999 rezultate për

noizyn

2018 e gjen Noizyn në tallava Reperi Noizy bashkë me labelin OTR kanë zgjedhur që të festojnë pak tallava Grupi bashkë me reperin e njohur ishte në n
Young Zerka rivalizon Noizyn për Rihannën (FOTO LAJM) Kemi parë shumë komente nga shqiptarët që i kanë bërë Rihanna’s, kryesisht në rrjetin social Instagram. Shumica prej
Dikur armiq, Mc.Kresha tani mbështet Noizyn Dikur MC Kreshën dhe Noizy ishin armiq, por më pas u pajtuan nga Rozana, pikërisht në kohën që ajo ishte në lidhje me re
Enca harron Noizyn, i shpall luftë Gjikos dhe Capital T (FOTO LAJM) Enca duket se nuk po gjen rehat. Pak pasi u zu me Noizyn dhe shumicën e grupit OTR, u mërzit me ata VIP-a që se ftua
Kriset marrëdhënia Noizy-Çiljeta? Përgjigjet këngëtarja (FOTO LAJM) Që Ciljeta ishte pjestarja e parë femër e labelit të njohur OTR kjo dihet. Madje ajo ka një miqësi shumë të ngushtë
"Noizyn e kam më shumë se shok", modelja poston foto nga pushimet (FOTO LAJM) Diskutimi për 17 vjeçaren Keisi Medini e njohur ndryshe edhe si vajza e këngëtarit Sabiani, nuk ka ndalur këto kohë.
Flet vajza e Sabianit: Noizyn e kam më shumë se shok Diskutimi për 17 vjeçaren Keisi Medini e njohur ndryshe edhe si vajza e këngëtarit Sabiani, nuk ka ndalur këto kohë.
Kënga e fundit e Encës mesazh për Noizyn dhe OTR: Motherf**ker Lufta me mesazhe në ajër dhe statuse në instagram mes Noizyt dhe Encës duket se nuk do përfundojë nonjëherë. Enca sap
Vajza e Sabianit rrëfen çfarë e lidh me Noizyn (FOTO LAJM) Keisi Mejdini është konsideruar kohët e fundit si një nga talentet më të reja në botën e muzikës dhe gjithashtu si një
2Po2 tregon pse nuk ka bërë bashkëpunim me Noizyn 2Po2 është një nga reperët më të njohur në Shqipëri dhe Kosovë dhe në lajmërimin e tij të fundit ka vendosur të surprizo
Rihana tradhton Noizyn? Reperi i çudit të gjithë me këtë postim (FOTO LAJM) Të gjithë e njohim tashmë fiksimin e Noizyt për këngëtaren e famshme Rihanna. Ai ka komentuar në postimet e saj, madj
Afërdita Dreshaj sfidon Noizyn me Ferrari 300 mijë euro (FOTO LAJM) Këngëtarja dhe modelja Afërdita Dreshaj ka hedhur një fotografi në rrjetet sociale ku duket se po i jep nje Ferrari që
Noizy dhe Enca në një event, ja çfarë ndodhi me ata të dy... (FOTO LAJM) Ndarja mes dy këngëtarëve të njohur ka qenë më e diskutara tek fansat e tyre por edhe në media. Bëhet fjalë për Noizyn,
Sherri me Noizyn, Ledion Liço: Prisja që të më kërkonte falje publikisht Të gjithë e mbajmë mend zënkën e famshme në distancë mes Noizy-t dhe Ledion Liços. Njëri nga Dubai e tjetri nga sken
Elisa Spiropali e “djeg” me Noizyn në Durrës (FOTO LAJM) Kandidadja për deputete në Korçë, Elisa Spiropali ka postuar një foto në profilin e saj zyrtar në Facebook, ku shfaqet n
Ish e dashura e harron Noizyn, lidhet me një model me ngjyrë (FOTO LAJM) Ajo është përfolur gjatë për lidhjen me Noizyn, madje pushtoi faqet e para të mediave rozë me deklaratat e saj. Në f
Enca pas zënkës me Noizyn: Brenda meje diçka vdes... (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Enca Haxhia është shfaqur e trishtuar në rrjetet sociale. Përmes një postimi në Snapchat ajo ka
Enca dëgjon të rinjtë në aeroport që flasin për të dhe Noizyn: "Nuk e ken idenë..." (FOTO LAJM) Sherri mes Encës dhe Noizy-t është bërë temë diskutimi tashmë me fansave të tyre, aq sa sipas këngëtares, po flitet kudo
Kjo është vajza që puthi me zor Noizyn në buzë (FOTO LAJM) Gjatë intervistës së reperit Noizy me Ermal Mamaqin një vajzë ka ardhur dhe e ka puthur reperin me zor në buzë. Ajo ë
Motra e Stresit sqaron "denoncimin" për Noizyn (FOTO LAJM) Pas zhurmës së madhe që u bë për Stresin e Noizyn, një reagim është përcjellë nga motra e Stresit. Ishte kjo e fundit e