999 rezultate për

noizy

"Po flas i fundit", Stresi reagon pas diss-it të bujshëm të Noizyt (FOTO LAJM) Disa ditë më parë, Noizy publikoi projektin e ri “Një herë e mirë”, një diss ndaj kundërshtarëve të tij në muzikë. Megji
Vazhdon suksesi rekord i Noizyt, këtë herë në krye të listës në Itali (FOTO&VIDEO) Një ditë më parë, Noizy publikoi projektin e shumëpritur që mban titullin “Njëherë e mirë”. Kënga është pritur shumë mir
Theu rrjetin për 24 orë! Noizy po bën namin nëpër Europë (FOTO LAJM) Ditën e djeshme Noizy publikoi “Një herë e mirë” dhe duhet ta pranojmë se kënga po bën namin. Si fillim, reperi e ni
Për herë të parë, brenda garederobës gjigante të Noizyt (FOTO LAJM) Noizy është një ndër reperët më në zë të momentit në media e rrjete sociale, ku numëron plot 1.6 milion ndjekës. Repe
"Ka problem me veten", Meriton Mjekiqi flet pas konfliktit të bujshëm me Noizy-n (VIDEO) Para disa javësh Noizy dhe reperi i ri Big Kik u përfshin në një debat publik, pasi ky i fundit u shpreh gjatë një frees
Noizy del kundër protestës dhe ironizon artistët: Të ndihmojmë familjen e Klodianit (FOTO LAJM) Përmes një postimi në Instagram, Noizy i ka bërë thirrje artistëve t'i bashkohen për të ndihmuar familjen e Klodian Rash
E harroi Andin, Shqipja shpreh publikisht preferencën për Noizyn Mbrëmjen e djeshme në “Shiko Kush LUAN” ishte e ftuar ish-konkurrentja e “Për’puthen”, Shqipe Hysenaj, e cila u bë pjesë
Stresi flet si rrallëherë për miqësinë që ka patur dikur me Noizyn: Pendohem (VIDEO) Stresi dhe Noizy janë ndër reperët më të suksesshëm, të cilët kanë qenë miq vite më parë, por nuk dihet arsyeja që çoi n
Noizy dhe MatoLale nuk flasin me njëri-tjetrin? Ky dyshim zbulon shumë (FOTO LAJM) Prej 2 vitesh Noizy dhe MatoLale ishin shok me njëri-tjetrin aq sa ky i fundit deklaroi në një emision pak muaj më parë
Noizy habit me postimin e fundit, kë po "thumbon" këtë herë? (FOTO LAJM) Noizy ka habitur të gjithë me postimin e fundit. Noizy është një prej emrave më të suksesshëm të skenës muzikore shqi
Këngë me Noizyn? Tayna po përgatit diçka më të madhe (FOTO LAJM) Postimet nga i njëjti vend bënë që ditën e djeshme në media të përflitej se Tayna dhe Noizy po bashkëpunojnë për një kën
"Fshehurazi" në të njëjtin vend, ç'po kurdisin Tayna dhe Noizy (FOTO LAJM) Nuk e dimë nëse e mbani mend, por disa kohë më parë Tayna dhe Noizy morën vëmendjen e mediave teksa gjendeshin të dy në
Nga dhoma e gjumit te palestra, brenda shtëpisë luksoze të Noizyt (FOTO LAJM) Noizy është ndodhta njëri nga artistët më hermetik shqiptarë. Megjithatë, muajit e fundit i ka bërë disa tolerime duke u
"Makinat e mia i jap hua për klipet", Noizy "thumbon" kolegët (FOTO LAJM) Noizy duke publikuar dy vetura në llogarinë e tij bëri me dije se ai jep ato hua për videoklipet e tyre. Nuk dihet se
"Pas 10 vitesh", Noizy i rikthehet pasionit të tij të madh (VIDEO) Me postimin e fundit në rrjetet sociale, reperi i njohur, Noizy ka treguar se i është rikthyer një pasioni të vjetër të
Do i bëjë "gjëmën" Noizyt? Enca: Do të rrëfehem (FOTO LAJM) Vetëm pak ditë më parë në emisionin “NIN”, Noizy preku temën e sherrit të dikurshëm me Encën, i cili i dha fund shoqëris
Bëhuni gati! Dhurata Dora dhe Noizy gati të sjellin hitin e radhës (FOTO LAJM) Dy këngëtarët mjaft të dashur nga publiku Noizy dhe Dhurata Dora do të sjellin së bashku projektin e radhës. Këtë e k
E tha më në fund! Noizy zbulon arsyen e sherreve me Babastars dhe situata qenka serioze Një ndër sherret më të mëdha në estradën shqiptare është ai mes grupit OTR dhe Babastars. Pas shumë thashethemeve,
Pas kaq kohësh, Noizy flet hapur për marrëdhënien me Encën: Është e lodhshme (VIDEO) Reperi i njohur, Noizy, ka qenë i ftuar mbrëmjen e djeshme në “Nin” me Alaudin Hamitin. Duke qenë se intervistat e tij k
"Me Dudën jam vëlla, i kemi dhënë fjalën njëri-tjetrit", Noizy flet për marrdhënien e prishur me reperin (VIDEO) Noizy i ftuar në emisionin "Ndërrimi i Natës" ka folur për mardheniet me reperin Duda me të cilin dy vitet e fundit i ka