk është aq e thjeshtë sa duket Nëse nuk arritët ta zgjidhnit këtë ekuacion matematike, lexoni më poshtë: Përgjigja e saktë është 11. Ja si duhet
"Nuk numërohen llojet e punëve që kam bërë", Uzuni rrëfen jetën e vështirë: Punoja në restorant dhe erdhi trajneri i futbollit Njerëzit më të fortë janë ata që kalojnë sprovat më të mëdha. E futbolli që është në një paralelizëm të saktë me mën