999 rezultate për

noel

E kishin futur në bagazh të makinës dy vite me parë, Noel Dishi tregon pse e vrau Vilson Tafçiun Noel Dishi vrau shokun e tij, Vilson Tafçiut më 20 janar. Autori i dyshuar i vene ne pranga, Dishi, qe ka dalë para g
EMRI/ E preu në besë, mendonte se e kishte shok për kokë por ai i mori jetën Ekzekutori i Vilson Tafçiut, mësohet të jetë Noel Dishi. Sipas njoftimit të policisë, ky person përdorte tre identite
Lojtarët e City-t fest të çmendur me këngëtarin Noel Gallagher (VIDEO) Ka nisur festa për Manchester Cityn. Skuadra e Pep Guardiolës triumfoi 4-1 ndaj Brighton në xhiron e fundit për ta fi
Pagoi 7 mijë dollar për të vrarë gruan por ajo shfaqet në ditën e varrimit Një bashkëshort nga Australia pagoi dy vrasës për të vrarë bashkëshorten, por gjërat nuk shkuar taman siç ai i kishte pl
Thaçi nderon historianin Sir Noel Malcolm Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, ka pritur sot shkrimtarin, historianin, poliglotin, gazetarin dhe akad
Bashkia e Tiranës i jep “Çelësin e qytetit” akademikut anglez Bashkia e Tiranës ka nderuar gazetarin, historianin dhe akademikun anglez, Sir Noel Robert Malcolm, me “Çelësin e qyteti
Noel le Graet: Ja çfarë duhet të bëjmë kundër Shqipërisë Kreu i Federatës Franceze Noel le Graet ka dhënë një prononcim lidhur me grupin ku luan edhe Franca. Ai ka përmendur
Çështja “Valbuena“, Benzema përjashtohet nga Franca Në Francë, prania e Benzema në kombëtare për Evropianin e vitit të ardhshëm është gjithnjë e më shumë në dyshim, pavarës
Noel, fëmija i parë për vitin 2014-të Në maternitetin “Mbretëresha Geraldinë” në kryeqytet erdhi në jetë fëmija i parë i vitit të ri 2014-të. Ai është një dja
Arifi takohet me drejtuesin e Senatit të Kanadasë, Noel Kinsela Sot kryetarja e Tetovës Teuta Arifi u takua me drejtuesin e Senatit të Kanadasë, Noel Kinsela i shoqëruar nga ambasadori
Euro 2012, Franca fton Abidal Presidenti i Federatës Franceze të Futbollit (FFF) Noel Le Graet ka dekalruar për mediat se ka ftuar mbrojtësin francez
Noel Malcolm: Mitet serbe (s')ndikuan ne Kosove “Këtu ka shembuj klasik të përdorimit të historisë për qëllime politike. Pavar&
Noel Malcolm: Pavaresia eshte dashur te shpallet menjehere pas luftes Noel Malcolm, historiani i shquar botëror, mendon se përgjigja e Gjykatës Ndërkombëtare të