999 rezultate për

nora

Robert Berisha humb të ëmën, Nora Istrefi: Ka qenë gjithmonë shoqja ime (FOTO LAJM) Dy muzikantët e njohur shqiptarë, Robert dhe Patris Berisha, janë zgjuar mëngjesin e së shtunës me një lajm të kobshëm.
Prej 9 vitesh e lidhur, kjo është arsyeja pse Leonora nuk e ka zbuluar partnerin e saj (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Leonora Jakupi është gjithmonë shumë e rezervuar për jetën e saj private. Mirëpo, ndryshe nga he
Të përlotur nuk e kemi parë kurrë Nora Istrefin (VIDEO) Këngëtarja është emocionuar teksa ka interpretuar njërën nga këngët e saj. Nora ka kënduar disa nga projektet muzikor
Luks i gjallë, vetëm ky look i Leonora Jakupit kushton më shumë se 25 mijë euro Leonora Jakupi, përveçse një këngëtare mjaft e talentuar dhe një figurë mjaft e hijshme e shoëbizit, është dhe mjaft e d
Nora Istrefi vjen si një "businesswoman": Doja të bëja diçka më shumë se muzika (FOTO LAJM) Përtej suksesit në muzikë, Nora Istrefi tashmë vjen dhe si një business ëoman e vërtetë. Nora ka hapur një studio fotogr
"Ka bërë një gabim të madh, nuk i flas", Leonora habit me deklaratën për Nora Istrefin (FOTO LAJM) Mbrëmjen e së shtunës, këngëtarja e dashur për publikun Leonora Jakupi, ishte e ftuar në emisionin “Shiko Kush Luan”.
Si asnjëherë më parë, Leonora Jakupi zbulon detaje nga lidhja e dashurisë (FOTO LAJM) Leonora Jakupi, këngëtarja e shumë HIT-eve u vendos përballë një interviste mjaft speciale në “Shiko Kush LUAN” ku tituj
Prej vitesh të zëna, Leonora Jakupi bën paqe me Adelina Ismailin? Adelina Ismaili dhe Leonora Jakupi dihet që prej vitit 2003 nuk kanë ruajtur raporte të mira me njëra-tjetrën. Adelina k
Nora lë pas divorcin pas krahëve dhje merr frenat në dorë, hap biznesin e saj Këngëtarja Nora Istrefi ka hyrë në listën e këngëtarëve me biznese jashtë aktivitetit primar, të kënduarit. Në këto k
"Na këpute shpirtin ba", fëmijët e Hysenbelliut publikojnë mesazhe të ndjera Presidenti i Fax News, Kasem Hysenbelliu ka humbur jetën nga COVID-19 ditën e sotme. Prej disa kohësh ai ishte rëndua
Atmosferë festash, Nora Istrefi zbulon pamje nga shtëpia e saj moderne (FOTO LAJM) Këngëtarja Nora Istrefi i është bashkuar listës së personazheve “të paduruar”, të cilët e kanë nxjerrë më herët pemën e
Krizë financiare, futbollistët e Kukësit futen në bojkot Kukësi po përballet me probleme para ndeshjes kundër Teutës. Skuadra nuk ka dalë sot në seancën e radhës stërvitore
Intervistoi Lady Dianan, hetohet gazetari i BBC-së Princi William e ka mirëpritur hetimin e ri mbi mënyrën se si BBC siguroi një intervistë me nënën e tij në 1995-ën.
Leonora Jakupi-Eliza Hoxhës: Atë që po e bën ti sot, e kam bërë prej 20-vitesh (FOTO LAJM) Këngëtarja e dashur për publikun, Leonora Jakupi, i është përgjigjur paksa ashpër ftesës së koleges dhe deputetes së PDK
Nora Istrefi bën ndryshimin e papritur në look, si duket këngëtarja (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshme Era dhe Nora Istrefi na lezetuan Instagrami të gjithëve teksa u panë duke darkuar e duke kaluar kohë
"Jemi munduar shumë", Nora i rikthehet ndarjes nga Roberti (FOTO LAJM) Por së fundmi teksa ndodhej në Stamboll, Nora ishte e ftuar në emisionin "Qejfi më i madh se Stambolli", ku në një inter
Roberti dhe Nora bëhen bashkë për arsyen e veçantë Pas kaq shumë kohësh që prej ndarjes, Robertin dhe Norën do i shohim sërish bashkë në ekran. Nora do të jetë e ftuar në
Të divorcuar, por gjesti i Norës për Robertin i kënaqi të gjithë (FOTO LAJM) Prej kohësh, Nora Istrefi dhe Robert Berisha s’janë më bashkë, por janë ndër të pakëtat çifte të ndara në paqe dhe marrë
Foto topless dhe provokuese, partnerja e portierit amerikan nuk u kursehet ndjekësve (FOTO LAJM) Modelja bukuroshe, Nora Segura vazhdon të sjellë pak kënaqësi për 300.000 ndjekësit e saj në Instagram gjatë kësaj periu
Bëhet nostalgjike, do ta njihnit Leonora Jakupin shumë vite më parë? (FOTO LAJM) Leonora Jakupi është një ndër personazhet më të dashur për publikun shqiptar. Këngëtarja prej disa kohësh nuk ka qenë ak