999 rezultate për

nokaut

Pamjet e rralla tregojnë reagimin e Khabibit pasi Mc Gregor dhuroi nokautin më të shpejtë në histori të UFC së (VIDEO) Pamjet e papublikuara më herët tregojnë reagimin interesant të Khabibit kur McGregor nokauton Jose Aldon UFC 246 po a
Wilder mbron për të 10 herë titullin në WBC, mposht me nokaut Ortiz (VIDEO) Deontay Wilder e ka mbrojtur titullin e botës në kategorinë e rëndë të boksit në divizionin WBC, për herë të 10-të në ka
Makina copa, kampioni i botës në gjendje të rëndë(VIDEO) Një aksident i rëndë i ka rrezikuar jetën boksierit të famshëm amerikan Eroll Spence. Ngjarja ndodhi në ditën e sotm
Arsenal provon të rihapë sfidën, Hazard i jep nokaut (VIDEO) Pas 3 golave të rrufeshëm të Chelsea, ka reaguar edhe Arsenal . Iwobi ka shënuar në minutën e 69’ duke rindezur shpre
Ngjarje e rrallë, boksierët përfundojnë në tokë me "knockout" të dyfishtë (VIDEO) Një ngjarje e rrallë ka ndodhur në një ndeshje boksi ku përballja mes boksierëve përfundon me nokaut të dyfishtë. Dy
Boksieri shqiptar fiton me nokaut ndaj Aldo Collianderit Boksieri shqiptar Kristian Prenga regjistroi një tjetër fitore mbrëmjen e djeshme, teksa triumfoi përballë kundërshtarit
Florian Marku nokauton serbin që në raundin e parë Florian Marku, luftëtari i njohur shqiptar i arteve të përziera parciale, sonte në Gjermani ka shënuar edhe debutimin e
Shikoni kur zhvillohet përballja e shumëpritur mes Wilder dhe Furyt Deontay Wilder dhe Tyso Fury pritet të zhvillojnë një nga përballjet më të mëdha në vitet e fundit në kuadër të peshave
Fury kërcënon me nokaut Wilder-in: Do të kesh fatin e Klitschko Tyson Fury kërcënon Wilder duke thënë se asnjë grusht i tij nuk do ta kapë atë. Ndër të tjera boksieri britanik thekson
Goli i nokautit, Izraeli dyfishon rezultatin ndaj Shqipërisë Izraeli ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Shqipërisë në Beer Sheva. Ai që ka shënuar është Saba në minutën e 83' të
Crawford konfirmohet kampion bote Boksieri amerikan Terence Crawford është rikonfirmuar kampion bote në peshën “ëelter” në kategorinë WBO. Ai arriti të mp
Messi i jep nokautin Tottenhamit (VIDEO) Barcelona ka shënuar edhe golin e 3 ndaj Tottenhamit në "Wembley". Ai që ka shënuar është Lionel Messi në minutën e
Barcelona i jep nokautin Romës (VIDEO) Barcelona ka arritur të shënojë edhe golin e katërt ndaj Romës në "Camp Nou". Ai që ka shënuar golin është sulmuesi,
Swansea i jep nokautin Arsenalit, shënon edhe golin e tretë (VIDEO) Swansea ka shënuar edhe golin e tretë ndaj Arsenalit në "Liberty Stadium". Është përsëri mesfushori Sam Clucas që ka
Lingard i jep nokautin Arsenalit (VIDEO) Manchester United ka shënuar golin e tretë në "Emirates Stadium" kundër Arsenalit Është përsëri ai që shënoi golin e
Afrikani vendos nokautin më të shpejtë në boks Boksieri afrikano-jugor, Zolani Tete mbajti kurorën e tij të WBO-së në kategorinë ‘bantamweight’ (51-54 kg) me titullin
Danimarka i jep "nokautin" Irlandës, shënojnë edhe golin e tretë (VIDEO) Danimarka ka shënuar edhe golin e tretë kundër Irlandës në "Aviva Stadium" Goli është shënuar nga këmbët e Eriksen q
Keita mposht me nokaut gjermanin Toni Thes Ferit Keta ka fituar mbrëmjen e sotme, titullin kampion të Gjermanisë në boks, në peshën “Cruiser”, deri në 90.7 kilogra
Perotti i jep "nokautin" Chelseat, shënon edhe golin e tretë (VIDEO) Roma ka shënuar edhe golin e tretë përballë Chelseat në "Olimpico" Golin e ka shënuar sulmuesi argjentinas Diego Per
Këto ishin fjalët e para të Joshuas pas mbrojtjes së titujve Anthony Joshua ka mbrojtur me sukses dy titujt, IBF dhe WBA për peshat e rënda pasi ka mposhtur Carlos Takam me nokaut t