999 rezultate për

nojer

Gardiani i Bayernit mungon prej muajsh, ja dita kur do të kthehet Gardiani i portës së Bajernit ka munguar gjithë sezonin pas dëmtimit që pësoi në ndeshjen ndaj Realit të Madridit në pri
Dëmtimi i Nojerit e detyron Bayernin të rikthej një pensionist Dëmtimi i Manuel Nojer ka detyruar trajnerin Karlo Ançeloti që të afrojë një portier të ri në radhët e skuadrës së tij,
Lajm i tmerrshëm për Bayernin, ylli i ekipit rrezikon të mbyllë sezonin Portieri i Bajernit të Mynihut dhe Gjermanisë, Manuel Nojer, ka pësuar sërish një dëmtim të rëndë në këmbën e tij të maj
Shorti i Champions-it, plas "sherri" në rrjetet sociale mes Nojer-Ozil Plas “lufta” në rrjetet sociale mes Manuel Nojer dhe Mesut Ozil, pas shortit të Ligës së Kampioneve që i ka vënë përsëri
Franca sa pranë finales, Griezmann dyfishon avantazhin (VIDEO) Franca menjë këmbë në gjysmëfinale. “”Gjelat” kanë shënuar golin e dytë ndaj Gjermanisë duke i dërguar shifrat në 2-0.
Buffon dorëzohet: Neuer nuk krahasohet me një plak si une Finalja e parakohshme Itali-Gjermani po afron, teksa në fushë do të zbresin dy portierët më të mirë në botë, Manuel Noje
Manuel Neuer, je çmendur?! (VIDEO) Daljet nga porta nuk i ka të rralla, pavarësisht se në Botërorin e Brazilit u bë më i famshëm për to. Manuel Neuer nuk e
Nojer: Italia ka gjetur shpirtin e Botërorit 2006 Portieri i Gjermanisë e ka krahasur paraqitjen e skuadrës italine gjatë këtij europiani me Italinë e vitit 2006 ndërsa n
Nojer: Për humbjen jemi fajtorë vetë Portieri i skuadrës së Bajern Munih Manuel Nojer ka bërë fajtor lojtarët e skuadrës së tij për humbjen me skuadrën e Baz
Putin e donte Nojerin te Shalke Shumë kurioz rrëfimi i ditëve të fundit nga ana e presidentit të Shalke 04-s, Klemens Tonis, të dhënë për revistën e njo