999 rezultate për

note

150 euro për provim, pezullohet pedagogu i Mjekësisë Një ditë më parë emisioni “Stop” transmetoi rastin e pedagogut të urgjencës kirurgjikale, Besnik Faskaj, i cili i mori n
Rashica lojtari i vetëm pozitiv i Werderit ndaj Bayernit Milot Rashica po vazhdon shkëlqimin në Bundesligë duke bombarduar portat e çdo kundërshtari. Viktimë kësaj radhe isht
Kajmaku në arrati, Prokuroria kërkesë të rëndësishme noterëve Prokuroria e Tiranës ka dërguar një kërkesë në Dhomën e Noterisë pas shpalljes në kërkim të ish-kryebashkiakut të Vorës,
Doris Pack reagon pas betimit të gjyqtares para noteres: Parodi! Europa të reagojë Ish-Eurodeputeteja gjermane Doris Pack ka reaguar në lidhje më ngërçin ku është përfshirë Shqipëria në lidhje me Gjykatë
Noterja tregon sa lekë pagoi Arta Vorpsi për mandatin Arta Vorpsi u betua para noteres Miranda Xhemalçe duke marrë detyrën si anëtare e Gjykatës Kushtetuese. Noterja ka
Ngjitur shiten xhupa dhe bëhen grafi, këtu u betua Arta Vorpsi Arta Vorpsi u betua para noteres duke marrë detyrën si anëtare e Gjykatës Kushtetuese. Betimi u bë sot tek noterja Miran
"Le të betohen edhe te parukierja", Presidenca reagon pas sfidës së Vorpsit Arta Vorpsi është betuar te noterja dhe është futur në zyrë për të nisur punën. Edhe pse Meta deklaroi se nuk e njiht
Arta Vorpsi sfidon hapur Metën: Betohet tek noterja si anëtare e Kushtetueses Arta Vorpsi është betuar përpara noteres si anëtare e gjykatës kushtetuese. Ajo ka njoftuar institucionet kushtetues
Del në treg telefoni me kamerën më të fuqishme në botë, ky është çmimi (FOTO LAJM) Në qoftë se një markë e njohur kineze si Huawei po gjen disa vështirësi në Perëndim pas “luftës” me administratën Trump,
Ndeshe pozitive për Berishën dhe Gjimshitin, ky është vlerësimi i mediave italiane Një pasdite pozitive mund të konsiderohet kjo e sotmja për dy lojtarët e Kombëtares, Berat Gjimshiti dhe Etrit Berisha,
Tabaku: Kuvendi është kthyer në noter të qeverisë, skandali me ligjin për Korporatën e Investimeve Ish-deputetja demokrate Jorida Tabaku ka komentuar projektligjin e qeverisë për Korporatën e Investimeve Shqiptare duke
E FUNDIT/ Mali i Zi, notë proteste qeverisë shqiptare Qeveria e Malit te Zi me ndermjetesim te Ministrise se Puneve te Jashtme, dhe me iniciative te nenkryetarit te politikav
Nuk shënoi, por Messi vlerësohet me notën më të lartë (FOTO LAJM) Barcelona ka fituar me përmbysje 2-1 në përballjen ndaj Interit në Champions League. Për katalanasit dy gola shënoi S
Paraqitja impresionuese ndaj Tottenham, Gnabry hyn në histori (FOTO LAJM) Serge Gnabri, ishte pa dyshim lojtari më i mirë i skuadrës së Bayernit në fitoren 7-2 ndaj Tottenhamit. Gjermani shën
Favore seksuale në këmbim të notës, Universiteti i Elbasanit pezullon pedagogun Denis Himçi është pezulluar nga puna si pedagog në Universitetin e Elbasanit. Vendimi është marrë nga Rektorati i kët
'France Football' "gjymton" lojtarët e Shqipërisë, Hysaj më i dobëti (FOTO LAJM) Shqipëria zhvilloi një paraqitje shumë të dobët ndaj kombëtares së Francës. Kjo disfatë nuk lë shumë diskutim ndaj edhe
Nga gazetari i njohur, tek noterët dhe biznesmenët: Emrat VIP që u futën në "gropën" e skandalit tek Fondi "BESA" Albana Imami, ish-drejtoresha e fondacionit “Besa” në Tiranë kishte ngritur një skemë piramidale në dy drejtime, duke kr
I buri "9" vajzës së Enverit, mësuesi tregon çfarë i ndodhi pas mësimit Regjimi diktatorial që u vendos në vendin tonë nga Enver Hoxha ka qenë një ndër më të egrit dhe më mizorët. Fëmijët e di
Dhunonte dhe kërcënote për vdekje bashkëshorten, arrestohet 46 vjeçari Policia e Mirditës ka arrestuar një 46-vjeçar për dhunë në familje. Shtetasi me iniciale A.Sh akuzohet se ushtronte dhu
Dalin rezultatet e provimit të gjuhës, mësoni KËTU notën tuaj Paraditen e sotme kanë dalë përgjigjet e provimit të gjuhës së huaj për maturantët. Ndërkohë, ditën e hënë datë 24 Q