999 rezultate për

novi

Zyrtare: Casillas rinovon me Porton Klubi portugez i Portos ka njoftuar rinovimin e kontratës me portierin legjendar Iker Casillas. Vetë portieri është
Edhe kunati i Ivanovit i ka blerë dy banesa në Vodno Përveç presidentit Gjorge Ivanov, në të njëjtën ndërtesë në Vodno, dy banesa i ka blerë edhe kunati i tij. Në kontrollin
Handanovic i’a dedikon fitoren në derbi dy personave të veçantë Interi i Luciano Spalletti-t ka mposhtur AC Milan mbrëmjen e kaluar në derbin e madh të Milanos. Zikaltrit fituan 3-2
Rrugët e Podgoricës të mbushur me protestues kundër Gjukanoviçit Mijëra veta u bashkuan me protesta në kryeqytetin e Malit të Zi Podgoricë të shtunën në mitingun e pestë në dy muaj duke
Wijnaldum: Nuk kam folur për rinovimin, mendoj për të dhënë më të mirën Georgino Wijnaldum ka folur për të ardhmen e tij tek Liverpooli. Holandezit të cilit i skadon kontrata në vitin 2021 ka
Lewandowski kërkon rinovimin me Bayern-in Robert Lewandowski ka qënë një prej figurave themeltare të Bayern Munich. Sulmuesi ikonë i kampionëve të Bundesligës e p
Osmani kritikon Ivanovin Fakti që Ivanov vazhdon me politikën destruktive dhe kjo është edhe një motiv më shumë pse tani duhet maksimalisht të an
Ministri grek i thotë Ivanovit "kokë e nxehtë" Nuk është punë e lehtë zbatimi i marrëveshjes, por shohim vullnet të mirë nga pala tjetër, tha ministri i Punëve të Jash
Barcelona kërkon të blindojë Messin, i ofron rinovimin Barcelona po synon që t’ia vazhdojë kontratën Lionel Messit deri në vitin 2023. Presidenti katalanas Josep Maria Bart
Gjukanoviq: Dialogu Kosovë-Serbi ka shpresë Pas takimit në Bruksel me sekretarin e Përgjithshëm të NATO-s, Jens Stoltenberg, presidenti malazez Milo Gjukanoviq u sh
Taksisti i zhdukur në veri është familjar i Ivanoviçit Taksisti i zhdukur prej tre ditësh nga veriu i Mitrovicës, i cili dyshohet se është vrarë, është familjar i politikanit
Ylli i PSG-së pranë rinovimit "Përsëri me PSG-në? Po të ishte në dorën time, sigurisht po". Kështu ka deklaruar Dani Alves, gjatë një interviste për
Edhe në Malin e Zi shpërthejnë protestat kundër Qeverisë Disa mijëra njerëz kanë dalë në rrugët e Podgoricës, kryeqytetit të Malit të Zi, për ta kërkuar dorëheqjen e presidentit
De Gea pranë rinovimit me Manchester United Manchester United tashmë mund të marrin frymë lirisht, pasi portieri David De Gea është shumë pranë firmosjes së rinovim
Mbrojtësi i Napolit pranë rinovimit Nikola Maksimovic do të vijojë të mbetet tek Napoli. Siç raportohet nga "Tv Luna", palët kanë gjetur marrëveshjen për
Ylli i PSG-së pranë rinovimit Marco Verratti po negocion me klubin e PSG-së për rinovimin e kontratës e cila i skadon në vitin 2021. Klubi fancez
Arrihet marrëveshja, mbrojtësi spanjoll rinovon kontratën me Barcelonën Barcelona duket se është shumë afër nënshkrimit me super mbrojtësin e krahut të majtë. Gazeta spanjolle "SPORT" shkru
Marotta: Icardi mund ta refuzoj rinovimin e kontratës Drejtori i Interit, Beppe Marrota ka thënë se ende nuk dihet se a do ta vazhdojë kontratën Mauro Icardi. Drejtori ita
Detje të reja rreth vrasjes së Oliver Ivanoviçit Millan Radojiçiq, Nedelko Spasojeviq dhe Marko Roshiq përveç për “Përfshirje në vrasjen” e politikanit serb Oliver Ivanv
Interi i ofron rinovimin e kontratës Mauro Icardit Mauro Icardi pritet të humbasë ndeshjen në transfertë kundër Fiorentinas, por ndërkohë është raportuar se Interi i ka of