999 rezultate për

njohura

OSHEE paralajmëron për ndërprerjen e energjisë në dy zonat e njohura në Tiranë OSHEE njofton se nesër do të ketë stakim të energjisë elektrike në dy zona të Tiranës. Sipas OSHEE, stakimi do të zgj
S'ka fund "sherri" mes moderatoreve, Xhensila Pere thumbon sërish Alesia Bamin (FOTO LAJM) Moderatorja dhe modelja Xhensila Pere ka dhënë këshilla për një nga vajzat e njohura të ekranit shqiptar, Alesia Bami.
Krah dy këngëtareve të njohura, Kujtim Gjuzi poston fotot me kostum popullor (FOTO LAJM) Deputeti Kujtim Gjuzi ka publikuar foto nga qyteti i Krujës, ku k pozuar në krah të dy këngëtareve të njohura, Maja dhe
Nga arti në politikë, çfarë i bëri këto figura të njohura të bëhen pjesë e partive Ditën e sotme në emisionin “Shqipëria Live” në Top Channel u diskutua gjatë përfshirja e artistëve apo personazheve të n
Historitë e panjohura në kampin e Tepelenës: Kapterri ndiqte pas vajzat e nuset e reja Janë publikuar historitë e panjohura të ndodhura në Kampin e Tepelenës, ku pas vitit 1947, regjimi komunist i Enver Hoxh
Figura të njohura në lista, PD e Elbasanit voton nesër për kandidatët Vijon procesi i përzgjedhjes së kandidatëve të Partisë Demokratike për zgjedhjet e 25 prillit. Është radha e degës s
Shaqiri mes Italisë dhe Spanjës, ja dy klubet e njohura qe e duan Xherdan Shaqiri me shumë mundësi do të largohet nga Liverpool pasi nuk po gjen hapësira. Janë dy ekipe që duan 28-vje
Vrasje, sherre e famë: 7 vjehrrat më të njohura shqiptare (FOTO LAJM) Në disa raste, histori të transmetuara në media kanë përforcuar stigmën e marrëdhënieve aspak të mira mes nuses dhe vjeh
Vajzat e njohura përdorin këtë truk që këmbët të duken më të gjata (FOTO LAJM) E keni pyetur ndonjëherë veten çfarë bëjnë vajzat e njohura që duken sikur kanë këmbë kilometrike? Me siguri keni ndër m
4 vite nga shenjtërimi i saj, 10 detaje të panjohura për Nënë Terezën 4 vite më parë, Nënë Tereza u kthye në shenjt të Kishës Katolike, pasi Papa Françesku njohu mrekullinë e dytë të saj, at
Ndihet 24, nuk do ta besoni kurrë sa vjeç është Hygerta Sako (FOTO LAJM) Hygerta Sako është një nga figurat më të njohura televizive në Shqipëri. Ajo mori famë kur u shpall ‘Miss Albania’ në
Sot është një nga më të njohurat! Tayna tregon nga çfarë hoqi dorë për të kapur majat (FOTO LAJM) Tayna është një nga reperet më të dashura dhe të njohura nga publiku shqiptar. Së fundmi ajo ka rrëfyer se të qenit e
ZYRTARE/ Joe Hart i bashkohet Tottenhamit të Mourinhos Skuadra e Tottenham ka zyrtarizuar transferimin e portierit anglez, Joe Hart. Anglezi ka nënshkruar kontratë me klubi
Kush i kërkoi SHBA-ve ndërhyrjen e rusëve tek shqiptarët, dokumentet e panjohura amerikane Publikohet për herë të parë dokumenti tepër sekret i Departamentit amerikan të Shtetit, që hedhin dritë mbi veprimtarinë
Nga jahti luksoz, Ronaldo i bën dedikimin romantik Georginës (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo dhe Georgina Rodriguez janë një nga çiftet më të njohura në botën e sportit. Portugezi, i cili ka qenë
Morena Taraku hap garderobën dhe ndjekësit mbeten pa fjalë (VIDEO) Përveç se është një personazh publik dhe jeta e saj private përben mjaft interes për publikun, Morena Taraku është përfo
Habit Basha, lideri demokrat vendos dy gra të njohura në krye të Tiranës (FOTO LAJM) Të deleguarit e Partisë Demokratike që do të drejtojnë procesin e kandidaturave për deputetë në bazë janë një përzierje
Pse logot në artikujt e markave të njohura janë gjithmonë në të majtë (FOTO LAJM) Studiuesit sugjerojnë që të shikoni më shumë në logot e vendosura në anën e majtë të sendeve sesa në të djathtë, dhe ky
Pse logot në artikujt e markave të njohura janë gjithmonë në të majtë (FOTO LAJM) Studiuesit sugjerojnë që të shikoni më shumë në logot e vendosura në anën e majtë të sendeve sesa në të djathtë, dhe ky
Shtatzëni gjatë karantinës, vajzat e njohura shqiptare që dhanë lajmin e ëmbël (FOTO LAJM) Izolimi në shtëpi prej mëse dy muajsh mund të ketë qenë stresues për këdo, ama për disa prej emrave të njohur të shoëbiz