999 rezultate për

noti

Njihej si "Peshkaqeni", COVID-19 i merr jetën ish-kampionit të notit në Shqipëri Një nga notarët më të shquar në historinë e sportit shqiptar, Ilir Gjebrea ka humbur jetën si pasojë e infektimit me kor
Kokainë dhe pistoletë në makinë, arrestohet këngëtari i njohur grek Këngëtari i njohur grek Notis Sfakianakis është arrestuar mbrëmjen e sotme në periferi të Athinës, pasi gjatë kontrollit
Koronavirusi i merr jetën pedagoges së njohur në Universitetin e Tiranës Pedagogia e Fakultetit të Shkencave Sociale Kozeta Noti, ka humbur jetën si pasojë e infektimit me Covid 19. Lajmi i
Siç nuk e keni parë kurrë më parë, Grida Duma pozon joshëse dhe e lagur buzë detit (FOTO LAJM) Grida Duma është një ndër politikanet më të komentuara në Shqipëri. Herë për shkak të angazhimit politik e herë për p
Katër përfitimet e rëndësishme të të notuarit në det Noti në det mundet të përmirësojë humorin dhe shëndetin në përgjithësi. Efektet shëruese të ujit të detit u përmblodh
Ju ka ardhur cikli në plazh? Tre gjëra që duhet patjetër t'i dini Më në fund erdhi dita që po prisnit prej një viti. Sapo firmosët lejen në punë, keni bërë gati valixhen ku sigurisht gje
Sherri viral vazhdon, Leonora përplaset live në emision me Labinotin: Ishte ofenduese për mua (VIDEO) Pak ditë më parë debati i Leonora Jakupit dhe Labinot Tahirit bëri bujë në media. Këngëtari paralajmëroi protestë nëse d
Si të hipnotizoni veten dhe të pakësoni ankthin Kurset online të Maliminder Gill, e cila është specializuar në hipnoterapi, janë më popullore se kurrë. Njerëzit ndjekin
Bikini me babagjysha dhe elf, kështu festohet Krishtlindja në Australi (FOTO LAJM) Një numër i madh njerëzish u mblodhën në plazhin e Sidneit për të festuar Krishtlindjet. Bondi Beach u mbush plot me
Tërmeti tragjik trondit dhe turizmin, anulohen pronotimet për Vitin e Ri Sektori i turizmit rrezikon frenimin më të madh pas tërmetit të 26 nëntorit. Plazhi i Durrësit është pritësi më i madh i
Gruaja vdes pas notit të mëngjesit në det, nga hipotermia Gruaja ishte një nga dy notaret që kishin hyrë në ujë këtë mëngjes në brigjet e Ballycastle, në Irlandën Veriore. Nj
Noti zhveshur është tradita 50 vjeçare e këtij vendi (FOTO LAJM) Zhytësit e zhveshur janë duke u mbledhur në pishinat e minierave mahnitëse dhe sekrete bregdetare të Cornwall që pretend
E RËNDË/ Maratona Kombëtare e notit në Sarandë, notari ndërron jetë sa del nga deti Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Sarandë para pak minutash. Mësohet se një nga pjesëtarët e Maratonës Kombëtare të Noti
Tentoi të arrinte kufirin anglez me not, emigranti gjendet i vdekur në ujrat belge Trupi i një emigranti nga Iraku, i cili u përpoq ta kalonte ngushticën mes Francës dhe Britanisë së Madhe përmes notit,
Rëndësia e notit për shëndetin Noti është një nga sportet më të dobishme. Konsiderohet i tillë sepse është i vetmi sport që vë në funksion të gjithë mu
"Jam i hipnotizuar me mbrojtjen italiane", De Ligt tregon pse zgjodhi Juven Holandezi është zyrtarisht një lojtar i Juvenstusit dhe është kthyer në një prej blerjeve më të bujshme të verës. Në
Ndalohet noti në liqenin e Ohrit për një arsye të pështirë (VIDEO) Në liqenin e Ohrit është vendosur tabela e ndalimit të larjes në liqen. Shkak është bërë ndotja nga ujërat e zeza. K
Rama si Berisha, nxjerr video duke thyer rekorde noti (VIDEO) Hedhja e videove duke thyer rekorde noti ka qenë praktikë e ish-kryeministrit Berisha, por duket se nevoja për të tregua
Federata e Notit e shpall Sportistin e Vitit 2018, nxënësi befasohet në shkollë (FOTO LAJM) Federata e Notit të Kosovës ka shpallur sportistët më të mirë të vitit 2018. "Sot më 27 Mars 2019 Federata e Notit t
Detaje të rralla, studentët u hipnotizuan nga Rugova Janë bërë 21 vjet që nga organizimi i protestave të studentëve të ‘97-tes. Kjo demonstratë u cilësua si një ndër ngja