999 rezultate për

njohura

Qeveria mbyll disa lokale shumë të njohura në Tiranë Në Tiranë, qeveria ka publikuar emrat e disa lokaleve shumë të njohura në zonën e ish Bllokut dhe jashtë kryeqytetit duk
Modelja me sindromën Down pushton pasarelat më të njohura në botë Madeline Stuart është një modele australiane me sindromën Down,e cila tani është bërë një sensacion në industrinë e modë
Ato ia dolën! Gratë e njohura që fituan betejën me kancerin e gjirit (FOTO LAJM) Muaji i tetorit i dedikohet parandalimit të tumorit në gji dhe përmes këtij artikulli duam t’u japim kurajo të gjitha gr
Perandorë të çmendur e tortura lufte, 6 histori të panjohura nga e kaluara E kaluara nuk është gjithnjë sic shkruhet në libra ose sic njerëzit thonë se ka qenë. Përkundrazi ka shumë anë të saj
E dini ç'tregon mënyra si bëni dorën grusht, testi që zbërthen të panjohurat e karakterit Gjuha e trupit është një ndër mjetet më të fuqishme të komunikimit. Atë çfarë nuk arrini ta shprehni me forcën e fjalës
Kopertinat më tërheqëse të të gjitha kohërave nga ikonat e modës (FOTO LAJM) Nga Britney Spears te Kim Kardashian apo Rihanna keto janë kopertinat me sexy ndër vite te revistave të njohura si Vogue
Sezon i ri ndryshime të reja, Tv Klan mbyll dy emisione të njohura (FOTO LAJM) Sezoni i ri televiziv që do të nisë këtë shtator pritet të sjellë ndryshime të mëdha në ekran. Shumë programe do të z
Nuk do ta besoni kurrë sa vjeç mbush Hygerta Sako, moderatorja ndihet 24 (FOTO LAJM) Hygerta Sako është një nga figurat më të njohura televizive në Shqipëri. Ajo mori famë kur u shpall ‘Miss Albania’ në
Të shtëna me armë në zonën VIP të clubit në Jalë Mbrëmja e së shtunës ka sjellë tronditje në një nga plazhet e njohura e të frekuentuara të vendit. Mbrëmë vonë, më saktë
PAMJET/ Shpërthen goma në tunelin e Kalimashit (VIDEO) Një gomë makine, teksa po rrotullohej në njërën anë të tunelit të Kalimashit, ka shpërthyer brenda në tunel. Momenti
Thanë se është lidhur me vëllain e modeleve të njohura, Dua Lipa kapet duke u puthur me dikë tjetër Pas ndarjes me shefin e njohur të kuzhinës, Isaac Carew, këngëtarja e famshme Dua Lipa u përfol se është në një lidhje m
PD bën të njohura shifrat, sa qytetarë janë nisur nga rrethet Kur na ndan një orë nga nisja e protestës së gjashtë kombëtare të opozitës, burime nga PD bëjnë me dije se drejt kryeqyt
Basha promovon Shqipërinë turistike me albumin "Homeland" në Londër (FOTO LAJM) Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka promovuar albumin me foto nga Shqipëria turistike ‘Homeland”, gjatë një vizi
Zv.ministri: Vajza të njohura nga Show Bizz kanë shërbyer seksualisht për kriminelët Analisti Lorenc Vangjeli thotë se emra politikanësh, emra punonjësish policie të nivelit të lartë, personazhe të njohur
Makina u rrotullua disa herë në ajër, humb jetën mjeku shqiptar Një mjek 66 vjec ka gjetur vdekjen në një aksident në Itali. Ngjarja tragjike është regjistruar në autostradën A25 pa
Pas hiteve të njohura botërore, fshihet dora e një shqiptareje Prej javësh (madje edhe tani që flasim) Billboard është pushtuar nga projektet muzikore të Ariana Grande-s, e cila po tr
Chelsea dhe PSG në garë për mesfushorin e Sevillas Chelsea dhe PSG janë të vendosur të garojnë për shërbimet e yllit të Sevillas, Pablo Sarabia. Mesfushori sulmues ka s
Milot Rashica “infektohet” nga loja Ludo King (FOTO LAJM) Video-loja e famshme tashmë i ka “infektuar” edhe personalitetet e njohura Loja online tashmë e famshme “Ludo” iu ka
Digjet një nga lokalet e njohura të Prishtinës, flet pronari i tij Lokali i njohur “Che Bar” që gjendet në lagjen “Marigona” të Prishtinës është djegur nga zjarri mbrëmjen e së martës. Ve
Nga vdekja e dyshimtë tek martesat, 10 fakte të panjohura për Ismail Qemalin Historiani turk Nexhip Alpan ka shkruar një libër historik për themeluesin e shtetit shqiptar Ismail Qemalin. 1- Ditë