999 rezultate për

noka

Humbi jetën në atentat, shokët ndezin qirinj për 28 vjecarin në Tiranë Një atentat i mori mbrëmjen e djeshme jetën një 28 vjecari në Tiranë. Vilson Noka që njihej edhe me emrin Tafciu, 28
U ekzekutua në mes të Astirit, e kaluara e errët e Vilson Nokës Një atentat i mori mbrëmjen e djeshme jetën një 28 vjecari në Tiranë. Vilson Noka që njihej edhe me emrin Tafciu, 28
Pamjet e rralla tregojnë reagimin e Khabibit pasi Mc Gregor dhuroi nokautin më të shpejtë në histori të UFC së (VIDEO) Pamjet e papublikuara më herët tregojnë reagimin interesant të Khabibit kur McGregor nokauton Jose Aldon UFC 246 po a
Wilder mbron për të 10 herë titullin në WBC, mposht me nokaut Ortiz (VIDEO) Deontay Wilder e ka mbrojtur titullin e botës në kategorinë e rëndë të boksit në divizionin WBC, për herë të 10-të në ka
Makina copa, kampioni i botës në gjendje të rëndë(VIDEO) Një aksident i rëndë i ka rrezikuar jetën boksierit të famshëm amerikan Eroll Spence. Ngjarja ndodhi në ditën e sotm
Noka bën deklaratën e fortë: Saimir Tahiri i ka përgjuar të gjithë Saimir Tahiri i ka përgjuar të gjithë përfshirë edhe një pjesë të Ambasadave të huaja në Tiranë. Këtë pohim bombastik e
Noka korrigjon Kryemadhin për deklaratën mbi shkuarjen në zgjedhje me Ramën Ish-deputeti i PD, Flamur Noka mendon se Monika Kryemadhi nuk ka thënë se LSI hyn në zgjedhje edhe me Ramën kryeministër
Florian Marku mposht me nokaout boksierin anglez në Londër (VIDEO) Boksieri shqiptar, Florian Marku ka vijuar serinë e tij të fitoreve pasi pasditen e të shtunës ka triumfuar në duelin nd
Noka: Rama dhe Lleshaj po veshin me uniformë dhe armatosin milicë kundër shqiptarëve (VIDEO) Ish-deputeti i PD Flamur Noka akuzon Ramën dhe Lleshajn se po veshin kriminelë, ushtarë dhe militantë të PS me uniformë
Protesta në Shkodër, Noka-Ramës: Vendi jot është në burg Përballë protestuesve nga Shkodra, ku ishte i pranishëm në protestën e opozitës, ish-deputeti i PD Flamur Noka deklaroi
Noka rrëfen përballjen me Arben Keshin: Lëvizte me thasë me para Ish-ministri i Brendshëm, Flamur Noka i cili ka qenë i derguar i Partisë Demokratike në fushatën e zgjedhjeve të pjesshm
Iu përmend emri në përgjimet e "Bild", flet Flamur Noka Gazeta gjermane ‘Bild’ publikoi sot 16 përgjime të reja nga dosja “184” mbi zgjedhjet vendore të vitit 2016 në Dibër.
Arsenal provon të rihapë sfidën, Hazard i jep nokaut (VIDEO) Pas 3 golave të rrufeshëm të Chelsea, ka reaguar edhe Arsenal . Iwobi ka shënuar në minutën e 69’ duke rindezur shpre
"Mos hajde në Shkodër", protestuesit bllokojnë urën e Bahçallëkut (VIDEO) Kryeministri Edi Rama ka planifikuar të udhëtojë sot drejt Shkodrës për të mbajtur një sërë takimesh por PD i ka dalë pa
"Vodhe vota mes Tiranës", analisti akuzon publikisht Nokën Gazetari dhe analisti Shpëtim Nazarko ka pasur një përplasje me demokratin Flamur Noka në News24. Nazarko e akuzoi No
Rama do blejë deputetët e listës së PD-së? Përgjigjet Flamur Noka Deputeti i PD-së Flamur Noka ka deklaruar se vendimi i marrë sot nga Grupi parlamentar i PD për djegien e mandateve ësht
“I gjeta derrat të shtruar në alkool”, Noka shpërthen ndaj policisë Thuajse 20 protestuas janë shoqëruar nga Policia e Shtetit ditën e sotme. Për këtë arsye deputeti i Partisë Demokrati
"Pritet ajo që qytetarët e dinë vetë", deputeti tregon ç'do ndodh në protestë (VIDEO) Deputeti demokrat, Flamur Noka mëngjesin e sotëm ka qënë i pranishëm në Shkodër ku është takuar më grupet e protestuesve
Ngjarje e rrallë, boksierët përfundojnë në tokë me "knockout" të dyfishtë (VIDEO) Një ngjarje e rrallë ka ndodhur në një ndeshje boksi ku përballja mes boksierëve përfundon me nokaut të dyfishtë. Dy
Alesia Noka bëhet nuse? Pozon me fustan të bardhë (FOTO LAJM) Alesia Noka është një nga modelet më të komentuara në rrjetet sociale. Ajo numëron mijëra ndjekës në Instagram, ku ë