999 rezultate për

nuhiu

Letrat e “botës së lirë” prapa grilave Të burgosurit politikë shqiptarë në burgjet serbe nxirrnin në dritë nëpërmjet gomave të karrocave të invalidëve, sapunëv
Afishet me emrin e ri do të jepen falas Zëvendësministri i Punëve të Brendshme të Maqedonisë së Veriut, Agim Nuhiu, në një intervistë për kanalin e tretë shtetë
Shkon në tetë numri i viktimave, ja nga cili qytet shqiptar ishin pasagjerët (VIDEO) Zëvendësministri i Punëve të Brendshme, Agim Nuhiu ka konfirmuar se numri i viktimave në tragjedinë në autostradën Shkup
Drejton bandën e Elbasanit, Taulant Balla padit PD-në pas akuzave Taulant Balla i është përgjigjur akuzave të hedhura nga ish-oficeri i Policisë Gjyqësore Emiljano Nuhiu duke thënë se do
Sulmuesi shqiptar e nis sezonin me gol në Angli (VIDEO) Sulmuesi me origjinë shqiptare, Atdhe Nuhiu e ka nisur me gola sezonin në Angli Përfaqësuesi i kombëtares së Kosovës
Zyrtare: Atdhe Nuhiu rinovon kontratën me Sheffield Wednesday (VIDEO) Atdhe Nuhiu ka rinovuar sot kontratë me klubin e tij, Sheffield Wednesday. Sulmuesi i njohur që shpërtheu këtë sezon
Klubi anglez shpërblen sulmuesin kosovar Sulmuesi i Kombëtares së Kosovës, Atdhe Nuhiu, do të shpërblehet me kontratë të re nga Sheffield Wednesday pas formës së
Burhanedin Nuhiu i dënuari me burgim të përjetshëm: "Si më shkatërroi burgu" Burhanedin Nuhiu është dënuar me burgim të përjetshëm për vrasjen e një djali të ri maqedonas. Rasti Burhanedinit nji
Nuhiu emëron gjashtë zëdhënëse shqiptare në Polici Zv/ministri i MPB-së, Agim Nuhiu jep një lajm të madh për shqiptarët. Sot ka emëruar gjashtë zëdhënëse shqiptare edhe at
Shkarkohen dy shefa policie në Tetovë Dy kryeshefë të policisë së Tetovës janë shkarkuar nga detyra. Nevair Shabani, kryeshef i SPB-së dhe Berat Murati kry
Kjo është deklarata që e dërgoi Mitko Çavkovin në burg (VIDEO) Mitko Çavkov gati i bëri një javë që është arrestuar në Shutkë, kurse mediumet kanë zbuluar edhe deklaratën e cila e dër
Nuhiu: MPB nuk do të përgjojë pa vendim gjyqësor Maqedonia pas skandalit të përgjimeve ende nuk ka bërë reformat e nevojshme për krijimin e sistemit efikas, të cilat do
Kosovë - Finlandë, formacionet zyrtare Kombëtarja e Kosovës dhe ajo e Finlandës kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre në kuadër të kualifiki
Kosova pret Finlandën me dy dilema për formacionin Kosova sonte mbrwma do tw pwrballet me Finlandwn,njw ekip tejet i vwshtirw pwr tu pwrballuar. Bunjaku konfirmoi në konfe
Qeveria sot emëron drejtorët në BSP dhe në DSK Sot në seancën e Qeverisë pritet emërimini i drejtorit të ri të Byrosë për Siguri Publike dhe i Drejtorisë për Sigurim d
Zbulohet SMS-ja që Çavkov i dërgoi Nuhiut natën e 27 prillit “Gjendja është nën kontroll”, një sms të tillë ka marrë ish ministri Agim Nuhiu nga drejtori i Byrosë për siguri publike
Spasovski merr postin e ministrit të MPB-së, ja për çfarë i vjen keq Ish ministri i Punëve të Brendshme, Agim Nuhiu, i ka dorëzuar mëngjesin e sotëm funksionin e ministrit të kësaj ministri
Nuhiu: Nuk do t'i harroj fytyrat e policëve që nuk reaguan më 27 prill Ministri i deritanishëm në Ministrinë e punëve të brendshme Agim Nuhiu përmes një letre të hapur, i ka falimenderuar të
Mbrohet Agim Nuhiu: Në natën e 27 prillit kam bërë maksimumin Ministri i Punëve të Brendshme Agim Nuhiu është shprehur se natën e 27 prillit ka dhënë maksimumin që të evakuonte deput
Ziadin Sela ka një porosi për ministrin e brendshëm Agim Nuhiu (VIDEO) Kreu i LR-PDSH-së, Ziadin Sela sonte në emisionin “10 minuta” ka goditur edhe ministrin e MPB-së, Agim Nuhiu për mos rea