999 rezultate për

nota

E frikshme, notari noton ngjitur me peshkaqenin (VIDEO) Një notar ka notuar fare pranë një peshkaqeni në brigjet e Malagas në Spanjë. Turisti ka qenë në det kur pranë tij u
Falsifikoi notat e nxënësit, drejtori i shkollës përfundon në polici Policia ka ndaluar ish-drejtorin e shkolës së mesme pyjore në SHkodër, pasi akuzohet se ka falsifikuar notat e një nxënë
Skandaloze! Drejtori i shkollës falsifikon notat e kalon nxënësin e përjashtuar (VIDEO) Emisioni investigativ “BOOM” ka sjelle fakte dhe dëshmi se si ish-drejtori i shkollës së mesme pyjore në Shkoder, Agron
Bashkëshortja e Gaz Pajës bëhet notalgjke, poston fotot e papublikuara nga dasma (FOTO LAJM) Pothuajse 1 vit më parë, aktori i humorit Gaz Paja i dha fund beqarisë duke kurorëzuar në martesë dashurinë me bionden b
Pedagogu i Mjeksisë që merrte 150 € për provim është kunati i anëtares së KPK Pedagogu i Universitetit të Mjeksisë, Besnik Faskaj, që u denocnua se merrte para për provimet është pezulluar nga puna.
Si ndryshon nota tek Mjekësia për 150 Euro: Aman o ti, si e kanë bërë Emisioni “Stop” në Tv Klan solli këtë të martë në vëmendje korrupsionin në universitet ku me para në dorë, nga ngelës sh
Bëri një paraqitje mjaft të mirë, ja nota befasuese për Gjimshitin kundër Man. City Mbrojtësi i kombëtares shqiptare, Berat Gjimshiti arriti të koleksionoi një paraqitje pozitive kundër Manchester City në
Shkolla e shpërbleu me një ekskursion për notat, 11-vjeçarja vdes në kanion Gjatë seancës së gjyqit dalin momentet e tmerrshme të një vajze 11-vjeçare, e cila vdiq pasi ra nga një udhëtim në një k
Shënoi një super gol, kjo është nota për Ronaldon (FOTO LAJM) Juventusi ka mposhtur me rezultatin 2-1 Bolognan dhe kanë rimarrë kryesimin në Serie A. Në minutën e 20’ ishte Cristi
Nuk shënoi, por Messi vlerësohet me notën më të lartë (FOTO LAJM) Barcelona ka fituar me përmbysje 2-1 në përballjen ndaj Interit në Champions League. Për katalanasit dy gola shënoi S
Luajti disa minuta, kjo është nota e Shaqirit në suksesin e Liverpoolit (FOTO LAJM) Liverpooli ka regjistruar sot fitoren e 5 radhazi në Premier League duke mposhtur 3-1 në "Anfield Road" Newcastle. Në
E RËNDË/ Maratona Kombëtare e notit në Sarandë, notari ndërron jetë sa del nga deti Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Sarandë para pak minutash. Mësohet se një nga pjesëtarët e Maratonës Kombëtare të Noti
Të lindurit në shtator janë më të suksesshmit, arsyeja befasuese Personat që kanë lindur në muajin shtator cilësohen si më të suksesshmit. Në këtë përfundim ka arritur raportit Kombëtar
Kinezët, të gjithë në det me komardare për arsye sigurie Në një nga resortet më popullore pranë detit, në Kinë, komardaret shumëngjyrëshe janë një send i domosdoshëm për një dit
Këto janë kushtet e pranimit tek Universiteti Politeknik Të gjithë maturantët që dëshirojnë të vazhdojnë studimet e larta në një prej 6 fakulteteve të Universitetit Politeknik,
Nën 6.5 asnjë maturant nuk futet në universitet, rritet nota edhe për mësuesinë Qeveria është e vendosur të marrë nxënësit më të mirë në degët e mësuesisë, duke mos u ndalur në rritjen e notës mesatar
Meta qesëndis Ramën: Lexoni letrën me nota të forta tallëse Presidenti Ilir Meta i ka dërguar një letër publike kryeministrit Edi Rama ku i shpreh indinjatën e thellë për refuzimin
Dalin rezultatet e provimit të gjuhës, mësoni KËTU notën tuaj Paraditen e sotme kanë dalë përgjigjet e provimit të gjuhës së huaj për maturantët. Ndërkohë, ditën e hënë datë 24 Q
"Çmendet" trajneri, hidhet në pishinë dhe gjuan me grushta notarët (VIDEO) Një pishinë u shndërrua në një ring të vërtetë në një garë jo profesionale të sportit të polos. Skuadrat Masviç dhe K
Kjo është nota e Arbër Zenelit pas ndeshjes kundër Montpellier (FOTO LAJM) Talenti i Kombëtares së Kosovës, Arbër Zeneli, ka vazhduar me formën e mirë në Francë. Në ndeshjen e parë si titullar