999 rezultate për

normal

Bale bën veprimin anormal, refuzon flamurin e Realit (VIDEO) Bale vijontë jetë pjesë e Realit, por me sa duket ai nuk e dashuron këtë fanellë. Një video e publikuar në rrjetet so
50% e Shqipërisë është prekur nga shirat, në Vlorë vazhdon normalisht plazhi Jemi në mes të muajit shtator, përkatësisht në vjeshtën e parë të vitit, por kjo nuk vërehet aspak në Vlorë. Pushuesi
Kurti futet në "këllëfin" e politikanit normal: Nuk do ta heq flamurin e Kosovës nga zyra Kandidati për Kryeministër të Kosovës, Albin Kurti, gjatë sesionit pyetje&përgjigje LIVE në Facebook organizuar nga KDI,
Befason Reja pas humbjes: Ishte diçka pozitive, është normale që bëmë disa gabime Trajneri i Kombëtares, Edi Reja ka folur i dëshpëruar pas humbjes 4-1 në përballjen ndaj Francës e vlefshme për eliminat
Të flasësh me veten: Kur është normale dhe kur duhet të shqetësoheni Shumë shpesh njerëzit kanë tendencë të flasin me mendjen e tyre me zë të lartë. Disa njerëz e bëjnë këtë rregullisht dh
Ronaldo tallet me Renato Sanchez, shikoni veprimin anormal të portugezit (VIDEO) Kombëtarja e Portugalisë është duke bërë përgatitjet e fundit para se të vijë në Beograd. Në kryeqytetin serb, kampio
Si të kuptoni nëse nishani është normal ose kanceroz (FOTO LAJM) Melanoma është kanceri i dytë më i përhapur tek gratë e moshës 15 deri në 29 vjeçe dhe pothuajse gjysma e rasteve dalloh
Efektet surprizuese të sodës së bukës për flokët, lëkurën dhe shëndetin e përgjithshëm Pjesa më e madhe e njerëzve në ditët e sotme, nuk i marrin edhe aq shumë në konsideratë vlerat e sodës së bukës. Megjith
Të flasësh me vete: diçka normale apo tregues i një sëmundjeje? Shumë herë njerëzve, edhe në moshë të rritur, u ndodh që të konstatojnë se po flasin me vete me mendjen e tyre, por edhe
Nuk keni bërë dot plazh? Shtatori vjen me surpriza Të nxehtit ekstrem për muajin gusht po i vjen fundit. Sinoptikania Adiola Bani, në një lidhje për “News 24” është shpre
Sekretari i Shtetit amerikan: Normalizimi i marrëdhënieve me Kosovën forcon stabilitetin e Serbisë Sekretari i Shtetit amerikan Mike Pompeo tha pas bisedimeve me presidentin e Serbisë Aleksandar Vuçiq sonte në Nju Jork,
Euro drejt rekordit negativ, Banka e Shqipërisë e konsideron normale Nuk ka të ndalur rënia e euros. Sipas kursit zyrtar të Bankës së Shqipërisë, monedha e përbashkët europiane ka zbritur n
A është normale të qash gjatë aktit seksual, çfarë duhet bërë Imagjinojeni pak: ti je me partnerin tënd dhe gjërat po nxehen goxha. Përfshiheni gjithnjë e më shumë me trupat e njëri
Aurela Hoxha kthehet në normalitet, heq dorë nga silikoni (FOTO LAJM) Modelja e njohur Aurela Hoxha, si gjithmonë di të tërheqë vëmendje mediatike. Ajo është përfolur shpesh për ndryshimet e
A është normale gjakderdhja pas marrëdhënieve seksuale? A është normale që të kesh gjakderdhje të lehtë pas kryerjes së marrëdhënieve seksuale, edhe pse nuk jam e virgjër ose m
Takaj: Besojmë te drejtësia, nuk e lëmë Korçën pa futboll Ditën e djeshme, nëpërmjet një konference të jashtëzakonshme për shtyp, presidenti i Skënderbeut Ardian Takaj foli për p
Populli shqiptar vonon, por ndëshkon...! Nga Endrit Hoxhaj Imoraliteti i shoqërisë shqiptare vjen nga politika. Shoqëria jonë, është shoqëria më e fiksua
E dhimbshme: 1 në 3 familje shqiptare nuk mund të ushqehet dhe vishet normalisht “Kafshatë që s’kapërdihet asht, or vlla, mjerimi, kafshatë që të mbetë në fyt edhe të zë trishtimi”. ‘Poemës së Mjerimit
Këshilli Ndërfetar thirrje politikës: Krijoni kushtet që shqiptarët të jetojnë normalisht Për herë të parë në historinë e vendit tonë, Këshilli Ndërfetar i Shqipërisë ka zhvilluar Konsultimet Kombëtare të të gj
Vjedhja e zgjedhjeve, Basha zbulon skemën: Duan ta paraqesin situatën si normalitet (VIDEO) Kryetari i PD, Lulzim Basha zbuloi skemën e kryeministrit Edi Rama për të harruar skandalin e vjedhjes së zgjedhjeve. Në