999 rezultate për

norvegjez

Autoritetet norvegjeze bllokojnë fluturimin e kombëtares, anulohet ndeshja Rumani - Norvegji Mirel Radoi, trajneri i Rumanisë, nuk do të ketë nevojë të ndal një snajper si Erling Braut Haaland, pasi Covid-19 u kuj
Krahasime mes Solskjaer dhe Klopp, statistikat tregojnë se United nuk duhet ta shkarkojë norvegjezin Ole Gunnar Solskjaer është nën një presion të madh te Manchester United, sidomos pas humbjes 1-0 në shtëpi ndaj Arsenali
Arrestohet një 27-vjeçare iraniane në Shqipëri Policia ka vënë në pranga një 27-vjeçare iraniane që akuzohet se po qarkullonte me pasaportë të falsifikuar. E reja d
ZYRTARE/ Milani siguron shërbimet e ylli norvegjez Milan ka kompletuar transferimin e talentit Jens Petter Hauge. Hauge te Milan është transferuar nga FC Bodo/Glimt, sh
Miliarderi norvegjez, gati t’i blejë 4.000 apartamente në Berlin, acarohen gjermanët Kompania suedeze "Heimstaden Bostad", me pronarin norvegjez Ivar Tolefsen ka njoftuar se është në bisedimet finale për b
Arrihet marrëveshja, talenti norvegjez mbërrin në Milano Prej ditësh mediat "gumuzhijnë" për një transferim të talentit norvegjez te skuadra e Milanit. . Së fundmi "Calciomer
Milani "piketon" sulmuesin nervogjez Milani ka probleme në repartin e avancuar dhe për drejtuesit është domosdoshmëri blerja e një sulmuesi. Drejtuesit kanë
Milani afër nënshkrimit me sulmuesin norvegjez Sulmuesi norvegjez, Hauge pritet të përforcojë skuadrën e Milan. Jan Peter Hauge është mjaftuar me 90 minuta për të a
Calhanoglu barazon shifrat me një perlë (VIDEO) Milan-Bodo është ndezur menjëherë! Kanë mjaftuar dy gola që në “San Siro” mos mungojë spektakli. Fillimisht ishte eki
Haaland "tremb" Dortmundin, norvegjezi mungon sërish në stërvitje Sulmuesi i Dortmundit, Erling Haland rrezikon të mungojë sërish. Pasi humbi ndeshjen e kaluar me Padërbornin, futboll
Erling Haaland pranon se ka thyer karantinën, kjo është arsyeja Sulmuesi Erling Haland mori pjesë në një pyetësor "online" të organizuar nga tifozët e Borussias së Dortmundit. Norve
Jetoi në xhungël për 3 vjet, si u përshtat norvegjezi me jetën e fisit indonezian "Mësova si thjesht të jetoj dhe të ndjej ritmin e natyrës," thotë Audun Amundsen duke reflektuar për jetën e tij në xhun
Haaland tregon se është Solskjaer ai që e ka mësuar të jetë "makineri" golash Sulmuesi i Borussias së Dortmundit Erling Haaland ka zbuluar edhe sekretin e shënimit të golave të shumtë, me të cilët k
Bolt apo Haaland, ky vrapim i norvegjezit i ka mahnitur të gjithë (VIDEO) Erling Haaland është njëriu i momentit. Norvegjezi shënoi mbrëm një dopietë duke i dhënë fitoren Dortmundin ndaj PSG.
Haland e bën rrugë, gjen sërish golin (VIDEO) Erling Haaland nuk di të ndalet. Talenti norvegjez ka shënuar përsëri me fanellën e Borussia Dortmundit. Sulmuesi
Përdori kartën false norvegjeze, 48 vjeçari në Qafë Thanë e pëson keq Një shtetas është ndaluar nga Policia Kufitare në Qafë Thënë. Policia kufitare e Qafë Thanës ka ndaluar një person pa
Hat-trick në debutim, Haaland: Nuk dua të ndalem Erling Haaland bëri një debutim të shkëlqyer me fanellën e Dortmundit. Sulmuesi norvegjez shënoi plot 3 gola, duke i dhë
Transferimi i Haaland te United do të detyronte shitjen e Pogbas “Djajtë e Kuq” frikësohen se mund të mbetet pa mesfushorin francez nëse e transferojnë sulmuesin norvegjez Manchester
E bujshme! Haaland ka vendosur për të ardhmen, fluturon drejt Anglisë Telenovela e Erling Braut Haaland duket se është drejt fundit. Sulmuesi norvegjez që shkëlqeu në Champions League me fan
Solskjaer konfirmon interesimin e United për yllin norvegjez Ole Gunnar Solskjaer ka konfirmuar që Manchester United është i interesuar të nënshkruajnë me sulmuesin e Red Bull Salzb