999 rezultate për

nominuar

6 nominime Grammy, Dua lipa thyen rekorde Ndonëse për shkak të pandemisë, për artistët ky vit nuk ka qenë shumë i mirë, e kundërta ka ndodhur me Dua Lipën, e cila
LISTA/ 28 futbollistë të nominuar për çmimin "Futbollisti më i mirë në shekullin e 21-të" "Globe Soccer Awards" ka publikuar listën e nominimeve për çmimin "Futbollisti më i mirë në shekullin e 21-të". Dy ka
Çmimi për trajnerin e shekullit, këta janë 10 të nominuarit Janë publikuar emrat e 10 trajnerëve të nominuar për çmimin e trajnerit më të mirë të shekullit. Në 100 vitet e fundi
ZYRTARE/ Lojtari më i mirë i vitit 2020, këta janë 8 të nominuarit Viti 2020 ka qenë një ndër vitet më interesante shkaku i pandemisë së COVID-19. COVID-19 jo vetëm që ka shkaktuar ndë
UEFA bën publik emrat e futbollistë të nominuar për "Lojtarin e Vitit" (FOTO LAJM) UEFA ka bërë të ditur emrat e tre futbollistëve që do të garojnë për çmimin e ‘Lojtarit të Vitit’ në Evropë. Të nomin
Këto janë votat e kandidatëve të nominuar për kryeministër Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (KQZ) ka publikuar rezultatet përfundimtare të zgjedhjeve të 6 tetorit. KQZ ka publiku
Mori vajzën dhe iku, zbulohet arsyeja e largimit të Loredanës në Spanjë (FOTO LAJM) Ditën e sotme reperja, Loredana së bashku me vajzën e saj u nis drejt Spanjës. Në fillim u tha se Loredana udhëtoi dr
10 të nominuarit për portier të vitit "France Football" vazhdon të publikojë kandidatët për çmime të ndryshme që do t’i dhurojë në ceremoninë e 2 dhjetorit në
FIFA zbulon 10 kandidatët për lojtarin e vitit Lionel Messi, Cristiano Ronaldo dhe Virgil Van Dijk, janë në mesin e 10 futbollistëve të nominuar për çmimin Lojtari më
Super suksesi i Luanës, vjen çmimi i dytë nga New York (FOTO LAJM) Bashkëpunimi me Faydee duket se po rezulton shumë i suksesshëm për Luana Vjollcën. Kënga e cila u publikua ditën e dj
Njihuni me 6 lojtarët e nominuar për "Lojtarin e Vitit" në Premier Ligë Skuadra rivale për titull në Premierligë, Liverpool dhe Manchester City dominojnë listën prej 6 lojtarëve për çmimin ‘Lo
Reagimi i Bebe Rexha pasi nuk fitoi asnjë çmim në Grammy Awards Bebe Rexha ishte nominuar në dy kategori në Grammy Awards. Por këngëtarja me origjinë shqiptare nuk mundi të fitonte
Zyrtare: Këta janë 50 të nominuarit për Ekipin e Vitit të UEFA-s (FOTO LAJM) UEFA e ka publikuar një listë prej 50 futbollistëve të nominuar për ekipin e vitit në faqen zyrtare. Tifozët do ta ke
Kjo është skuadra me më së shumti lojtar të nominuar për Topin e Artë (FOTO LAJM) Real Madrid e dominon listën prej 30 lojtarëve më të mirë për Topin e Artë me Gareth Bale, Karim Benzema, Thibaut Courto
Këto janë të nominuarit për "Formacionin e Vitit" FIFA ka publikuar sot të gjitha kandidaturat që do të jenë të hapura për votim për formacionin më të mirë të vitit. Janë
Sot, votohen ndryshimet në qeverinë e Zaevit Në seancën e thirur për sot, deputetët do të duhet të zgjedhin dy ministra dhe dy zëvendës ministra të rinj që vijnë nga
Bebe Rexha është nominuar në Billboard Music Awards Ceremonia e ndarjes së çmimeve, Billboard Music Awards, është shumë pranë (më 20 maj), ndërsa tashmë është bërë publikim
Dua Lipa me tri nominime në NME Awards Definitivisht sukseset për të nuk kanë të dalur. Këngëtarja Dua Lipa është nominuar në një tjetër event prestigjioz n
Dua Lipa është nominuar për cmimet muzikore të BBC-së Dua Lipa është nominuar në një nga kategoritë e “BBC Music Awards”. Albumi i saj është nominuar në mesin e më të mirave
Selena Gomez shpallet femra e vitit nga Billboard Selena Gomez për herë të parë është nominuar nga Billboard si gruaja e vitit. Në versionin total Black dhe një dekol