999 rezultate për

normalisht

Dalin përgjigjet e tamponëve, Bylis-Tirana do të luhet normalisht (FOTO LAJM) Bylis-Tirana do të luhet normalisht siç ishte në program këtë të mërkurë në orën 17:00. Pas rezultimit pozitiv me COVID-
Jetë luksoze si normalisht, si e kanë kaluar karantinën fëmijët e miliarderëve (FOTO LAJM) Mesa duket pandemia e koronavirusit nuk ka cënuar dhe frikësuar aspak fëmijët e miliarderëvë nëpër botë. Ata kanë kaluar
Premier League kërkon nga qeveria që ekipet të nisin stërvitjet normalisht Premierliga ka vendosur që të bëjë një kërkesë ndaj qeverisë angleze, ku kërkon që duke nisur nga java e ardhshme, klube
Ibra ende në Suedi, në Milano i përgatisin rinovimin e kontratës Gradualisht të gjithë skuadrat e Serisë A po përgatiten për të rinisur punën. Klubet po përgatisin të grumbullojnë lojta
Frikë nga infektimi, Hazard ktheu një dhomë të shtëpisë në spital Situata e vështirë më të cilën po përballet e gjithë bota dhe emergjenca shëndetësore ka bërë që kujdesi të jetë shumë m
Kryesuesit e Kategorisë së Parë shpërblehen për sezonin pozitiv (FOTO LAJM) Pogradeci, pas lajmit të ndërprerjes së kampionatit, ka mbyllur stërvitjen si ekip, duke kaluar në një plan të dytë, atë
Frika nga koronavirusi, zbardhen porositë për deputetët e Kuvendit Janë regjistruar në Shqipëri dy rastet e para të prekura nga koronavirusi por megjithatë Parlamenti do të vijojë normali
Reshje bore në vend, autoritetet bëjnë me dije zonat problematike Edhe pse jemi zyrtarish në pranverë, temperaturat e ulta dhe reshjet e shiut si dhe ato të borës nuk kanë munguar. N
Gjendja e Pele, flet djali: Nuk mund të eci normalisht, kjo e ka futur në depresion Prej disa kohësh legjenda e futbollit, Pele nuk është shfaqur në publik. Disa probleme shëndetsore për shkak edhe të mos
Keidi Bare kalon dëmtimin, stërvitet normalisht me Malagën Trajneri i Malagës, Sergio Peliser, ka marrë një lajm të mirë nga infermieria. Keidi Bare është i gatshëm të luajë nd
Prokuroria dhe KQZ: Agron Malaj mund të vijojë normalisht detyrën si kryebashkiak Prokuroria e Përgjithshme ka verifikuar kryebashkiakun e Matit, Agron Malaj prej ku ka mbërritur në përfundimin se gjith
Miku i vjetër nuk e donte gjallë, Fatos Tushe flet pas sulmit me granatë Mëngjesin e 31 dhjetorit, kryebashkiaku i Lushnjës Fatos Tushe dhe sekretarja e tij, mbetën të plagosur si pasojë e një
50% e Shqipërisë është prekur nga shirat, në Vlorë vazhdon normalisht plazhi Jemi në mes të muajit shtator, përkatësisht në vjeshtën e parë të vitit, por kjo nuk vërehet aspak në Vlorë. Pushuesi
Efektet surprizuese të sodës së bukës për flokët, lëkurën dhe shëndetin e përgjithshëm Pjesa më e madhe e njerëzve në ditët e sotme, nuk i marrin edhe aq shumë në konsideratë vlerat e sodës së bukës. Megjith
Takaj: Besojmë te drejtësia, nuk e lëmë Korçën pa futboll Ditën e djeshme, nëpërmjet një konference të jashtëzakonshme për shtyp, presidenti i Skënderbeut Ardian Takaj foli për p
E dhimbshme: 1 në 3 familje shqiptare nuk mund të ushqehet dhe vishet normalisht “Kafshatë që s’kapërdihet asht, or vlla, mjerimi, kafshatë që të mbetë në fyt edhe të zë trishtimi”. ‘Poemës së Mjerimit
Këshilli Ndërfetar thirrje politikës: Krijoni kushtet që shqiptarët të jetojnë normalisht Për herë të parë në historinë e vendit tonë, Këshilli Ndërfetar i Shqipërisë ka zhvilluar Konsultimet Kombëtare të të gj
Ronaldo luan ndaj Ajax-it? Portugezi nis normalisht stërvitjen Një lajm mjaft i mirë vjen për Juventusin në prag të ndeshjes kundër Ajaxi-it në Ligën e Kampioneve. Cristiano Ronald
Policia kthehet në stadium, ndeshjet e Kupës do të zhvillohen normalisht Një takim në mëngjes ndërmjet Kryeministrit Edi Rama dhe kreut të FSHF-së, Armand Duka, në prani të presidentëve të klub
Mediat spanjolle zbulojnë nëse do luajë Messi në El Clasico Të mërkurën në mbrëmje, do të luhet ndeshja e parë gjysmëfinale mes Barcelonës dhe Real Madridit, e vlefshme për Kupën e