999 rezultate për

noizy

Noizy i kërkon ndjesë Lek Plepit më pas fshin videon, çfarë ndodhi mbrëmë (FOTO & VIDEO) Noizy është një nga reperat më të mirë të muzikës shqiptare. Edhe pse ai është shumë i dashur nga publiku, shpesh he
Për herë të parë dhe të fundit, Enca flet fjalë për fjalë për sherrin me Noizyn E ftuar në Klan Kosova, Enca ka folur ndër të tjera mbi konfliktin e bujshëm me Noizy-n. “Ta sqarojmë këtë punë për h
Dy vite më pas, Enca tregon shkakun e vërtetë pse u zu me Noizyn Kanë kaluar gati 2 vjet që nga sherri i Noizyt dhe Encës, një prej sherreve më të bujshme të showbizit që ndodhi krejt p
Dafina pjesë e OTR? Këngëtarja nxjerr bllof Noizyn (FOTO LAJM) Në fillim kishin një konflikt të hapur midis tyre, madje nuk mungonin edhe "diss-e" kundrejt njëri tjetrit. Por sot
Dikush e shante si mos më keq, Noizy bën pjesë të OTR këngëtaren Noizy dhe Dafina Zeqiri kanë qenë në qendër të vëmendjes së fundmi pas thashethemeve se dyshja është në një lidhje.
Me baluke dhe askushi, Noizy nxjerr fotografinë kur ishte i ri (FOTO LAJM) Noizy është një nga reperat më të njohur në vend icili paguhet me shuma marramëndëse në çdo koncert që zhvillon. Këng
E quajtën derr, Enca i kthehet keq miqve të Noizyt Don Vidi shkruar në bio-n e profilit të tij “Selfmade” shprehjen që Enca e përdorte ndaj Noizyt për të treguar se ajo is
I ofroi 100 milionë euro për 1 natë, i hidhur "thumbi" që lëshoi miku i Noizyt ndaj Encës (FOTO LAJM) Sherri i bujshëm midis Encës dhe Noizyt u përfol gjatë në mediat rozë dhe vazhdon ende të ketë interes të madh. Edhe
Noizy i përgjigjet "diss-it" të reperave shqiptarë në Angli pasi thumbuan Oriola Marashin (FOTO LAJM) Noizy nuk ka vonuar shumë dhe i është përgjigjur "dissit" të grupit të reperave shqiptarë në Angli "Hellbanizanz". Dy
Reperat nga Anglia provokojnë grupin e Noizyt: Më e rrezikshmja është Oriola Marashi Repi njihet si një nga zhanerat muzikorë që shpesh herë nxit konflikte midis kolegëve. Ashtu siç ka ndodhur në Amerik
“Oriola Marashin dhe b**hët e Kallashit”, përgjigjet Noizy pas sulmit Grupi "Hellbanianz" kanë publikuar sot këngën e tyre më të re me titull "A je normal" e cila vjen si diss ndaj grupit OT
Pas videos intime, Noizy i bën kërkesën e beftë Dafinës Dy këngëtarët sjellin një histori dashurie në klip, ku herë pas here shfaqen të përqafuar dhe duke u ledhatuar teksa tem
U folën për lidhje, del video me skena intime e Noizyt dhe Dafinës (FOTO & VIDEO) Noizy dhe Dafina Zeqiri kanë qenë në qendër të vëmendjes së fundmi pas thashethemeve se dyshja është në një lidhje.
Dafina Zeqiri shoqërohet me rreperin super të njohur shqiptar pas ndarjes nga i dashuri (FOTO LAJM) Vite më parë Noizy i bëri diss Dafinës duke e akuzuar për afera të shumta në këngën “Na jena OTR” kur Dafina ishte në li
Noizy del në dritaren e furgonit, fëmijët e shkollës shkulin flokët nga gëzimi (VIDEO) Ministria e Arsimit ka futur në kurrikulën shkollore këngëtarin Rigels Rajku i njohur ndryshe edhe emrin e artit "Noizy"
Mustafa Nano: Lërëni Noizy-n në "shenjtërinë" e vet Nga Mustafa Nano* E njihni Noizin? Me siguri, po. Në mos e keni ndjekur, ia keni dëgjuar emrin. Edhe unë ia kam dëgju
Noizy nuk duron më, i thotë Dafinës ta nxjerri Ajo pothuajse çdo ditë zbulon skena nga videoklipi i kësaj kënge, për të cilën nuk ka preferuar ta bëjë të ditur datën e
Noizy dis Encës, kësaj radhe katër lopë (FOTO LAJM) Së fundmi reperi Noizy dhe këngëtarje Enca, kanë kthyer në vëmendjen e ndjekësve të tyre "sherrin" që kanë patur kohë më
Noizy e quan lopë, Enca e krahason me një tjetër kafshë (FOTO LAJM) Noizy dhe Enca kanë rikthyer edhe një herë në vëmendje "sherrin" midis tyre. Së fundmi këngëtarja ka publikuar klipi
E quajti lopë, Enca fëlliq Noizyn në mes të natës (VIDEO) Këngëtarja e njohur, Enca së fundmi ka publikuar klipin e saj të ri, por jo të gjithë e kanë pëlqyer. Pas kësaj këng