999 rezultate për

nudo

Felix dhe fotot nudo, lojtari tregon se si e ka ndihmuar suksesi me femrat Sulmuesi i Atletico Madridit, Joao Felix, ka folur në lidhje me famën që i ka dhënë futbolli. Ai është i lidhur, por ka
Shfaqet nudo mbi kalë, Wanda Nara kalon pritshmëritë (FOTO LAJM) Wanda Nara është një personazh i njohur përveçse është një agjente futbolli , prezantuese shumë e mirë ajo është dhe një
Pas performancës "erotike" në skenë, Jennifer Lopez pozon totalisht nudo (FOTO LAJM) Pa e shijuar ende mirë superperformancën e saj në “American Music Awards” përkrah Maluma-s, Jennifer Lopez i ka vënë sër
"Ai është shumë xheloz", ja si reagoi partneri i Redona Koçit kur pa fotosetin nudo (VIDEO) Edhe në një intervistë të dhenë më parë në "Glamour Zone" ne TV ORA, modelja Redona Koci zbuloi se partneri i saj është
Skandal në Beograd, pacientes me COVID-19 i publikojnë fotot nudo nga spitali (FOTO LAJM) Një skandal ka shpërthyer në Beograd, në një nga spitale ku po trajtohen të prekurit me koroanvirus. Në mediat sociale j
Miley Cyrus kalon pritshmëritë, pozon nudo brenda një arkivoli (FOTO LAJM) Miley Cyrus ka shokuar fansat duke pozuar nudo brenda një arkivoli. Këngëtarja 27-vjeçare shfaqej duke mbuluar gjoksin m
Pamela Anderson i tregon të gjitha, pozon nudo Pamela Anderson ka ndarë disa imazhe në Instagram. Ajo është një ndër ikonat më të mëdha të showbizit botëror. Ndë
Me pizhame apo nudo? Modelja shqiptare nuk i kursen detajet intime me partnerin (FOTO LAJM) Modelja e njohur, Kristina Baki, ka zbuluar se është në një lidhje dashurie. Por për disa kohë, bukuroshja ka vendosur q
Instagrami i fshin fotot nudo, modelja e kolme: Pse Kardashian lejohet (FOTO LAJM) Modelja e kolme britanike, Nyome Nicholas-Williams nisi një fushatë në Instagram me hashtagun #iwanttoseenyome, pasi rrj
Në pritje të fëmijës së parë, modelja pozon nudo (FOTO LAJM) Një ditë më parë modelja Emily Ratajkoski zbuloi se është në pritje të fëmijës së saj të parë me bashkëshortin Sebastian
Irina Shayk kalon pritshmëritë, pozon nudo për revistën prestigjoze (FOTO LAJM) Irina Shayk pozon e papërmbajtur dhe e ‘paturp’ për kopertinën e Vogue, nudo me asgjë në trup, ndërsa përpiqet të mbulo
Pozon nudo nga shtëpia, Klaudia Pepa: Nuk do guxoj ta bëj jashtë (FOTO LAJM) Si për jetën e saj private, ashu edhe për atë profesionale, arritjet dhe sukeset e saj, Klaudia Pepa është një ndër bale
Foto nudo dhe puthje në buzë me të ëmën, vajza e Ornela Mutit s'njeh asnjë limit (FOTO LAJM) Vajza e aktores së njohur italiane, Ornela Muti, Naike Rivelli njihet sii një nga femrat që njeh tabu, pasi herë pas her
Publikoi pa dashje pozën nudo: Cardi B zbulon më kë ishte në shtrat (FOTO LAJM) Cardi B dhe Offset ishin në shtrat së bashku kur ajo postoi aksidentalisht një foto nudo në Instagram këtë javë, shkruan
E fshiu menjëherë, foto nudo qe Cardi B postoi dhe u pendua (FOTO LAJM) Cardi B organizoi një festë të çmendur dhe super madhështore për 28-vjetorin e saj. Madje ditëlindjen ka vendosur ta shë
Modelja fut veten në telashe, u premton ndjekëve foto nudo për nje votë (FOTO LAJM) Një yll “Youtube” u ka premtuar ndjekësve 3 foto falas nudo të saj, nëse provojnë se kanë votuar për Joe Biden. Tana
Plas mes vajzave të "PërPuthen": Ti do luash film nudo (FOTO LAJM) Shqipja u duk se nuk e priti mirë rikthimin, ndonëse për disa çaste, të vajzave të sezonit të parë të “PërPuthen”. Pa
A do të pozonte ndonjëherë nudo? Miss-i shqiptar jep përgjigjen e papritur (FOTO LAJM) Në studion e emisionit “Ftesë në 5”, ishte e ftuar Elsa Aliaj. Elsa është me origjinë nga qyteti i Laçit, por ka lindur
"Tërbon" sërish modelja, nuk i ndahet bikinit minimalist dhe fotove nudo (FOTO LAJM) Ajo vjen çdo ditë me poza të reja në rrjetet sociale dhe asnjëherë nuk i ka zhgënjyer fansat e saj të shumtë. Madje e
Foto nudo dhe puthje në buzë me të ëmën, vajza e Ornela Mutit s'njeh asnjë limit (FOTO LAJM) Vajza e aktores së njohur italiane, Ornela Muti, Naike Rivelli njihet sii një nga femrat që njeh tabu, pasi herë pas her