999 rezultate për

noizy

Ka para me thasë, por Noizy nuk është i lumtur Noizy është një nga reperët shqiptarë që numëron numrin më të madh të fansave në rrjetet sociale. Krah suksesit ai ë
Noizy përfundon në gjyq? Besoj se të gjithë i mbani mend këngët "Malet e Dibrës", "Jena Mbretër", "Histori e gjatë" apo "OTR me zemër", janë këng
Dafina flet për herë të parë për depresionin, tregon zënkat me Noizyn dhe Tunën Dafina Zeqiri ka sjell frymë moderne, stil dhe energji pozitive përmes muzikës së saj. Gjithashtu, ka sjell edhe një
Dikur armiq të betuar, komenti i Stresit për Noizyn sapo i la të gjithë pa fjalë Në Instagram ka nisur një risi e re, të cilës nuk i kanë shpëtuar as VIP-at, Një prej tyre është edhe Stresi. Ai q
Mbani frymën! Noizy sapo zbuloi sa miliona ka në llogarinë e tij Reperi Noizy po shijon suksesin e këngës së re "Toto". Ajo është kthyer në një hit, jo vetëm në Shqipëri, duke rrëmby
Dikur armiq, sot Noizy mik i ngushtë me Dafinën? Dafina Zeqiri njihet gjithmonë është shquar për linjat e saj shumë në formë. Së fundmi, këngëtarja postoi një foto në
E ka me Noizyn? Ronela Hajati bën akuzën e rëndë në Instagram Këngëtarja Ronela Hajati ka sulmuar keq të gjithë kolegët që mburren me miliona klikimet në YouTube, në vetëm pak orë pa
Ngjashmëri e pabesueshme, Noizy prezanton "djalin" e tij (FOTO LAJM) Noizy është një nga reperët më të njohur në Shqipëri. Së fundmi ai ka takuar nja nga fansat e tij të vegjël, i cili k
Ylli i muzikës latine ngacmon Oriola Marashin (FOTO LAJM) Oriola Marashi është një ndër vajzat më provokuese të shoëbizzit shqiptar, të cilën e kemi parë gjithmonë me veshje ekst
Sot nuk flasin më, Noizy bën gjestin që habiti fansat Kanë kaluar dy vite që nga sherri i bujshëm mes Encës e Noizyt dhe tani dyshja nuk i ka marrëdhëniet si dukur kur shihes
Reperi i njohur shqiptar e pranon: Nuk flas më me Noizyn Escobar nuk është i panjohur për publikun shqipetar pasi ai ka qenë një mik i ngushte i Noizyt. Ish miku i Noizyt tek
Jo vetëm makina luksoze, Noizy tregon jahtin e tij marramendës (FOTO LAJM) |fiksimi i Noizyt për makina të shtrenjta dhe luksoze tashmë është një fakt publik dhe i ditur. Ai shpesh poston foto
Noizy dhe Albani bëhen bashkë, habisin fansat Noizy dhe Alban Skënderaj kanë habitur fansat pasi nesër do të sjellin një bashkëpunim. Flitet se kënga trajton një t
Oriola “tallet” publikisht me Noizyn, publikon çastin qesharak Modelja shqiptare e shumë komentuar, Oriola Marashi është bërë tashmë pjesë e "OTR" me të cilët po punon për debutimin e
Noizy ngel keq, nuk i jep as i ati para Ai është një nga reperët më të përfolur në media. Noizy është lakuar gjatë për shpenzimet e tij marramendës, makinat luk
Nuk i ndahet nga mendja, Noizy i shkruan sërish Rihannës (FOTO LAJM) Noizy është një nga reperët më të famshëm shqiptar i cili duket se ka simpati për Rihannën. Këtë ai e shpreh dhe hap
Çfarë bën Noizy në dhomën e vajzës së Sabianit? (FOTO LAJM) Keisi Medini është kthyer në një modelet më të komentuara të shoëbizit shqiptar. Vajza bukuroshe e Sabianit tërheq s
I krishterë apo musliman, me kë besim është Noizy! (FOTO LAJM) Ai është një nga reperët më të përfolur në media. Noizy është lakuar gjatë për shpenzimet e tij marramendës, makinat luk
Noizy i dashuruar?! Postimi i fundit e nxjerr zbuluar Noizy është një ndër këngëtarët më të suksesshëm në Shqipëri. Pas lidhjes së parë nga e cila ka edhe një vajzë, Noiz
Noizy në siklet, prindërit s’i pranojnë bukuroshen në shtëpi Reperi i njohur Noizy është ndër më të preferuarit nga femrat shqiptare, por në fakt Noizy i ka vënë syrin këngëtares me