999 rezultate për

noka

Flamur Noka pezullohet 10 ditë nga Parlamenti Debati dhe përjashtimi i Flamur Nokës dhe më pas prezenca e tij në Kuvend, solli mbledhjene Byrosë Parlamentare. Asht
Paloka i sulet me nota të ashpra Ruçit: Kërkoi falje Nokës Debatet e mëdha sot në kuvend dhe pezullimi i Flamur Nokës e kanë bërë gjendjen akoma më të rënduar. Ka vetëm pak që
Pezullimi i Nokës mblodhi Byronë Parlamentare, Noka: Është turp i madh Prezenca e Flamur Nokës në sallë pavarësisht pezullimit që i bëri kryeparlamentari Ruci, ka sjellë mbledhjen e Byrosë Pa
“Luftë” për firma, PS mbledh firmat për përjashtimin e Nokës Deputetët e PD dhe të PS kanë nisur “luftën” për firma. PD, LSI dhe PR kanë nisur firmosjen për të përjashtuar Ramën
Pamjet e sherrit, Noka godet me grushte në Kuvend (VIDEO) Është ndërprerë seanca në Kuvendin e Shqipërisë për shkak të debateve të nxehta në Kuvend. Shkak për këtë është bërë
Plas keq në Kuvend, Noka-Ramës: S’ke b*thë ti heqësh fjalën Berishës Debatet e ashpra në Kuvend kanë detyruar kryetarin e Kuvendit Gramoz Ruçin të shtyjë seancën parlamentare deri në orën 1
DEBATI/ Noka kërkoi përjashtimin e Ramës se quajti Berishën “të rrjedhur” Është ndërprerë seanca parlamentare në Kuvendin e Shqipërisë. Debatet e shumta dhe ndërprerja e fjalës së Berishës n
Sherr LIVE mes deputetëve PD-PS: Sa t’ju vijë SMS-ja ikni me vrap te kryetari Deklarata që bëri sot ambasadori i SHBA-së Donald Lu, se 4 grupe kriminale dhe 20 familje kontrollojnë vendin, ka hapur
Sherr LIVE mes deputetit të PD-së dhe gazetares: Nuk ka shqiptar që e beson këtë! Deklarata që bëri sot Donald Lu, se 4 grupe kriminale dhe 20 familje kontrollojnë vendin, ka hapur diskutim shumë të mad
Noka: Rama e përdhosi vettingun duke bërë Fatmir Xhafën ministër të rendit Në pozicionin e deputetit dhe ish-Ministrit të Brendshëm, Flamur Noka, në një deklaratë për mediat shkruan se vettingu n
“Kandidimi i Bekim Jasharit në Skenderaj, nokaut i madh për PDK-në” Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e Nismës, Milaim Zeka ka thënë se kandidimi i Bekim Jasharit për kryetar të Sk
Rama “zbulon” debatit: Basha e Noka i ndryshojnë gjininë kandidatit Kryeministri Edi Rama kohët e fundit i ka hyrë “me kokë” Facebook-ut të cilin po e përdor si një mjet fushate ku paraqet
Noka thumbon Ina Ramën: Fanti spathi i kryeministrit Mbledhja e Komisionit të Vettingut ka sjellë përplasje mes anëtarëve të opozitës dhe shumicës. Deputeti i PD-së, Fla
Komisioni i Vettingut, Flamur Noka thumbon Ina Ramën Gjatë mbledhjes së komisionit të vettingut, është zhvilluar një seancë dëgjimore me ish- kryeprokuroren Ina Rama, e cila
Prag zgjedhjesh, Noka habit me kërkesën për komisionin e Vettingut Në komisionin e Ad Hoc kanë shpërthyer debatet për kohen kur duhet të mblidhet për të diskutuar për Vettingun. Deput
Flamur Noka thumbon Ramën: Ky humbi “dashnori” i Vettingut Deputeti i Partisë Demokratike Flamur Noka ka komentuar në lidhje me dështimin e negociatave për zgjidhjen e krizës, pas
10 nokautet më të çmendura të britanikut Joshua (VIDEO) 19 ndeshje, 19 fitore, që të gjitha me nokaut. Këto janë rezultatet e kampionit në boks, Anthony Joshua. Boksieri bri
Noka- ministrit gjerman: Ta tregoj unë pse ti s’mund ta kuptosh kauzën e PD-së Pas mesazheve të kryediplomatit gjerman, Sigmar Gabriel për kthimin e opozitës në Kuvend ka ardhur edhe përgjigja e men
Sefer Seferi i jashtëzakonshëm, e nokauton kundërshtarin Sefer Seferi ka shënuar fitoren e 22-të në boksin profesionist. Boksieri shqiptar ka mposhtur me nokaut brazilianin Mar
Shkarkohet nga detyra xhaxhai i Arben Ndokës në Lezhë Ditën e sotme është shkarkuar nga detyra xhaxhai i Arben Nokës, Gjokë Noka, nga detyra si kreu i Këshillit të Qarkut të