999 rezultate për

normale

Traditat japoneze që janë shumë larg normales tonë (FOTO LAJM) Japonia është një vend unik me tradita të vjetra që përcillen brez pas brezi. Ky vend është në gjendje të jetë modern, d
Këto foto duken krejtësisht normale, por mbrapa fshehin një të vërtetë (FOTO LAJM) Në anglisht ndryshe quhen "photobomb" dhe është pikërisht atëherë kur ty të duket se shkrepe foton perfekte, ambienti ës
Sa do të kushtojë vaksina kundër koronavirusit? Kompania gjermane e bioteknologjisë nga Mainz, BioNTech, e cila po bashkëpunon me Pfizer për të zhvilluar një vaksinë ku
Nga "dëfrimet" në psikiatri te kafazet për fëmijë, gjëra normale të të shkuarës (FOTO LAJM) Nëse mendoni se njerëzit bëjnë gjëra të pazakonta ditën e sotme, duhet të hidhni një sy në të shkuarën. Shihni se çfa
Të martohesh me pemën, gjëra të "çmendura" që konsiderohen normale në vendet e tjera (FOTO LAJM) Çdo vend ka ligjet, traditat, rregullat dhe veçoritë e veta që mund të duken të çuditshme dhe madje tronditëse për njerë
"Patëm fyerje normale, të tipit ti je një m**", trajneri i Marseille "thumb" PSG: Nuk investohen 1.5 bln euro e mos fitosh Champions Ndeshja mes PSG-së dhe Marsejës është gjithnjë e ndezur, pasi të dyja skaudrat janë rivale të përbetuara të njëra-tjetrë
Sa herë në ditë është normale të urinosh Sa herë në ditë është normale që të urinojmë? A të bën dëm nëse e mban? Nëse shkojmë në banjë edhe gjatë natës, a është
Toti për Pirlon: Nuk është normale që një fillestar të marrë një detyrë me kaq pritshmëri Andrea Pirlos i është besuar një detyrë me shumë përgjegjësi teksa Juventusi vendosi ta emëronte si njeriun që do të dre
Paparacët kapin Beyonce duke fotografuar veten, si duket këngëtarja në ditë normale (FOTO LAJM) Çdo dalje publike e yllit të muzikës pop, Beyonce ka tërhequr mjaftueshëm vëmendjen e ndjekësve të saj. Pas udhëtime
4 persona drejtues në dy sektorë njëkohësisht, Xhaferaj: "Halabaku" i kryeministrit u shpërblye në bashki (VIDEO) Ferdinand Xhaferraj, kreu i PD në Durrës, ka dalë në një deklaratë për mediat duke u shprehur se në Durrës 4 persona mba
"President normal, në kohë anormale", mesazhi i Ramës në ditëlindjen e Rexhep Meidanit Kryeministri Edi Rama i uron 76-vjetorin e lindjes ish-Presidentit të Republikës, Rexhep Meidani. Përmes një mesazhi në
Me eskortën që nuk i ndahet, ja ku po i kalon pushimet Rama (FOTO LAJM) Prej pak ditësh përflitet se kryeministri Edi Rama ndodhet me pushime në jug të vendit, ndërsa nuk ka pasur asnjë dalje
Sa herë në ditë është normale të urinosh Sa herë në ditë është normale që të urinojmë? A të bën dëm nëse e mban? Nëse shkojmë në banjë edhe gjatë natës, a është
"Flet tani që humbi kreun", Ramos ironizon Pique: Arbitrat nuk na ndihmojnë Nuk mund të rrinte i heshtur kapiteni i Realit të Madridit pas deklaratave të Xherard Pikesë se madrilenët nuk do të lën
Stadiumi full në derbi, Covid-19 nuk është asgjë për tifozët në Serbi (VIDEO) Pavarësisht 12 mijë rasteve dhe 250 vdekjeve të shkaktuara nga Coronavirus, në Beograd sapo është luajtur derbi mes Part
Traditat japoneze që janë shumë larg normales tonë (FOTO LAJM) Japonia është një vend unik me tradita të vjetra që përcillen brez pas brezi. Ky vend është në gjendje të jetë modern, d
Habit këngëtari shqiptar: Nuk bëj jetë luksoze, e pi kafen tek lagjia Këngëtari Erik Lloshi është një ndër artistët më të njohur në vend. I pyetur në emisionin "Glamour Zone" në RTV ORA s
Të martohesh me pemën, gjëra të "çmendura" që konsiderohen normale në vendet e tjera (FOTO LAJM) Çdo vend ka ligjet, traditat, rregullat dhe veçoritë e veta që mund të duken të çuditshme dhe madje tronditëse për njerë
Mposhti koronavirusin, e dashura e Dybalas i rikthehet jetës normale me foto provokuese (FOTO LAJM) Oriana Sabatini pasi ka hedhur pas krahëve koronavirusin është kthyer më e bukur se kurrë me fotot e saj seksi në Instag
Këto foto duken krejtësisht normale, por mbrapa fshehin një të vërtetë (FOTO LAJM) Në anglisht ndryshe quhen "photobomb" dhe është pikërisht atëherë kur ty të duket se shkrepe foton perfekte, ambienti ës