999 rezultate për

noka

Noka publikon foton e pajisjes së dyshimtë të kapur në Rinas (FOTO) Ish-ministri i Brendshëm Flamur Noka shprehet se pajisja e kapur në Rinas është pajisje përgjimi e jo pajisje për të zbu
Kapja e izraelitit me pajisje përgjuese, Noka: Skandal! Ish ministri i Brendshëm, Flamur Noka ka reaguar mbi arrestimin e një shtetasi të huaj të cilit i është gjetur edhe një
Shqiptari merr titullin e kampionit që dikur e mbante Holifild (VIDEO) Erzen Rrustemi është kampion i botës në versionin WBF për peshat e rënda. Boksieri shqiptar e bëri të vetin gjerdanin që
"Jemi lodhur nga Jozefina, Grida, Ristani, Patozi, Bregu, Noka dhe Bode. Jeni kredi të këqija" Një aktiviste e PD-së ka treguar se cilët personazhe nuk rrinë në çadrën e lirisë para Kryeministrisë”. Në një status
Protesta e opozitës, Noka: Do përdorim çdo mjet për rrëzimin e qeverisë Deputeti i Partisë Demokratike Flamur Noka nga çadra përballë kryeministrisë ku opozita vazhdon protestën e saj në ditën
Flamur Noka vs. Fabian Topollaj, kjo video po thyen rrjetin (VIDEO) Seancat e mbledhjes në komisionet e Kuvendit apo të Këshillit të Bashkisë së Tiranë janë karakterizuar shpesh nga tensio
Përplasja Noka-Braçe në Kuvend, Tahiri: Me vjen turp që jam deputet i këtij parlamenti Ministri i Brendshëm, Sajmir Tahiri ditën e sotme ishte në Kolonjë në kuadër të nismës “Shqipëria pa armë” ku ka bërë t
Sherri në Kuvend, deputetja e PS-së thumbon Nokën: Armik politik? Ti je armik i qytetërimit Ditën e djeshme deputeti i Partisë Demokratike Flamur Noka u përfshi në një debat të ashpër me deputetin e Partisë socia
Debati i plotë Braçe-Noka, ja çfarë nuk u dëgjua dje gjatë sherrit në Kuvend (VIDEO) Ditën e djeshme séance parlamentare degradoi në sharje dhe fyrje personale e deri në përplasje “fizike” mes deputetit de
Qëlloi Braçen, Byroja përjashton Nokën 10 ditë nga Kuvendi (VIDEO) Pas zënkës së sotme në Parlament ku deputeti demokrat Flamur Noka gjuajti letrën e votimin drejt Braçes, është mbledhur
Ndërpritet për herë të 3-të seanca, Noka futet me forcë në Kuvend (VIDEO) Seanca e sotme plenare në Kuvend është ndërprerë për herë të tretë pasi deputeti i PD Flamur Noka u fut me forcë në Kuv
Sherri në Kuvend, reagon Balla: Vepër e rëndë penale, Noka të dalë nga Kuvendi! Pas pushimit të seancës plenare të kërkuar nga drejtuesja e sencës Valentina Leskaj për shkak të mos pranimit nga ana e
Sherr në Kuvend, Leskaj paralajmëron Nokën se do përdorë Gardën për ta nxjerrë nga Kuvendi Pas debatit të rëndë në parlament ku deputeti demokrat Flamur Noka, qëlloi me kartonin e votimin deputetin socialist Erj
Braçe ofendon Berishën: Boll o "bo..", Noka e qëllon me kartonin e votimeve Nuk kanë fund debatet dhe sherret në Kuvendin e Shqipërisë. Që në nisje të seancës së ditës së sotme në parlament ka
DEKRIMINALIZIMI/ Prokuroria: Flamur Nokës nuk i hiqet mandati, ja arsyet Prokuroria e Përgjithshme nëpërmjet një njoftimi të hapur për median ditën e sotme ka kërkuar heqjen e mandatit të deput
LAJM I FUNDIT/ Prokuroria kërkon heqjen e mandatit të Armando Prengës, shpëton Flamur Noka Prokuroria ditën e sotme i ka kërkuar KQZ-së që t'i ndërpritet mandati deputetit Armando Prenga. Prokuroria e Përgjit
PËRGJIMET/ Polici këndon himnin në komision, irritohen deputetët(VIDEO) Sot është zhvilluar Komisioni Parlamentar Hetimor për çështjen e përgjimit dhe pjesë e saj ka qenë edhe oficeri i polici
Flamur Noka kërcënon me një '97 të dytë (VIDEO) Deputeti demokrat Flamur Noka paralajmëroi dje në Kuvend për një "1997" të dytë, madje edhe më keq se ajo nëse maxhoran
Flamur Noka lëshon “bombën”: 97-ta do t’ju duket lule Deputeti i PD-së, dhe njëkohësisht ish¬-ministri i Brendshëm, Flamur Noka ka paralajmëruar në Kuvend se në rast se preke
BATUTAT/ Noka: As te maja e këpucës nuk më afrohen. S'ka lind ai që ma ndërpret (VIDEO) Gjatë seancës së sotme në Komisionin Hetimor Parlamentar për pajisjen e përgjimit MSI Catcher, ishte thirrur si dëshmita